H-283-ZR
Er rijden momenteel 16.792 Peugeot Boxer's rond in Nederland. Deze grijze Boxer komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 2 maanden en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 juni 2020, dus sinds 5 jaren, 11 maanden en 2 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Boxer Multicab kampeerwagen rijden er nog 3.182 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1994 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.143 en € 90.046, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 45.094 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Boxer Multicab bedraagt € 43.090 incl. BTW en BPM, deze Peugeot Boxer Multicab is daardoor € 2.004 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Boxer Multicab | 2012
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Boxer Multicab |
| Lengte | 6,00 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 43.090 |
| Bruto BPM | € 10.566 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 maart 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 2 maanden en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 juni 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 11 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 11 juni 2026. Het voertuig moet over 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.225 kg |
| Massa rijklaar | 2.325 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 975 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10.7 l/100km (1 liter op 9,3km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.7 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.7 l/100km (1 liter op 11,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 229 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| H-283-ZR | 5-06-2025 | 09:08 | periodieke controle | 11-06-2026 | Nee |
| H-283-ZR | 5-06-2024 | 10:26 | periodieke controle | 11-06-2025 | Nee |
| H-283-ZR | 7-06-2023 | 14:30 | periodieke controle | 11-06-2024 | Nee |
| H-283-ZR | 12-05-2022 | 09:22 | periodieke controle | 11-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| H-283-ZR | 19-05-2021 | 16:41 | periodieke controle | 11-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| H-283-ZR | 11-06-2020 | 12:00 | periodieke controle | 11-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 12-05-2022 | 09:22 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2021 | |||||
| 19-05-2021 | 16:41 | 313 | 5.*.31 | 1 | Remschijf vertoont slijtage met kans op breuk |
2020 | |||||
| 11-06-2020 | 12:00 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van H-283-ZR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
H-283-ZR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H-280-ZR | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | Onbekend | 15-08-2008 | 17,8 jaar | |
| H-281-ZR | Ford | Transit | Kampeerwagen | € 57.887 | 19-08-2015 | 16,2 jaar | |
| H-282-ZR | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 10-01-2002 | 24,4 jaar | |
| H-283-ZB | Ford | Focus | Stationwagen | € 32.064 | 26-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-283-ZG | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 48.520 | 24-06-2020 | 7,3 jaar | |
| H-283-ZJ | Suzuki | Swift | Hatchback | € 22.893 | 25-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-283-ZK | Audi | A4 | Sedan | € 54.091 | 02-07-2020 | 5,9 jaar | |
| H-283-ZL | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 35.305 | 25-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-283-ZN | Volvo | S60 | Sedan | € 36.565 | 10-07-2020 | 8,2 jaar | |
| H-283-ZP | Mini | Clubman | Stationwagen | € 39.405 | 30-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-283-ZR | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 43.090 | 21-03-2012 | 14,2 jaar | |
| H-283-ZT | Skoda | Karoq | Stationwagen | € 36.785 | 13-07-2020 | 5,9 jaar | |
| H-283-ZV | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 20.696 | 27-06-2020 | 13,4 jaar | |
| H-283-ZX | Mazda | CX-3 | Stationwagen | € 26.985 | 03-07-2020 | 9,8 jaar | |
| H-283-ZZ | BMW | 1-Serie | Hatchback | € 40.591 | 03-07-2020 | 5,9 jaar | |
| H-284-ZR | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 40.402 | 12-05-2015 | 16,2 jaar | |
| H-285-ZR | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | Onbekend | 14-09-2009 | 18,1 jaar | |
| H-286-ZR | BMW | 2-Serie | Stationwagen | € 46.825 | 10-07-2021 | 7 jaar | |
| H-287-ZR | Jaguar | F-Pace | Stationwagen | € 82.022 | 30-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-288-ZR | Jaguar | E-Pace | Stationwagen | € 63.969 | 14-07-2020 | 5,9 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 45.094 en/of een afmeting van 600 x 205 cm en/of een gewicht van ± 2.225 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 46.700 | 599 cm | 207 cm | 2.400 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.