28-SVS-7
Er rijden momenteel 16.792 Peugeot Boxer's rond in Nederland. Deze witte Boxer komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren, 1 maand en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 december 2011, dus sinds 14 jaren, 5 maanden en 6 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Boxer kampeerwagen rijden er nog 3.182 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1994 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.143 en € 90.046, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 45.094 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Peugeot Boxer is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 december 2011. Het voertuig was toen 10 jaren, 8 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Boxer | 2001
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Boxer |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 8.359 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 94 kW (128 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 april 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren, 1 maand en 8 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 december 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 5 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 december 2011. Het voertuig was toen 10 jaren, 8 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 20 december 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 27 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.490 kg |
| Massa rijklaar | 2.590 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 660 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.250 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.250 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.250 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.690 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.690 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,71 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 28-SVS-7 | 18-11-2025 | 11:27 | periodieke controle | 20-12-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 28-SVS-7 | 14-11-2024 | 10:54 | periodieke controle | 20-12-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 28-SVS-7 | 7-11-2023 | 11:13 | periodieke controle | 20-12-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 28-SVS-7 | 18-11-2022 | 09:57 | periodieke controle | 20-12-2023 | Nee |
| 28-SVS-7 | 1-12-2021 | 15:31 | periodieke controle | 20-12-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 28-SVS-7 | 26-11-2020 | 10:44 | periodieke controle | 20-12-2021 | Nee |
| 28-SVS-7 | 9-12-2019 | 10:42 | periodieke controle | 20-12-2020 | Ja, bekijk hier. |
| 28-SVS-7 | 20-12-2018 | 12:10 | periodieke controle | 20-12-2019 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 18-11-2025 | 11:27 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2024 | |||||
| 14-11-2024 | 10:54 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2023 | |||||
| 7-11-2023 | 11:13 | 310 | 5.*.31 | 1 | Remslang schuurt langs enig deel |
| 7-11-2023 | 11:13 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 1-12-2021 | 15:31 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 1-12-2021 | 15:31 | 035 | 5.*.3 | 1 | Roestschade dorpel |
2019 | |||||
| 9-12-2019 | 10:42 | 301 | 5.*.31 | 1 | Remkrachtregelaar werkt niet goed |
| 9-12-2019 | 10:42 | 077 | 5.*.9 | 1 | Brandstoflekkage |
Vergeet ook niet alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 28-SVS-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
28-SVS-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28-SVB-7 | Kia | Picanto | MPV | € 8.496 | 08-12-2011 | 14,5 jaar | |
| 28-SVD-7 | Suzuki | Swift | Hatchback | € 13.808 | 02-12-2011 | 14,5 jaar | |
| 28-SVF-7 | Kia | Picanto | MPV | € 11.186 | 18-05-2012 | 14 jaar | |
| 28-SVG-7 | Daihatsu | Terios | Stationwagen | € 22.128 | 22-12-2011 | 14,4 jaar | |
| 28-SVJ-7 | Nissan | Qashqai | MPV | € 24.701 | 12-12-2011 | 14,5 jaar | |
| 28-SVL-7 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 10.505 | 16-12-2011 | 14,5 jaar | |
| 28-SVN-7 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 10.580 | 09-12-2011 | 14,5 jaar | |
| 28-SVP-7 | Renault | Twingo | Hatchback | € 10.115 | 15-12-2011 | 14,5 jaar | |
| 28-SVR-7 | Fiat | 500 | Hatchback | € 14.644 | 16-12-2011 | 14,5 jaar | |
| 28-SVS-1 | BMW | 7-Serie | Sedan | Onbekend | 09-12-2011 | 43,9 jaar | |
| 28-SVS-2 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 10.505 | 14-12-2011 | 14,5 jaar | |
| 28-SVS-3 | Opel | Agila | Stationwagen | € 12.690 | 13-12-2011 | 14,5 jaar | |
| 28-SVS-5 | Volkswagen | Golf | Sedan | € 32.263 | 09-12-2011 | 15,8 jaar | |
| 28-SVS-7 | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | Onbekend | 20-12-2011 | 25,1 jaar | |
| 28-SVS-8 | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 8.944 | 13-12-2011 | 14,5 jaar | |
| 28-SVS-9 | Citroën | C1 | Hatchback | € 9.525 | 16-12-2011 | 14,5 jaar | |
| 28-SVV-7 | Opel | Meriva | MPV | € 22.890 | 15-12-2011 | 14,5 jaar | |
| 28-SVX-7 | Land Rover | Defender | Stationwagen | Onbekend | 13-12-2011 | 42,2 jaar | |
| 28-SVZ-7 | Audi | A7 | Hatchback | € 83.702 | 20-12-2011 | 14,4 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 45.094 en/of een gewicht van ± 2.490 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | € 45.800 | 600 cm | 209 cm | 2.660 kg |
| Fiat 290 | € 45.300 | 705 cm | 224 cm | 2.480 kg |
| Volkswagen California | € 45.200 | 489 cm | 190 cm | 2.360 kg |
| Citroën Jumper | € 44.600 | 587 cm | 209 cm | 2.550 kg |
| Renault Master | € 46.600 | 606 cm | 208 cm | 2.520 kg |
| Opel Movano | € 46.000 | 583 cm | 207 cm | 2.460 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 46.300 | 689 cm | 199 cm | 2.610 kg |
| Ford Transit | € 41.800 | 587 cm | 200 cm | 2.390 kg |
| Westfalia Nugget | € 46.000 | 497 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Volkswagen Ventje | € 48.000 | 500 cm | 190 cm | 2.280 kg |
| Pössl KW 9 | € 47.700 | 600 cm | 205 cm | 2.740 kg |
| Capron T66 | € 43.900 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Pössl KW 20 | € 44.700 | 541 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Capron T337 | € 43.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Adria Compact SL | € 43.900 | 662 cm | 218 cm | 2.730 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.400 | 674 cm | 200 cm | 2.670 kg |
| Westfalia Ford Nugget | € 45.000 | 498 cm | 203 cm | 2.430 kg |
| Capron T448 | € 46.200 | 740 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Capron T67 | € 43.100 | 739 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Toth Es Fiai Clever | € 47.800 | 618 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Pössl Roadcar 540 | € 42.500 | 541 cm | 208 cm | 2.560 kg |
| Capron T64 | € 44.100 | 690 cm | 233 cm | 2.630 kg |
| Capron T58 | € 45.700 | 610 cm | 233 cm | 2.580 kg |
| Capron T348 | € 47.300 | 687 cm | 233 cm | 2.630 kg |
| Capron T135 | € 45.200 | 615 cm | 233 cm | 2.570 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.