HP-792-S
Er rijden momenteel 278 Pössl KW 20's rond in Nederland. Deze witte KW 20 komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 maart 2017, dus sinds 9 jaren, 2 maanden en 6 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Pössl KW 020 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (FKF8FE) nog 17 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2012 en augustus 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.852 en € 53.906, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 44.562 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Pössl KW 020 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 februari 2016. Het voertuig was toen 2 jaren, 8 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Pössl KW 20 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Pössl KW 020 | 2013
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Pössl |
| Handelsbenaming | KW 020 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 150 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.589 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE3481D |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 mei 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 maart 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 2 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 februari 2016. Het voertuig was toen 2 jaren, 8 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 10 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 11 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.665 kg |
| Massa rijklaar | 2.765 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 535 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,89 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant FKF8FE | |
| Uitvoering G1DG1004DTD080 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0416*12 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| HP-792-S | 18-02-2026 | 14:07 | periodieke controle | 10-03-2027 | Nee |
| HP-792-S | 21-02-2025 | 11:29 | periodieke controle | 10-03-2026 | Nee |
| HP-792-S | 22-02-2024 | 13:35 | periodieke controle | 10-03-2025 | Nee |
| HP-792-S | 6-03-2023 | 12:11 | periodieke controle | 10-03-2024 | Nee |
| HP-792-S | 7-03-2022 | 16:13 | periodieke controle | 10-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| HP-792-S | 1-03-2021 | 12:05 | periodieke controle | 10-03-2022 | Nee |
| HP-792-S | 25-02-2020 | 11:31 | periodieke controle | 10-03-2021 | Nee |
| HP-792-S | 20-02-2019 | 14:15 | periodieke controle | 10-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 7-03-2022 | 16:13 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
2019 | |||||
| 20-02-2019 | 14:15 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| 20-02-2019 | 14:15 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
Vergeet ook niet alle Pössl KW 20 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HP-792-S - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HP-792-S
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HP-790-S | Mitsubishi | Outlander | Stationwagen | € 42.729 | 30-12-2015 | 10,4 jaar | |
| HP-791-S | Audi | A3 | Hatchback | € 52.678 | 28-12-2015 | 10,4 jaar | |
| HP-792-D | Ford | Fiesta | Hatchback | Onbekend | 16-01-2016 | 16,6 jaar | |
| HP-792-F | Audi | A3 | Hatchback | € 34.461 | 28-12-2015 | 12,8 jaar | |
| HP-792-J | Peugeot | 108 | Hatchback | € 11.784 | 12-01-2016 | 11,6 jaar | |
| HP-792-K | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | € 51.047 | 16-12-2015 | 10,5 jaar | |
| HP-792-L | Opel | Karl | Hatchback | € 11.890 | 11-12-2015 | 10,5 jaar | |
| HP-792-N | Volkswagen | Multivan | Kampeerwagen | Onbekend | 18-05-2016 | 24,4 jaar | |
| HP-792-R | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 38.920 | 18-12-2015 | 10,5 jaar | |
| HP-792-S | Pössl | KW 20 | Kampeerwagen | Onbekend | 02-02-2016 | 13 jaar | |
| HP-792-T | Toyota | Aygo | Hatchback | € 13.235 | 29-12-2015 | 10,4 jaar | |
| HP-792-V | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 59.827 | 08-06-2016 | 10,6 jaar | |
| HP-793-S | Ssangyong | Tivoli | Stationwagen | € 25.350 | 29-02-2016 | 10,3 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 44.562 en/of een gewicht van ± 2.665 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | € 45.500 | 600 cm | 209 cm | 2.660 kg |
| Fiat 290 | € 45.300 | 705 cm | 224 cm | 2.480 kg |
| Peugeot Boxer | € 44.100 | 582 cm | 207 cm | 2.600 kg |
| Citroën Jumper | € 44.800 | 587 cm | 205 cm | 2.550 kg |
| Renault Master | € 46.700 | 606 cm | 208 cm | 2.520 kg |
| Opel Movano | € 48.300 | 575 cm | 207 cm | 2.460 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 45.900 | 689 cm | 199 cm | 2.750 kg |
| MC Louis P700 | € 41.100 | 738 cm | 235 cm | 2.870 kg |
| Rapido S6 | € 46.500 | 707 cm | 235 cm | 2.910 kg |
| Hymer T 698 CL | € 44.600 | 746 cm | 235 cm | 2.930 kg |
| Capron T66 | € 43.900 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Capron T337 | € 43.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Adria Compact SL | € 43.900 | 662 cm | 218 cm | 2.730 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 44.800 | 738 cm | 232 cm | 2.920 kg |
| Adria Matrix M 680 SP | € 44.800 | 744 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Capron T447 | € 44.600 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T68 | € 43.500 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Bürstner BUT620 | € 44.300 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Adria Coral S 690 SC | € 40.900 | 740 cm | 231 cm | 2.860 kg |
| Capron T448 | € 46.200 | 740 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | € 43.200 | 741 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T67 | € 43.100 | 739 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Knaus R07 | € 45.000 | 599 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Roller Team Livingstone 2 | € 43.000 | 600 cm | 205 cm | 2.820 kg |
| Toth Es Fiai Clever | € 47.800 | 618 cm | 205 cm | 2.670 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.