NG-368-J
Er rijden momenteel 243 Mercedes-Benz 208's rond in Nederland. Deze witte 208 komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 juli 2017, dus sinds 8 jaren, 10 maanden en 11 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 901.6 208CDi kampeerwagen rijden er nog 45 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1981 en juni 2006. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 901.6 208CDi is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 208 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 901.6 208CDi | 2004
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 901.6 208CDi |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 8.110 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 60 kW (82 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2148cc (2,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 juli 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 10 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 8 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 14 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.039 kg |
| Massa rijklaar | 2.139 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 451 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.590 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.590 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.590 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.460 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,63 m (voor) / 1,64 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer boven r. balk tegen voorwielscherm 020 cm a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| NG-368-J | 12-02-2026 | 14:47 | periodieke controle | 8-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| NG-368-J | 21-02-2025 | 12:06 | periodieke controle | 8-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| NG-368-J | 21-02-2024 | 08:58 | periodieke controle | 8-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| NG-368-J | 6-02-2023 | 16:15 | periodieke controle | 8-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| NG-368-J | 10-02-2022 | 10:44 | periodieke controle | 8-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| NG-368-J | 18-02-2021 | 10:24 | periodieke controle | 8-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| NG-368-J | 13-02-2020 | 16:17 | periodieke controle | 8-03-2021 | Nee |
| NG-368-J | 12-02-2019 | 16:35 | periodieke controle | 8-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 12-02-2026 | 14:47 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2025 | |||||
| 21-02-2025 | 12:06 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 21-02-2025 | 12:06 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 21-02-2025 | 12:06 | 373 | 5.*.41 | 1 | Deur niet op normale wijze te openen |
| 21-02-2025 | 12:06 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2024 | |||||
| 21-02-2024 | 08:58 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 6-02-2023 | 16:15 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 10-02-2022 | 10:44 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 10-02-2022 | 10:44 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
2021 | |||||
| 18-02-2021 | 10:24 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| 18-02-2021 | 10:24 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 12-02-2019 | 16:35 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 208 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van NG-368-J - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
NG-368-J
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NG-360-J | Toyota | Verso-S | MPV | € 23.231 | 25-01-2017 | 11,4 jaar | |
| NG-361-J | Volkswagen | Jetta | Sedan | € 24.340 | 09-03-2017 | 15,4 jaar | |
| NG-362-J | Renault | Clio | Hatchback | € 18.360 | 11-01-2017 | 13,2 jaar | |
| NG-363-J | Hyundai | Tucson | MPV | € 31.819 | 15-07-2017 | 16,4 jaar | |
| NG-364-J | Hyundai | ix20 | MPV | € 22.121 | 30-01-2017 | 9,6 jaar | |
| NG-366-J | Mercedes-Benz | GLC | Stationwagen | € 72.415 | 17-01-2017 | 10,3 jaar | |
| NG-367-J | Nissan | Qashqai | MPV | Onbekend | 25-01-2017 | 18,3 jaar | |
| NG-368-B | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 20.707 | 20-01-2017 | 10,8 jaar | |
| NG-368-F | Knaus | R11 | Kampeerwagen | € 86.171 | 13-06-2017 | 9 jaar | |
| NG-368-G | Toyota | Yaris | MPV | € 21.230 | 20-01-2017 | 9,3 jaar | |
| NG-368-J | Mercedes-Benz | 208 | Kampeerwagen | Onbekend | 30-06-2004 | 21,9 jaar | |
| NG-368-L | Mercedes-Benz | GLA | Stationwagen | € 52.966 | 19-01-2017 | 9,4 jaar | |
| NG-368-P | Opel | Corsa | Hatchback | € 20.613 | 07-02-2017 | 10,3 jaar | |
| NG-368-R | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 44.022 | 28-01-2017 | 9,3 jaar | |
| NG-368-S | Ford | Focus | Stationwagen | Onbekend | 18-02-2017 | 19,3 jaar | |
| NG-368-T | Mini | John Cooper Works | Hatchback | € 52.464 | 26-01-2017 | 9,3 jaar | |
| NG-368-V | Toyota | Yaris | MPV | € 16.435 | 27-01-2017 | 9,3 jaar | |
| NG-368-X | Suzuki | Swift | Hatchback | Onbekend | 29-01-2017 | 19 jaar | |
| NG-369-J | Land Rover | Range Rover Sport | Stationwagen | € 112.439 | 11-01-2017 | 11,8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een gewicht van ± 2.039 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 531 cm | 211 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen California | 519 cm | 194 cm | 2.230 kg |
| Volkswagen Kombi | 518 cm | 194 cm | 2.200 kg |
| Volkswagen Multivan | 498 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Renault Trafic | 536 cm | 196 cm | 2.150 kg |
| Volkswagen Kampeerauto | - | - | 2.220 kg |
| Ford Transit | 580 cm | 223 cm | 2.210 kg |
| Opel Vivaro | 528 cm | 196 cm | 2.080 kg |
| Volkswagen Caravelle | 528 cm | 192 cm | 2.210 kg |
| Ford Transit Custom | 517 cm | 203 cm | 2.240 kg |
| Ford Transit-tourneo | 553 cm | 199 cm | 2.220 kg |
| Peugeot Expert | 514 cm | 192 cm | 2.050 kg |
| Fiat 280 | - | 225 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen 70X0B | 466 cm | 186 cm | 2.030 kg |
| Fiat Ducato | - | 202 cm | 2.240 kg |
| Ford Transit-euroline-nugget | 483 cm | 197 cm | 2.240 kg |
| Citroën Jumpy | 515 cm | 192 cm | 2.100 kg |
| Renault Master | 544 cm | 199 cm | 2.240 kg |
| Peugeot Kampeerauto | - | - | 2.190 kg |
| Fiat 290 | - | 223 cm | 2.210 kg |
| Volkswagen 70X02A | - | 184 cm | 2.040 kg |
| Volkswagen 70X0BL | - | 184 cm | 2.050 kg |
| Volkswagen 7DW | - | 184 cm | 2.170 kg |
| Toyota ProAce | 525 cm | 192 cm | 2.080 kg |
| Volkswagen LT | - | 210 cm | 2.230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.