TN-859-T
Er rijden momenteel 56 MC Louis SPA M110's rond in Nederland. Deze witte M110 komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren en 2 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 augustus 2020, dus sinds 5 jaren en 9 maanden. Deze camper rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze MC Louis SPA M 110 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (MAAB) nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2004 en juni 2006. De nieuwwaarde van deze MC Louis SPA M 110 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 oktober 2018. Het voertuig was toen 12 jaren en 7 maanden oud.
Bekijk ook alle MC Louis SPA M110 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MC Louis SPA M 110 | 2006
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | MC Louis SPA |
| Handelsbenaming | M 110 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 128 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 6.898 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 62 kW (84 pk) |
| Continue vermogen | 62 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | RHV |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1997cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 maart 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren en 2 maanden |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 augustus 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren en 9 maanden. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 oktober 2018. Het voertuig was toen 12 jaren en 7 maanden oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 18 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.600 kg |
| Massa rijklaar | 2.700 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 700 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.400 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.400 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type ZGVF | |
| Variant MAAB | |
| Uitvoering 590RA0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2001/116*0124*04 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 / EURO III | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 88/77*2001/27A | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| TN-859-T | 16-06-2025 | 08:38 | periodieke controle | 14-07-2026 | Nee |
| TN-859-T | 9-07-2024 | 09:54 | periodieke controle | 14-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| TN-859-T | 27-06-2023 | 13:16 | periodieke controle | 14-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| TN-859-T | 14-07-2022 | 11:54 | periodieke controle | 14-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| TN-859-T | 3-06-2021 | 11:47 | periodieke controle | 9-07-2022 | Nee |
| TN-859-T | 9-07-2020 | 09:00 | periodieke controle | 9-07-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 9-07-2024 | 09:54 | 472 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht lichtoppervlak > 25% afgenomen |
| 9-07-2024 | 09:54 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 9-07-2024 | 09:54 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 27-06-2023 | 13:16 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2022 | |||||
| 14-07-2022 | 11:54 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 14-07-2022 | 11:54 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 14-07-2022 | 11:54 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 14-07-2022 | 11:54 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle MC Louis SPA M110 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van TN-859-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
TN-859-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TN-851-T | Citroën | C1 | Hatchback | Onbekend | 22-09-2018 | 20,2 jaar | |
| TN-852-T | Jaguar | XK | Coupe | Onbekend | 21-09-2018 | 17,9 jaar | |
| TN-853-T | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 63.646 | 15-09-2018 | 11,3 jaar | |
| TN-854-T | Ford | Fiesta | Hatchback | € 10.662 | 05-12-2018 | 15,5 jaar | |
| TN-856-T | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 35.480 | 29-03-2019 | 14,7 jaar | |
| TN-857-T | BMW | 3-Serie | Sedan | € 68.411 | 09-03-2019 | 17,1 jaar | |
| TN-858-T | Fiat | 500e | Hatchback | € 39.399 | 28-09-2018 | 11 jaar | |
| TN-859-D | Mini | One | Stationwagen | € 30.420 | 01-11-2018 | 11,2 jaar | |
| TN-859-G | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 32.490 | 14-09-2018 | 11,3 jaar | |
| TN-859-H | Volvo | V40 Cross Country | MPV | € 35.495 | 12-09-2018 | 7,7 jaar | |
| TN-859-J | BMW | 1-Serie | Hatchback | Onbekend | 20-09-2018 | 18 jaar | |
| TN-859-K | Peugeot | 308 | MPV | € 26.969 | 24-09-2018 | 7,7 jaar | |
| TN-859-P | Tesla | Model X | MPV | € 131.000 | 28-09-2018 | 7,7 jaar | |
| TN-859-S | Kia | Picanto | MPV | € 13.785 | 21-09-2018 | 7,7 jaar | |
| TN-859-T | MC Louis SPA | M110 | Kampeerwagen | Onbekend | 25-10-2018 | 20,2 jaar | |
| TN-859-V | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 48.258 | 21-09-2018 | 7,7 jaar | |
| TN-859-X | Volkswagen | California | Kampeerwagen | Onbekend | 18-09-2018 | 12,8 jaar | |
| TN-859-Z | Toyota | Aygo | Hatchback | € 11.305 | 29-09-2018 | 7,7 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een gewicht van ± 2.600 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Fiat 230 | 748 cm | 231 cm | 2.830 kg |
| Fiat Ducato | 758 cm | 229 cm | 2.790 kg |
| Volkswagen California | 517 cm | 194 cm | 2.450 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 738 cm | 227 cm | 2.860 kg |
| Fiat 290 | 705 cm | 226 cm | 2.560 kg |
| Peugeot Boxer | 598 cm | 209 cm | 2.600 kg |
| Citroën Jumper | 620 cm | 212 cm | 2.620 kg |
| Fiat 280 | - | 222 cm | 2.400 kg |
| Renault Master | 688 cm | 216 cm | 2.810 kg |
| Weinsberg R57 | 676 cm | 221 cm | 2.680 kg |
| Knaus R07 | 605 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Volkswagen Crafter | 674 cm | 204 cm | 2.720 kg |
| Knaus R11 | 695 cm | 220 cm | 2.820 kg |
| Pössl KW 9 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Knaus R16 | 709 cm | 232 cm | 2.830 kg |
| Ford Transit | 620 cm | 225 cm | 2.740 kg |
| Mercedes-Benz Marco Polo | 514 cm | 193 cm | 2.400 kg |
| Adria Twin 640 SLB | 640 cm | 212 cm | 2.840 kg |
| Westfalia Ford Nugget | 534 cm | 203 cm | 2.680 kg |
| Adria TIK | 724 cm | 223 cm | 2.840 kg |
| Weinsberg R47 | 636 cm | 205 cm | 2.760 kg |
| Peugeot 280 L | - | 222 cm | 2.430 kg |
| Opel Movano | 583 cm | 207 cm | 2.460 kg |
| Adria Compact DL | 699 cm | 220 cm | 2.710 kg |
| Peugeot 290 | 668 cm | 230 cm | 2.510 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.