H-506-FT
Er rijden momenteel 53 Knaus R17's rond in Nederland. Deze witte R17 komt uit het jaar 2017 en is nu 9 jaren, 1 maand en 20 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 april 2026, dus sinds 1 maand en 1 dag. Deze camper rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Knaus R17 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (R17) nog 20 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2009 en maart 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 37.328 en € 85.250, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 55.708 uitkomt. De nieuwwaarde van deze R17 bedraagt € 46.002 incl. BTW en BPM, deze Knaus R17 is daardoor € 9.706 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Knaus haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur. Deze Knaus R17 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 33.1% traagste campers in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 februari 2020. Het voertuig was toen 2 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Knaus R17 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus R17 | 2017
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | R17 |
| Lengte | 6,49 m |
| Breedte | 2,34 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 46.002 |
| Bruto BPM | € 11.136 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE3481D |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 april 2017 |
| Leeftijd | 9 jaren, 1 maand en 20 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 1 dag. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 februari 2020. Het voertuig was toen 2 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 21 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 26 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.910 kg |
| Massa rijklaar | 3.010 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 490 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,88 m (voor) / 2,05 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type K250/4 | |
| Variant R17 | |
| Uitvoering 17C04DMMFC | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0725*04 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013M | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| H-506-FT | 21-04-2026 | 09:22 | periodieke controle | 21-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| H-506-FT | 18-03-2025 | 14:32 | periodieke controle | 20-04-2026 | Nee |
| H-506-FT | 10-04-2024 | 14:12 | periodieke controle | 20-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| H-506-FT | 20-03-2023 | 15:14 | periodieke controle | 20-04-2024 | Nee |
| H-506-FT | 20-04-2022 | 16:49 | periodieke controle | 20-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| H-506-FT | 12-04-2021 | 12:12 | periodieke controle | 12-04-2022 | Nee |
| H-506-FT | 13-03-2020 | 16:57 | periodieke controle | 6-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 21-04-2026 | 09:22 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2024 | |||||
| 10-04-2024 | 14:12 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2022 | |||||
| 20-04-2022 | 16:49 | 606 | 5.*.57 | 1 | Contourmarkering niet volgens voorschriften |
| 20-04-2022 | 16:49 | 312 | 5.*.31 | 1 | Remschijf ernstig gecorrodeerd |
2020 | |||||
| 13-03-2020 | 16:57 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Knaus R17 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van H-506-FT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
H-506-FT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H-500-FT | Ford | Focus | Stationwagen | € 24.093 | 16-01-2020 | 13,8 jaar | |
| H-501-FT | Chevrolet | Spark | Hatchback | € 11.994 | 15-01-2020 | 15,6 jaar | |
| H-503-FT | Fiat | Panda | MPV | € 12.646 | 30-01-2020 | 12,3 jaar | |
| H-504-FT | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 49.162 | 13-01-2020 | 7,1 jaar | |
| H-505-FT | Citroën | Jumper | Kampeerwagen | € 44.153 | 22-01-2020 | 10,8 jaar | |
| H-506-FD | Audi | S3 | Hatchback | € 74.014 | 02-01-2020 | 11,8 jaar | |
| H-506-FF | Audi | A5 | Hatchback | € 65.145 | 03-01-2020 | 7,4 jaar | |
| H-506-FG | Volkswagen | Beetle | Cabriolet | € 34.981 | 08-01-2020 | 9,8 jaar | |
| H-506-FH | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | € 69.995 | 11-01-2020 | 6,4 jaar | |
| H-506-FJ | Chevrolet | Spark | Hatchback | € 9.122 | 06-01-2020 | 14,3 jaar | |
| H-506-FK | BMW | 2-Serie | Stationwagen | € 36.434 | 14-01-2020 | 6,4 jaar | |
| H-506-FL | Ford | Fiesta | Hatchback | Onbekend | 24-01-2020 | 16,9 jaar | |
| H-506-FN | Hyundai | ix20 | MPV | € 21.744 | 01-03-2021 | 13,4 jaar | |
| H-506-FP | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 29.663 | 28-07-2020 | 7,1 jaar | |
| H-506-FR | Hyundai | Kona | MPV | € 33.682 | 16-01-2020 | 6,4 jaar | |
| H-506-FS | Mercedes-Benz | CLA | Sedan | € 43.854 | 24-01-2020 | 6,3 jaar | |
| H-506-FT | Knaus | R17 | Kampeerwagen | € 46.002 | 20-02-2020 | 9,1 jaar | |
| H-506-FV | BMW | 1-Serie | Hatchback | € 44.690 | 21-01-2020 | 6,3 jaar | |
| H-506-FX | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 30.845 | 14-02-2020 | 6,3 jaar | |
| H-506-FZ | Renault | Captur | Hatchback | € 31.205 | 23-01-2020 | 6,3 jaar | |
| H-507-FT | Suzuki | Swift | Hatchback | € 18.716 | 14-03-2020 | 13,6 jaar | |
| H-508-FT | BMW | X1 | Stationwagen | € 62.652 | 22-01-2020 | 9,9 jaar | |
| H-509-FT | Subaru | XV | Stationwagen | € 34.701 | 13-01-2020 | 9,5 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 55.708 en/of een afmeting van 649 x 234 cm en/of een gewicht van ± 2.910 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Chausson 650 | € 57.200 | 643 cm | 231 cm | 2.850 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.