KH-145-F
Er rijden momenteel 1.064 Knaus R16's rond in Nederland. Deze witte R16 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 2 maanden en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 oktober 2025, dus sinds 7 maanden en 27 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Knaus R16 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (R16) nog 763 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2008 en juni 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 26.900 en € 125.618, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 65.489 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Knaus R16 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 november 2016. Het voertuig was toen 5 jaren, 7 maanden en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle Knaus R16 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus R16 | 2011
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | R16 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 6.661 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | SOFIM F1AE0481N |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 maart 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 2 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 oktober 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 november 2016. Het voertuig was toen 5 jaren, 7 maanden en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 15 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 16 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.892 kg |
| Massa rijklaar | 2.992 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 508 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,87 m (voor) / 1,85 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type X250/3 | |
| Variant R16 | |
| Uitvoering 16D87D7MFC | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0446*03 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| KH-145-F | 2-04-2026 | 13:39 | periodieke controle | 15-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| KH-145-F | 13-05-2025 | 13:27 | periodieke controle | 15-05-2026 | Nee |
| KH-145-F | 15-05-2024 | 10:26 | periodieke controle | 15-05-2025 | Nee |
| KH-145-F | 13-05-2024 | 15:08 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| KH-145-F | 26-04-2023 | 09:27 | periodieke controle | 26-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| KH-145-F | 12-04-2022 | 13:53 | periodieke controle | 12-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| KH-145-F | 19-10-2020 | 10:08 | periodieke controle | 3-11-2021 | Nee |
| KH-145-F | 27-09-2019 | 09:56 | periodieke controle | 3-11-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 2-04-2026 | 13:39 | 077 | 5.*.9 | 1 | Brandstoflekkage |
2024 | |||||
| 13-05-2024 | 15:08 | 077 | 5.*.9 | 1 | Brandstoflekkage |
| 13-05-2024 | 15:08 | 439 | 5.*.49 | 1 | Stootbalk naar achteren omgebogen |
| 13-05-2024 | 15:08 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 26-04-2023 | 09:27 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 12-04-2022 | 13:53 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 12-04-2022 | 13:53 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Knaus R16 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van KH-145-F - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
KH-145-F
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KH-140-F | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 16-04-2003 | 23,1 jaar | |
| KH-141-F | Renault | Clio | Stationwagen | € 17.985 | 03-09-2016 | 11,4 jaar | |
| KH-142-F | Mercedes-Benz | AMG GT | Coupe | € 170.315 | 06-09-2016 | 10,6 jaar | |
| KH-143-F | Renault | Scenic | MPV | € 34.385 | 25-11-2016 | 15,4 jaar | |
| KH-144-F | Citroën | C1 | Hatchback | Onbekend | 11-10-2016 | 17 jaar | |
| KH-145-B | Fiat | 500 | Hatchback | € 20.760 | 31-08-2016 | 9,8 jaar | |
| KH-145-D | Opel | Corsa | Hatchback | € 21.284 | 02-09-2016 | 9,7 jaar | |
| KH-145-F | Knaus | R16 | Kampeerwagen | Onbekend | 16-11-2016 | 15,2 jaar | |
| KH-145-G | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 12.570 | 15-09-2016 | 11,2 jaar | |
| KH-145-K | Volvo | V40 | MPV | € 37.525 | 09-09-2016 | 11 jaar | |
| KH-145-L | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 49.496 | 12-09-2016 | 9,7 jaar | |
| KH-145-N | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 16.364 | 24-09-2016 | 15,8 jaar | |
| KH-145-P | Mini | Mini | Stationwagen | Onbekend | 10-09-2016 | 18 jaar | |
| KH-145-R | Peugeot | 208 | Hatchback | € 24.980 | 15-09-2016 | 9,7 jaar | |
| KH-145-S | Alfa Romeo | MiTo | MPV | Onbekend | 08-10-2016 | 16,6 jaar | |
| KH-145-T | Mini | Clubman | Stationwagen | € 33.316 | 20-09-2016 | 9,7 jaar | |
| KH-145-V | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 17.581 | 16-09-2016 | 9,7 jaar | |
| KH-145-X | Ford | C-Max | MPV | € 35.670 | 15-10-2016 | 10,3 jaar | |
| KH-147-F | Suzuki | Swift | Hatchback | € 20.998 | 17-09-2016 | 14,4 jaar | |
| KH-148-F | Audi | A6 | Stationwagen | € 88.946 | 31-08-2016 | 13 jaar | |
| KH-149-F | Toyota | Aygo | Hatchback | € 8.865 | 10-09-2016 | 13,3 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 65.489 en/of een gewicht van ± 2.892 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Adria TIK | € 63.900 | 697 cm | 229 cm | 3.110 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 63.200 | 716 cm | 210 cm | 3.050 kg |
| Weinsberg R57 | € 66.000 | 675 cm | 220 cm | 2.680 kg |
| Volkswagen Crafter | € 64.200 | 670 cm | 204 cm | 3.090 kg |
| Adria Twin 640 SLB | € 64.500 | 636 cm | 205 cm | 2.840 kg |
| Bürstner BT6905 | € 67.300 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Bürstner BT7263 | € 62.600 | 715 cm | 230 cm | 2.860 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 64.700 | 738 cm | 237 cm | 2.890 kg |
| Adria Compact SL | € 65.400 | 681 cm | 219 cm | 2.740 kg |
| Bürstner BT6202 | € 62.600 | 660 cm | 220 cm | 2.660 kg |
| Capron Cve 640 | € 67.600 | 636 cm | 207 cm | 2.770 kg |
| Hymer Ext 588 | € 60.500 | 695 cm | 221 cm | 2.710 kg |
| Dethleffs Just T7052 Dbm-eb | € 70.700 | 741 cm | 233 cm | 2.780 kg |
| Capron T338 | € 64.800 | 696 cm | 232 cm | 2.710 kg |
| Capron CVE600 | € 65.500 | 600 cm | 208 cm | 2.670 kg |
| Pössl KW 18 | € 62.000 | 636 cm | 205 cm | 2.890 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | € 65.900 | 741 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Westfalia Ford Nugget | € 60.000 | 534 cm | 203 cm | 2.680 kg |
| Adria Twin 640 SGX | € 69.400 | 636 cm | 205 cm | 2.860 kg |
| Chausson 777 | € 60.200 | 720 cm | 231 cm | 3.020 kg |
| Hymer Grand Canyon | € 69.400 | 600 cm | 206 cm | 2.790 kg |
| Hymer EX 578 | € 63.200 | 675 cm | 221 cm | 2.760 kg |
| LMC T672 | € 63.200 | 726 cm | 232 cm | 2.850 kg |
| Hymer T 678 CL | € 62.600 | 749 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Weinsberg R58 | € 59.100 | 709 cm | 231 cm | 2.710 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.