2-KJV-28
Er rijden momenteel 62 Hobby 555's rond in Nederland. Deze witte 555 komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren en 11 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 april 2025, dus sinds 1 jaar en 27 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Hobby T 555 Ak Gfsc/t 555 Ak LE kampeerwagen rijden er nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2007 en april 2010. De nieuwwaarde van deze Hobby T 555 Ak Gfsc/t 555 Ak LE is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 mei 2013. Het voertuig was toen 3 jaren, 11 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Hobby 555 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hobby T 555 Ak Gfsc/t 555 Ak LE | 2009
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Hobby |
| Handelsbenaming | T 555 Ak Gfsc/t 555 Ak LE |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.640 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 mei 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 april 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 mei 2013. Het voertuig was toen 3 jaren, 11 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 21 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 27 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.819 kg |
| Massa rijklaar | 2.919 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 581 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.250 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,74 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type H2 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. by balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 2-KJV-28 | 21-04-2026 | 09:30 | periodieke controle | 21-04-2027 | Nee |
| 2-KJV-28 | 14-04-2025 | 12:53 | periodieke controle | 14-04-2026 | Nee |
| 2-KJV-28 | 21-06-2024 | 10:54 | periodieke controle | 16-07-2025 | Nee |
| 2-KJV-28 | 6-06-2023 | 14:59 | periodieke controle | 16-07-2024 | Nee |
| 2-KJV-28 | 21-06-2022 | 16:32 | periodieke controle | 16-07-2023 | Nee |
| 2-KJV-28 | 27-05-2021 | 15:44 | periodieke controle | 16-07-2022 | Nee |
| 2-KJV-28 | 2-07-2020 | 10:53 | periodieke controle | 16-07-2021 | Nee |
| 2-KJV-28 | 4-07-2019 | 11:30 | periodieke controle | 16-07-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Hobby 555 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 2-KJV-28 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
2-KJV-28
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2-KJD-28 | Hyundai | i10 | MPV | € 10.470 | 29-04-2013 | 13,1 jaar | |
| 2-KJF-28 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 27.637 | 03-05-2013 | 13,1 jaar | |
| 2-KJG-28 | Seat | Mii | Hatchback | € 10.529 | 27-04-2013 | 13,1 jaar | |
| 2-KJH-28 | Fiat | Panda | MPV | € 11.060 | 29-04-2013 | 13,1 jaar | |
| 2-KJJ-28 | Kia | Picanto | MPV | € 14.086 | 16-05-2013 | 13 jaar | |
| 2-KJK-28 | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 11.394 | 01-05-2013 | 13,1 jaar | |
| 2-KJL-28 | Fiat | Punto | Hatchback | Onbekend | 13-06-2013 | 21,1 jaar | |
| 2-KJN-28 | Toyota | Yaris | MPV | € 15.015 | 10-05-2013 | 13 jaar | |
| 2-KJP-28 | Volvo | S60 | Sedan | € 40.439 | 08-05-2013 | 13,1 jaar | |
| 2-KJS-28 | Seat | Leon | Stationwagen | € 27.394 | 10-05-2013 | 13 jaar | |
| 2-KJT-28 | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 31.931 | 14-05-2013 | 13 jaar | |
| 2-KJV-20 | Suzuki | Swift | Hatchback | € 13.498 | 08-05-2013 | 18,9 jaar | |
| 2-KJV-21 | Dacia | Duster | Stationwagen | € 14.990 | 21-05-2013 | 14,5 jaar | |
| 2-KJV-24 | Fiat | MC Louis | Kampeerwagen | Onbekend | 03-05-2013 | 22,1 jaar | |
| 2-KJV-25 | Opel | Meriva | MPV | € 21.491 | 07-05-2013 | 14 jaar | |
| 2-KJV-26 | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 37.642 | 18-07-2013 | 14,2 jaar | |
| 2-KJV-28 | Hobby | 555 | Kampeerwagen | Onbekend | 03-05-2013 | 17 jaar | |
| 2-KJV-29 | Porsche | Cayenne | Stationwagen | € 148.360 | 03-05-2013 | 13,6 jaar | |
| 2-KJX-28 | Suzuki | Swift | Hatchback | € 15.499 | 10-05-2013 | 13 jaar | |
| 2-KJZ-28 | Fiat | 500 | Hatchback | € 19.760 | 10-07-2013 | 12,9 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een gewicht van ± 2.819 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Fiat 230 | 818 cm | 231 cm | 2.990 kg |
| Fiat Ducato | 758 cm | 233 cm | 3.050 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 738 cm | 230 cm | 3.080 kg |
| Adria TIK | 724 cm | 227 cm | 2.860 kg |
| Volkswagen Crafter | 674 cm | 204 cm | 3.090 kg |
| Weinsberg R57 | 676 cm | 221 cm | 2.680 kg |
| Fiat 244 | 759 cm | 237 cm | 3.020 kg |
| Knaus R07 | 605 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Knaus R16 | 709 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Knaus R11 | 695 cm | 220 cm | 2.820 kg |
| Pössl KW 9 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Pössl KW 18 | 636 cm | 205 cm | 2.910 kg |
| Adria Twin 640 SLB | 640 cm | 212 cm | 2.840 kg |
| Peugeot Boxer | 598 cm | 209 cm | 2.600 kg |
| Westfalia Ford Nugget | 534 cm | 203 cm | 2.680 kg |
| Knaus R06 | 690 cm | 230 cm | 2.960 kg |
| Ford Transit | 620 cm | 224 cm | 2.740 kg |
| Citroën Jumper | 587 cm | 205 cm | 2.620 kg |
| Weinsberg R47 | 636 cm | 205 cm | 2.760 kg |
| Adria Compact DL | 699 cm | 220 cm | 2.710 kg |
| Adria Coral S 670 SL | 750 cm | 234 cm | 2.920 kg |
| Adria Compact SL | 681 cm | 219 cm | 2.740 kg |
| Bürstner Teilintegriert | 662 cm | 229 cm | 2.800 kg |
| Knaus R22 | 722 cm | 234 cm | 3.000 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | 738 cm | 237 cm | 2.920 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.