S-073-TJ
Er rijden momenteel 27 Giottiline Therry T45's rond in Nederland. Deze zwarte Therry T45 komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 1 maand en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 maart 2025, dus sinds 1 jaar, 1 maand en 30 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Giottiline Therry T45 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (DPMT) nog 2 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2014 en april 2014. De nieuwwaarde van deze camper bedraagt € 48.612 incl. BTW en BPM.
Dit voertuig van Giottiline haalt een maximumsnelheid van 158 km/uur. Daardoor behoort deze Giottiline Therry T45 tot de snelste 18.4% campers van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 april 2023. Het voertuig was toen 9 jaren en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Giottiline Therry T45 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Giottiline Therry T45 | 2014
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Giottiline |
| Handelsbenaming | Therry T45 |
| Lengte | 7,28 m |
| Breedte | 2,35 m |
| Hoogte | 3,01 m |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 158 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 48.612 |
| Bruto BPM | € 11.752 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Continue vermogen | 110 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 4H03 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 maart 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 1 maand en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 maart 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 30 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 april 2023. Het voertuig was toen 9 jaren en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 15 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.975 kg |
| Massa rijklaar | 3.075 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 425 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type GLC2 | |
| Variant DPMT | |
| Uitvoering 0451C | |
| Typegoedkeuringsnummer e50*2007/46*0088*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 321 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 321 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| S-073-TJ | 9-04-2026 | 14:24 | periodieke controle | 9-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| S-073-TJ | 24-02-2025 | 14:48 | periodieke controle | 3-04-2026 | Nee |
| S-073-TJ | 9-02-2024 | 16:56 | periodieke controle | 3-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| S-073-TJ | 3-04-2023 | 15:26 | periodieke controle | 3-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 9-04-2026 | 14:24 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 9-02-2024 | 16:56 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
2023 | |||||
| 3-04-2023 | 15:26 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Giottiline Therry T45 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van S-073-TJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
S-073-TJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S-070-TJ | Mercedes-Benz | CLA | Sedan | € 63.645 | 12-04-2023 | 5 jaar | |
| S-071-TJ | Seat | Alhambra | MPV | € 38.984 | 13-04-2023 | 14 jaar | |
| S-072-TJ | BMW | 3-Serie | Stationwagen | € 98.379 | 03-04-2023 | 4,6 jaar | |
| S-073-TB | Audi | Q4 e-tron | Stationwagen | € 58.212 | 03-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-073-TD | Volkswagen | ID.3 | Stationwagen | € 46.470 | 19-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-073-TF | Dacia | Spring | Hatchback | € 20.710 | 14-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-073-TG | Dacia | Sandero | Hatchback | € 12.949 | 20-02-2026 | 5,1 jaar | |
| S-073-TH | Opel | Mokka | MPV | € 34.898 | 31-03-2023 | 3,2 jaar | |
| S-073-TJ | Giottiline | Therry T45 | Kampeerwagen | € 48.612 | 06-04-2023 | 12,2 jaar | |
| S-073-TK | Volvo | V90 | Stationwagen | € 72.165 | 07-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-073-TL | Kia | EV6 | MPV | € 64.559 | 25-04-2023 | 3,2 jaar | |
| S-073-TN | Opel | Meriva | MPV | € 27.258 | 05-04-2023 | 8,9 jaar | |
| S-073-TP | Mercedes-Benz | Sprinter | Voor rolstoelen toegankelijk voertuig | € 64.082 | 04-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-073-TR | Suzuki | Swift | Hatchback | € 16.492 | 09-05-2023 | 7 jaar | |
| S-073-TS | Peugeot | 2008 | MPV | € 40.349 | 13-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-073-TT | Peugeot | 308 | Hatchback | € 31.199 | 17-07-2023 | 4,6 jaar | |
| S-073-TV | Polestar | 2 | Sedan | € 57.150 | 28-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-073-TX | Hyundai | Ioniq | Hatchback | € 34.482 | 17-11-2023 | 4,9 jaar | |
| S-073-TZ | Weinsberg | R58 | Kampeerwagen | € 50.469 | 07-04-2023 | 4,2 jaar | |
| S-074-TJ | Volvo | XC90 | MPV | € 90.719 | 26-05-2023 | 4,7 jaar | |
| S-075-TJ | BMW | X2 | Stationwagen | € 57.209 | 07-04-2023 | 6,3 jaar | |
| S-076-TJ | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | € 87.388 | 14-04-2023 | 5 jaar | |
| S-077-TJ | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 41.340 | 05-04-2023 | 7 jaar | |
| S-078-TJ | Mercedes-Benz | CLA | Sedan | € 50.503 | 01-08-2023 | 4,4 jaar | |
| S-079-TJ | Ford | Ka | MPV | Onbekend | 20-01-2024 | 17,5 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.612 en/of een afmeting van 728 x 235 cm en/of een gewicht van ± 2.975 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Adria Matrix M 670 SL | € 47.200 | 738 cm | 233 cm | 2.920 kg |
| Rapido S8 | € 52.900 | 720 cm | 235 cm | 3.030 kg |
| Hymer T 674 CL | € 52.200 | 729 cm | 235 cm | 2.920 kg |
| Hymer B 694 SL | € 47.700 | 730 cm | 235 cm | 3.040 kg |
| Hymer T 698 CL | € 44.800 | 733 cm | 235 cm | 2.920 kg |
| MC Louis MC4 | € 46.700 | 729 cm | 235 cm | 2.970 kg |
| Benimar Mileo 263 | € 45.100 | 737 cm | 231 cm | 2.960 kg |
| MC Louis MC4-74G | € 43.900 | 738 cm | 235 cm | 2.970 kg |
| MC Louis Sovereign | € 45.800 | 738 cm | 235 cm | 3.010 kg |
| Capron A 72 | € 46.600 | 723 cm | 233 cm | 2.820 kg |
| Capron T69L | € 44.200 | 734 cm | 233 cm | 2.820 kg |
| Trigano Granduca | € 43.800 | 718 cm | 231 cm | 3.000 kg |
| Capron A 70 | € 49.000 | 728 cm | 233 cm | 2.840 kg |
| Chausson 758 | € 48.600 | 720 cm | 231 cm | 2.910 kg |
| Carthago Chic C-line I 4.8 | € 52.700 | 736 cm | 234 cm | 3.060 kg |
| Carthago Chic C-line T 4.9 | € 52.300 | 737 cm | 234 cm | 3.130 kg |
| Adria Coral S 670 SL | € 47.400 | 737 cm | 230 cm | 2.880 kg |
| Hymer T 614 CL | € 47.800 | 720 cm | 235 cm | 2.910 kg |
| Dethleffs Magic Edition T | € 46.500 | 738 cm | 233 cm | 2.870 kg |
| Chausson 788 | € 52.400 | 719 cm | 232 cm | 2.970 kg |
| Hymer T 678 CL | € 50.600 | 735 cm | 235 cm | 2.960 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.