3-XVH-34
Er rijden momenteel 34 Dethleffs T 6810's rond in Nederland. Deze witte T 6810 komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 3 maanden en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 mei 2018, dus sinds 8 jaren en 8 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Dethleffs T 6810 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (FTM9FF) nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2012 en februari 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 83.907 en € 87.010, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 85.459 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Dethleffs T 6810 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 november 2014. Het voertuig was toen 1 jaar, 8 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Dethleffs T 6810 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Dethleffs T 6810 | 2013
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Dethleffs |
| Handelsbenaming | T 6810 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 12.071 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2999cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 februari 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 3 maanden en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 mei 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 november 2014. Het voertuig was toen 1 jaar, 8 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 12 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.910 kg |
| Massa rijklaar | 3.010 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 490 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.850 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,89 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant FTM9FF | |
| Uitvoering N0LI000ADAC105 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0416*10 | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 3-XVH-34 | 6-05-2026 | 14:48 | periodieke controle | 6-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 3-XVH-34 | 10-04-2025 | 16:21 | periodieke controle | 2-05-2026 | Nee |
| 3-XVH-34 | 11-03-2024 | 16:05 | periodieke controle | 2-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 3-XVH-34 | 3-03-2023 | 16:14 | periodieke controle | 2-05-2024 | Nee |
| 3-XVH-34 | 19-04-2022 | 12:10 | periodieke controle | 2-05-2023 | Nee |
| 3-XVH-34 | 13-04-2021 | 14:20 | periodieke controle | 2-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 3-XVH-34 | 20-04-2020 | 16:56 | periodieke controle | 2-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 3-XVH-34 | 29-04-2019 | 15:07 | periodieke controle | 2-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 6-05-2026 | 14:48 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 6-05-2026 | 14:48 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2024 | |||||
| 11-03-2024 | 16:05 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2021 | |||||
| 13-04-2021 | 14:20 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 13-04-2021 | 14:20 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
2020 | |||||
| 20-04-2020 | 16:56 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 20-04-2020 | 16:56 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Dethleffs T 6810 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 3-XVH-34 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
3-XVH-34
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3-XVB-34 | Ford | C-Max | MPV | € 24.196 | 31-10-2014 | 11,6 jaar | |
| 3-XVF-34 | Kia | Carens | Stationwagen | € 29.527 | 12-05-2015 | 11 jaar | |
| 3-XVH-30 | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 66.492 | 07-11-2014 | 12,7 jaar | |
| 3-XVH-31 | Toyota | Aygo | Hatchback | Onbekend | 27-08-2015 | 17,2 jaar | |
| 3-XVH-32 | Toyota | Yaris | MPV | € 21.435 | 07-01-2015 | 13,1 jaar | |
| 3-XVH-33 | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 46.092 | 06-11-2014 | 12,5 jaar | |
| 3-XVH-34 | Dethleffs | T 6810 | Kampeerwagen | Onbekend | 04-11-2014 | 13,3 jaar | |
| 3-XVH-36 | Honda | Jazz | Hatchback | Onbekend | 05-11-2014 | 20,2 jaar | |
| 3-XVH-37 | Mazda | 6 | Sedan | € 32.221 | 07-11-2014 | 13,9 jaar | |
| 3-XVJ-34 | Fiat | Panda | MPV | € 11.020 | 31-10-2014 | 11,6 jaar | |
| 3-XVP-34 | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 26.854 | 11-11-2014 | 11,5 jaar | |
| 3-XVR-34 | Toyota | Auris | MPV | € 26.225 | 31-12-2014 | 11,4 jaar | |
| 3-XVS-34 | Citroën | C4 Cactus | Hatchback | € 21.110 | 10-11-2014 | 11,5 jaar | |
| 3-XVT-34 | Ford | Fusion | MPV | € 17.930 | 07-11-2014 | 14,6 jaar | |
| 3-XVV-34 | Peugeot | 308 | MPV | € 29.740 | 14-11-2014 | 11,5 jaar | |
| 3-XVX-34 | Renault | Scenic | Hatchback | € 32.425 | 23-01-2015 | 12,9 jaar | |
| 3-XVZ-34 | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 64.900 | 12-11-2014 | 11,5 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 85.459 en/of een gewicht van ± 2.910 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Hymer B580MC | € 85.500 | 700 cm | 228 cm | 2.840 kg |
| Knaus R09 | € 88.100 | 704 cm | 220 cm | 2.940 kg |
| Adria Twin 640 SLB | € 81.900 | 636 cm | 205 cm | 2.830 kg |
| Pössl Summit 640 | € 84.400 | 636 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Hymer T 588 SL | € 81.700 | 729 cm | 235 cm | 2.930 kg |
| Hymer MLT 580 | € 82.300 | 694 cm | 222 cm | 2.850 kg |
| Knaus R06 | € 87.900 | 690 cm | 220 cm | 2.850 kg |
| Pössl Summit 600 | € 87.500 | 600 cm | 205 cm | 2.700 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 89.700 | 604 cm | 202 cm | 3.080 kg |
| Knaus R19 | € 85.400 | 607 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Adria Matrix 670 SL | € 86.900 | 747 cm | 238 cm | 2.950 kg |
| Adria Coral 600 SL | € 84.800 | 699 cm | 238 cm | 2.800 kg |
| Knaus R07 | € 83.700 | 595 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Knaus R05 | € 80.400 | 704 cm | 232 cm | 2.730 kg |
| Mercedes-Benz EQV | € 87.800 | 515 cm | 193 cm | 2.830 kg |
| Hymer B 588 | € 92.000 | 729 cm | 235 cm | 3.080 kg |
| Weinsberg R53 | € 78.800 | 698 cm | 230 cm | 2.850 kg |
| Carthago C-compactline I 143 | € 92.100 | 695 cm | 219 cm | 2.870 kg |
| Capron T338 | € 88.700 | 695 cm | 232 cm | 2.760 kg |
| Carthago Malibu Van 640 LE | € 77.900 | 636 cm | 210 cm | 2.850 kg |
| Hymer MLT 570 | € 83.700 | 673 cm | 222 cm | 2.820 kg |
| Hymer Free S 600 | € 90.600 | 593 cm | 202 cm | 2.660 kg |
| Carthago C-tourer T 143 LE | € 83.700 | 706 cm | 234 cm | 2.960 kg |
| Capron T447 | € 87.200 | 743 cm | 233 cm | 2.850 kg |
| Hymer B690MC | € 87.000 | 740 cm | 228 cm | 3.020 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.