77-TTJ-3
Er rijden momenteel 162 Dethleffs Magic Edition Bm T 001's rond in Nederland. Deze witte Magic Edition Bm T 001 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 3 maanden en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 mei 2012, dus sinds 14 jaren en 2 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Dethleffs Magic Edition Bm T 001 kampeerwagen rijden er nog 34 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2009 en mei 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 26.245 en € 74.790, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.292 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Magic Edition Bm T 001 bedraagt € 40.152 incl. BTW en BPM, deze Dethleffs Magic Edition Bm T 001 is daardoor € 8.140 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 mei 2012. Het voertuig was toen 3 maanden en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle Dethleffs Magic Edition Bm T 001 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Dethleffs Magic Edition Bm T 001 | 2012
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Dethleffs |
| Handelsbenaming | Magic Edition Bm T 001 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 40.152 |
| Bruto BPM | € 9.867 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 januari 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 3 maanden en 30 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 mei 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 mei 2012. Het voertuig was toen 3 maanden en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 16 november 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 23 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 3.000 kg |
| Massa rijklaar | 3.100 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 750 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.850 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.850 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.950 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.950 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,89 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 77-TTJ-3 | 20-10-2025 | 14:23 | periodieke controle | 16-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 77-TTJ-3 | 13-11-2024 | 09:18 | periodieke controle | 16-11-2025 | Nee |
| 77-TTJ-3 | 16-11-2023 | 11:50 | periodieke controle | 16-11-2024 | Nee |
| 77-TTJ-3 | 25-10-2022 | 15:19 | periodieke controle | 16-11-2023 | Nee |
| 77-TTJ-3 | 16-11-2021 | 15:19 | periodieke controle | 16-11-2022 | Nee |
| 77-TTJ-3 | 12-11-2020 | 10:23 | periodieke controle | 12-11-2021 | Nee |
| 77-TTJ-3 | 29-11-2019 | 15:22 | periodieke controle | 27-01-2021 | Nee |
| 77-TTJ-3 | 2-01-2019 | 11:54 | periodieke controle | 27-01-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 20-10-2025 | 14:23 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 2-01-2019 | 11:54 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 2-01-2019 | 11:54 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Dethleffs Magic Edition Bm T 001 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 77-TTJ-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
77-TTJ-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 77-TTB-3 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 9.715 | 04-04-2012 | 14,2 jaar | |
| 77-TTD-3 | Seat | Ibiza | Stationwagen | € 18.725 | 03-04-2012 | 14,2 jaar | |
| 77-TTF-3 | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 57.994 | 13-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 77-TTG-3 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 10.180 | 06-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 77-TTJ-2 | Seat | Altea | MPV | € 20.491 | 16-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 77-TTJ-3 | Dethleffs | Magic Edition Bm T 001 | Kampeerwagen | € 40.152 | 24-05-2012 | 14,3 jaar | |
| 77-TTJ-6 | Fiat | Panda | MPV | € 9.420 | 06-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 77-TTJ-8 | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 30.683 | 17-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 77-TTJ-9 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 10.920 | 11-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 77-TTK-3 | Hyundai | ix20 | MPV | € 22.109 | 04-04-2012 | 14,2 jaar | |
| 77-TTL-3 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 19.515 | 13-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 77-TTN-3 | Kia | Rio | MPV | € 15.381 | 13-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 77-TTP-3 | Peugeot | 207 | Stationwagen | € 21.578 | 02-04-2012 | 15,8 jaar | |
| 77-TTR-3 | Ford | Focus | Sedan | € 25.395 | 10-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 77-TTV-3 | Fiat | Panda | MPV | € 9.245 | 11-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 77-TTX-3 | Opel | Insignia | Hatchback | € 30.413 | 12-04-2012 | 14,1 jaar | |
| 77-TTZ-3 | Renault | Clio | Hatchback | € 16.300 | 13-04-2012 | 14,1 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.292 en/of een gewicht van ± 3.000 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat 230 | € 50.100 | 748 cm | 227 cm | 2.830 kg |
| Pössl KW 9 | € 48.100 | 600 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Pössl KW 18 | € 48.500 | 636 cm | 205 cm | 2.910 kg |
| Rapido S6 | € 48.100 | 749 cm | 235 cm | 2.970 kg |
| Adria Twin 640 SLX | € 53.000 | 636 cm | 205 cm | 2.880 kg |
| Benimar Tessoro | € 48.200 | 744 cm | 232 cm | 3.000 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 47.200 | 738 cm | 233 cm | 2.920 kg |
| Adria Twin 600 SPT | € 47.800 | 600 cm | 205 cm | 2.740 kg |
| Adria Compact SL | € 48.100 | 662 cm | 212 cm | 2.740 kg |
| Hymer T 698 CL | € 45.300 | 742 cm | 235 cm | 2.930 kg |
| Capron T447 | € 46.300 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Adria Matrix M 680 SP | € 44.800 | 744 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Hobby V65 GE | € 47.500 | 680 cm | 218 cm | 2.820 kg |
| Bürstner BUT664 | € 48.400 | 674 cm | 230 cm | 2.960 kg |
| Bürstner BUT660 | € 48.200 | 679 cm | 230 cm | 2.780 kg |
| Bürstner BUT620 | € 44.300 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Challenger 260 | € 49.600 | 700 cm | 231 cm | 2.900 kg |
| Capron T448 | € 46.200 | 740 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Adria Coral S 670 SL | € 49.300 | 750 cm | 234 cm | 2.910 kg |
| Carthago Malibu Van 640 LE | € 51.700 | 636 cm | 210 cm | 2.750 kg |
| Adria Twin | € 51.900 | 636 cm | 205 cm | 2.880 kg |
| Rapido S8 | € 52.900 | 720 cm | 235 cm | 3.030 kg |
| Capron T67 | € 45.100 | 739 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Karmann Mobil Davis 620 | € 46.000 | 637 cm | 205 cm | 2.940 kg |
| Pössl Summit 600 | € 50.300 | 600 cm | 205 cm | 2.750 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.