G-887-FN
Er rijden momenteel 45 Bürstner T6251's rond in Nederland. Deze witte T6251 komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren en 1 maand oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 oktober 2020, dus sinds 5 jaren, 7 maanden en 12 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Bürstner T6251 kampeerwagen rijden er nog 2 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2005 en augustus 2007. De nieuwwaarde van deze Bürstner T6251 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Bürstner haalt een maximumsnelheid van 145 km/uur. Deze Bürstner T6251 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 49.4% traagste campers in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 12 september 2019. Het voertuig was toen 14 jaren, 4 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Bürstner T6251 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Bürstner T6251 | 2005
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Bürstner |
| Handelsbenaming | T6251 |
| Lengte | 6,97 m |
| Breedte | 2,30 m |
| Hoogte | 2,75 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 145 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.024 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2953cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 april 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren en 1 maand |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 oktober 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 7 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 12 september 2019. Het voertuig was toen 14 jaren, 4 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 15 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 22 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 3.060 kg |
| Massa rijklaar | 3.160 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 690 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.850 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.850 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.200 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.870 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.870 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,07 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,77 m (voor) / 1,88 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. deurdorpel by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 / EURO III | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 88/77*2001/27A | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| G-887-FN | 24-09-2025 | 12:57 | periodieke controle | 15-10-2026 | Nee |
| G-887-FN | 26-09-2024 | 11:16 | periodieke controle | 6-10-2025 | Ja, bekijk hier. |
| G-887-FN | 19-09-2023 | 13:06 | periodieke controle | 6-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| G-887-FN | 27-09-2022 | 09:24 | periodieke controle | 6-10-2023 | Nee |
| G-887-FN | 1-10-2021 | 11:32 | periodieke controle | 6-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| G-887-FN | 6-10-2020 | 11:22 | periodieke controle | 6-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| G-887-FN | 13-05-2020 | 12:43 | periodieke controle | 13-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 26-09-2024 | 11:16 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 26-09-2024 | 11:16 | 542 | 5.*.55 | 1 | Retroreflector vertoont gebrek |
2023 | |||||
| 19-09-2023 | 13:06 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 19-09-2023 | 13:06 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 1-10-2021 | 11:32 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 6-10-2020 | 11:22 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 6-10-2020 | 11:22 | OP2 | OP2 | 1 | Controle alle brandstoffen niet mogelijk 5.*.9 |
| 13-05-2020 | 12:43 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Bürstner T6251 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van G-887-FN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
G-887-FN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| G-880-FN | Peugeot | 208 | Hatchback | € 17.770 | 10-09-2019 | 12,9 jaar | |
| G-881-FN | Opel | Insignia | Hatchback | € 40.628 | 17-09-2019 | 8,8 jaar | |
| G-883-FN | Kia | Picanto | MPV | € 18.489 | 21-03-2020 | 9,8 jaar | |
| G-884-FN | Bürstner | BUT740 | Kampeerwagen | € 46.128 | 30-10-2019 | 13 jaar | |
| G-885-FN | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 44.779 | 16-11-2019 | 13,6 jaar | |
| G-886-FN | Renault | Captur | Hatchback | € 21.765 | 05-10-2019 | 7,9 jaar | |
| G-887-FB | Audi | E-tron | Stationwagen | € 84.834 | 21-09-2019 | 6,7 jaar | |
| G-887-FD | Mercedes-Benz | 350 | Stationwagen | € 89.549 | 09-09-2019 | 11,5 jaar | |
| G-887-FF | Kia | Niro | Stationwagen | € 30.840 | 21-09-2019 | 6,7 jaar | |
| G-887-FG | Audi | Q2 | Stationwagen | € 43.419 | 10-09-2019 | 6,7 jaar | |
| G-887-FH | Renault | Megane | Stationwagen | € 30.301 | 17-09-2019 | 6,7 jaar | |
| G-887-FJ | Opel | Karl | Hatchback | € 13.560 | 11-09-2019 | 6,7 jaar | |
| G-887-FK | Land Rover | Range Rover Velar | Stationwagen | € 104.838 | 12-09-2019 | 7,6 jaar | |
| G-887-FL | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 15.178 | 14-09-2019 | 6,7 jaar | |
| G-887-FN | Bürstner | T6251 | Kampeerwagen | Onbekend | 12-09-2019 | 21,1 jaar | |
| G-887-FP | Renault | Captur | Hatchback | € 21.779 | 12-03-2020 | 10,5 jaar | |
| G-887-FR | Tesla | Model 3 | Sedan | € 48.850 | 18-09-2019 | 6,7 jaar | |
| G-887-FS | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 24.811 | 19-09-2019 | 6,7 jaar | |
| G-887-FT | Volvo | XC90 | MPV | € 94.884 | 13-09-2019 | 10,1 jaar | |
| G-887-FV | Volvo | V70 | Stationwagen | Onbekend | 12-10-2019 | 18,2 jaar | |
| G-887-FX | Mercedes-Benz | GLC | Hatchback | € 112.291 | 18-09-2019 | 9 jaar | |
| G-887-FZ | BMW | 2-Serie | Stationwagen | € 38.226 | 20-09-2019 | 6,7 jaar | |
| G-888-FN | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 24.790 | 10-09-2019 | 15 jaar | |
| G-889-FN | Audi | A1 | Hatchback | € 39.093 | 10-09-2019 | 11,3 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een afmeting van 697 x 230 cm een gewicht van ± 3.060 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Adria TIK | 697 cm | 227 cm | 2.860 kg |
| Hymer B580MC | 700 cm | 228 cm | 2.840 kg |
| Chausson 640 | 700 cm | 232 cm | 2.930 kg |
| MC Louis P700 | 704 cm | 235 cm | 2.890 kg |
| Rapido S6 | 707 cm | 235 cm | 2.910 kg |
| Hymer MLT 580 | 698 cm | 223 cm | 2.870 kg |
| Knaus R09 | 705 cm | 220 cm | 2.950 kg |
| Knaus R06 | 690 cm | 220 cm | 2.850 kg |
| Challenger 260 | 700 cm | 231 cm | 2.900 kg |
| Chausson 627 GA | 701 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| Hymer B 654 SL | 699 cm | 235 cm | 3.050 kg |
| LMC T662 | 701 cm | 232 cm | 2.870 kg |
| Hymer EX 588 | 700 cm | 222 cm | 2.770 kg |
| Dethleffs Just T 6812 EB | 696 cm | 233 cm | 2.760 kg |
| Hymer Mlt 580 4X4 | 699 cm | 222 cm | 2.880 kg |
| Knaus R22 | 705 cm | 233 cm | 3.000 kg |
| Hymer B 644 | 698 cm | 227 cm | 3.040 kg |
| Chausson 630 | 700 cm | 233 cm | 3.000 kg |
| Knaus R18 | 690 cm | 220 cm | 2.800 kg |
| Hymer B 578 | 705 cm | 235 cm | 3.050 kg |
| Weinsberg R52 | 692 cm | 230 cm | 2.800 kg |
| Adria Coral 600 SL | 700 cm | 238 cm | 2.820 kg |
| Dethleffs T 6611 | 696 cm | 233 cm | 2.870 kg |
| Hobby T65 GE | 706 cm | 234 cm | 2.880 kg |
| Knaus R04 | 705 cm | 230 cm | 3.150 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.