NS-335-X
Er rijden momenteel 39 Bürstner I694's rond in Nederland. Deze witte I694 komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 april 2017, dus sinds 9 jaren, 1 maand en 2 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Bürstner I694 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (FIF1FEM4HI0G04BUI694) nog 20 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2009 en juli 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 35.765 en € 74.220, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.529 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Bürstner I694 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 april 2017. Het voertuig was toen 7 jaren, 11 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Bürstner I694 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Bürstner I694 | 2009
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Bürstner |
| Handelsbenaming | I694 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 135 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.281 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481N |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 mei 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 april 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 1 maand en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 april 2017. Het voertuig was toen 7 jaren, 11 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 juni 2026. Het voertuig moet over 10 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.925 kg |
| Massa rijklaar | 3.025 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 475 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.200 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,83 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 2030 | |
| Variant FIF1FEM4HI0G04BUI694 | |
| Uitvoering FIF1FEM4HI0G04BUI694 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0392*07 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. voorwielscherm |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| NS-335-X | 29-04-2025 | 10:55 | periodieke controle | 6-06-2026 | Nee |
| NS-335-X | 4-06-2024 | 11:01 | periodieke controle | 6-06-2025 | Nee |
| NS-335-X | 6-06-2023 | 10:52 | periodieke controle | 6-06-2024 | Nee |
| NS-335-X | 12-05-2022 | 14:27 | periodieke controle | 12-05-2023 | Nee |
| NS-335-X | 30-03-2021 | 10:49 | periodieke controle | 12-04-2022 | Nee |
| NS-335-X | 27-03-2020 | 14:02 | periodieke controle | 12-04-2021 | Nee |
| NS-335-X | 2-04-2019 | 10:45 | periodieke controle | 12-04-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Bürstner I694 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van NS-335-X - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
NS-335-X
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NS-330-X | Fiat | 500 | Hatchback | Onbekend | 07-04-2017 | 17,7 jaar | |
| NS-331-X | Citroën | C1 | Hatchback | Onbekend | 14-04-2017 | 19,3 jaar | |
| NS-332-X | Hyundai | ix20 | MPV | € 18.625 | 03-05-2017 | 15 jaar | |
| NS-333-X | Rapido | AF5 | Kampeerwagen | Onbekend | 07-04-2017 | 19 jaar | |
| NS-335-B | Skoda | Rapid | Hatchback | € 20.490 | 21-04-2017 | 9,1 jaar | |
| NS-335-D | Hyundai | i40 | Stationwagen | € 35.754 | 13-04-2017 | 9,1 jaar | |
| NS-335-F | Nissan | Qashqai | MPV | Onbekend | 07-04-2017 | 18,1 jaar | |
| NS-335-G | Fiat | Punto | MPV | € 15.655 | 31-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NS-335-H | BMW | 3-Serie | Sedan | € 56.144 | 08-04-2017 | 9,1 jaar | |
| NS-335-J | Renault | Twingo | Hatchback | € 12.125 | 07-04-2017 | 9,1 jaar | |
| NS-335-L | Peugeot | 108 | Hatchback | € 12.426 | 26-04-2017 | 11 jaar | |
| NS-335-N | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 29.680 | 10-04-2017 | 9,1 jaar | |
| NS-335-P | Ford | Focus | Stationwagen | € 30.018 | 14-04-2017 | 9,1 jaar | |
| NS-335-R | BMW | Z4 | Cabriolet | Onbekend | 05-04-2017 | 26,4 jaar | |
| NS-335-T | Chausson | 625 | Kampeerwagen | Onbekend | 12-04-2017 | 9,1 jaar | |
| NS-335-V | Toyota | Aygo | Hatchback | € 13.335 | 20-04-2017 | 9,1 jaar | |
| NS-335-X | Bürstner | I694 | Kampeerwagen | Onbekend | 25-04-2017 | 17 jaar | |
| NS-335-Z | Ford | Fiesta | Hatchback | € 20.165 | 02-05-2017 | 9,1 jaar | |
| NS-336-X | Mini | John Cooper Works | Stationwagen | € 60.279 | 13-04-2017 | 13 jaar | |
| NS-337-X | Volvo | V60 | Stationwagen | € 38.570 | 11-05-2017 | 14,2 jaar | |
| NS-339-X | Citroën | DS3 | Hatchback | € 22.275 | 15-09-2017 | 12,5 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.529 en/of een gewicht van ± 2.925 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat 230 | € 50.100 | 748 cm | 227 cm | 2.830 kg |
| Fiat Ducato | € 48.100 | 592 cm | 207 cm | 2.660 kg |
| Pössl KW 9 | € 48.100 | 600 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Weinsberg R58 | € 49.700 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Rapido S6 | € 48.100 | 749 cm | 235 cm | 2.970 kg |
| Pössl KW 18 | € 48.100 | 636 cm | 205 cm | 2.910 kg |
| Weinsberg R47 | € 47.200 | 628 cm | 205 cm | 2.760 kg |
| Toth Es Fiai Clever | € 49.500 | 618 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Benimar Tessoro | € 48.200 | 744 cm | 232 cm | 3.000 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 47.200 | 738 cm | 233 cm | 2.920 kg |
| Ford Transit | € 50.000 | 620 cm | 206 cm | 2.680 kg |
| Adria Twin 600 SPT | € 47.800 | 600 cm | 205 cm | 2.740 kg |
| Adria Compact SL | € 48.100 | 662 cm | 212 cm | 2.740 kg |
| Hymer T 698 CL | € 45.300 | 742 cm | 235 cm | 2.930 kg |
| Capron T337 | € 43.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Capron T447 | € 46.300 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T66 | € 45.600 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Capron T68 | € 45.900 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Adria Matrix M 680 SP | € 44.800 | 744 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Pössl KW 20 | € 46.200 | 541 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Hobby V65 GE | € 47.500 | 680 cm | 218 cm | 2.820 kg |
| Hymer HC 322 | € 50.400 | 600 cm | 208 cm | 2.690 kg |
| Knaus R07 | € 46.600 | 599 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Capron T448 | € 46.200 | 740 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | € 43.200 | 741 cm | 233 cm | 2.830 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.