VDF-63-F
Er rijden momenteel 119.118 Volkswagen Caddy's rond in Nederland. Deze Caddy komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren, 1 maand en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 juni 2023, dus sinds 3 jaren, 1 maand en 5 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Volkswagen Caddy gesloten opbouw rijden er nog 28.227 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1976 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.465 en € 49.612, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.745 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Volkswagen Caddy is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 november 2019. Het voertuig was toen 10 jaren, 5 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Caddy voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Caddy | 2009
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Caddy |
| Breedte | 1,79 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.693 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 75 kW (102 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1595cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 4 juni 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren, 1 maand en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 juni 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 1 maand en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 november 2019. Het voertuig was toen 10 jaren, 5 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 11 juni 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 6 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.503 kg |
| Massa rijklaar | 1.603 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 642 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.245 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.245 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.070 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.070 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 710 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 710 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,54 m (voor) / 1,53 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 195 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2006/96B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VDF-63-F | 23-04-2026 | 09:54 | periodieke controle | 11-06-2027 | Ja, bekijk hier. |
| VDF-63-F | 11-06-2025 | 16:19 | periodieke controle | 11-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VDF-63-F | 29-05-2024 | 11:22 | periodieke controle | 30-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VDF-63-F | 30-05-2023 | 13:16 | periodieke controle | 30-05-2024 | Nee |
| VDF-63-F | 7-11-2022 | 16:15 | periodieke controle | 7-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VDF-63-F | 22-09-2021 | 16:03 | periodieke controle | 23-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VDF-63-F | 9-10-2020 | 11:13 | periodieke controle | 23-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VDF-63-F | 23-10-2019 | 13:30 | periodieke controle | 23-10-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 23-04-2026 | 09:54 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| 23-04-2026 | 09:54 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2025 | |||||
| 11-06-2025 | 16:19 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
2024 | |||||
| 29-05-2024 | 11:22 | 598 | 5.*.59B | 1 | Mistlicht voor onjuist afgesteld |
2022 | |||||
| 7-11-2022 | 16:15 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2021 | |||||
| 22-09-2021 | 16:03 | 289 | 5.*.31 | 2 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 22-09-2021 | 16:03 | 250 | 5.*.29 | 2 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 22-09-2021 | 16:03 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
2020 | |||||
| 9-10-2020 | 11:13 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Volkswagen Caddy voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VDF-63-F - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VDF-63-F
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VDF-60-F | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 52.628 | 18-10-2019 | 6,7 jaar |
| VDF-61-F | Roelofsen | Parados Sport | Veewagen | € 63.855 | 18-10-2019 | 6,7 jaar |
| VDF-63-B | Mercedes-Benz | Sprinter | Voor vervoer voertuigen | € 80.679 | 24-10-2019 | 6,7 jaar |
| VDF-63-D | Dacia | Dokker | Gesloten opbouw | € 16.460 | 14-10-2019 | 10,4 jaar |
| VDF-63-F | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-11-2019 | 17,1 jaar |
| VDF-63-G | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 31.245 | 18-10-2019 | 6,7 jaar |
| VDF-63-J | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 54.138 | 18-10-2019 | 6,7 jaar |
| VDF-63-K | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 65.007 | 29-10-2019 | 6,7 jaar |
| VDF-63-L | Ford | Trekker 35-17 O3 | Opleggertrekker | € 46.525 | 10-03-2021 | 7,3 jaar |
| VDF-63-N | Iveco | 35C16 | Gesloten opbouw | € 84.522 | 25-10-2019 | 6,7 jaar |
| VDF-63-P | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-11-2019 | 18,1 jaar |
| VDF-63-T | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 40.383 | 04-11-2019 | 7,1 jaar |
| VDF-63-V | Mercedes-Benz | Sprinter | Hoogwerker | € 54.682 | 16-10-2019 | 6,7 jaar |
| VDF-63-Z | Ford | Ranger | Opleggertrekker | € 58.833 | 25-10-2019 | 6,9 jaar |
| VDF-65-F | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 25-10-2019 | 21,5 jaar |
| VDF-66-F | Mercedes-Benz | 400 | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-10-2019 | 21,4 jaar |
| VDF-67-F | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 18.147 | 15-10-2019 | 15,6 jaar |
| VDF-68-F | Jeep | Wrangler | Gesloten opbouw | € 81.656 | 26-10-2019 | 6,7 jaar |
| VDF-69-F | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 62.483 | 15-10-2019 | 6,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.745 en/of breedte van 179 cm en/of een gewicht van ± 1.503 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit Connect | € 23.700 | 437 cm | 180 cm | 1.480 kg |
| Peugeot Partner | € 24.100 | - | 181 cm | 1.480 kg |
| Citroën Berlingo | € 24.700 | 438 cm | 181 cm | 1.480 kg |
| Ford Transit | € 26.300 | 457 cm | 180 cm | 1.410 kg |
| Peugeot Expert | € 25.900 | - | 184 cm | 1.370 kg |
| Suzuki Grand Vitara | € 24.300 | - | 179 cm | 1.430 kg |
| Fiat Doblò | € 23.300 | 546 cm | 187 cm | 1.440 kg |
| Toyota Hilux | € 25.300 | - | 176 cm | 1.600 kg |
| Toyota Dyna | € 26.700 | - | 171 cm | 1.510 kg |
| Toyota Verso | € 26.600 | - | 179 cm | 1.530 kg |
| Isuzu D-Max | € 24.900 | - | 174 cm | 1.610 kg |
| Citroën Jumpy | € 26.100 | - | 183 cm | 1.380 kg |
| Opel Combo | € 26.800 | 472 cm | 183 cm | 1.390 kg |
| Renault Kangoo | € 25.700 | 426 cm | 183 cm | 1.430 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Volkswagen CaddyGoogle op afbeeldingen van de Volkswagen Caddy
Google op reviews van de Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Volkswagen Caddy nieuws
Volkswagen Caddy
Autoreview.nl
Volkswagen Caddy (2026): deze kleine wijzigingen moeten het succes voortzetten
Plug-in hybride Volkswagen Caddy (2026) stelt kopers voor duivelse dilemma's
Net geïntroduceerde Volkswagen Caddy eHybrid meteen in de aanbieding
Meest flexibele Volkswagen Caddy ooit meldt zich
Volkswagen Caddy eHybrid (2024): zero-emissiezone of toch niet?
Volkswagen presenteert nieuwe, zuinigere en handigere Caddy
Volkswagen Caddy Combi Maxi: ruimte voor zeven
Autovisie.nl
Alles over Volkswagen Caddy
Duik in de prijslijst: de Volkswagen Caddy is terug
Volkswagen laat ineens PHEV-Caddy zien met grote actieradius
De nieuwe Volkswagen Caddy voor minder dan 15 mille
Dit is waarom er geen elektrische Volkswagen Caddy komt
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/volkswagen/caddy/
Autozine.nl
Autotest: Volkswagen Caddy
Onze database is bijgewerkt tot 3 juli 2026.