V-47-NVT
Er rijden momenteel 64.239 Renault Trafic's rond in Nederland. Deze Trafic komt uit het jaar 2022 en is nu 3 jaren, 4 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 februari 2026, dus sinds 2 maanden en 19 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Trafic gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FAM9R) nog 20.906 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2019 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 24.078 en € 79.623, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 51.147 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Trafic bedraagt € 52.373 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Renault Trafic € 1.226 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Renault geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 178 km/uur. Daardoor behoort deze Renault Trafic tot de snelste 12.2% bedrijfsauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 januari 2026. Het voertuig was toen 3 jaren, 1 maand en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Renault Trafic voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Trafic | 2022
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Trafic |
| Lengte | 5,48 m |
| Breedte | 1,96 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 178 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 52.373 |
| Bruto BPM | € 12.649 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Continue vermogen | 110 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9R Z7 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1997cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 december 2022 |
| Leeftijd | 3 jaren, 4 maanden en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 januari 2026. Het voertuig was toen 3 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 3 februari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 26 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.799 kg |
| Massa rijklaar | 1.899 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.171 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.070 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.070 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.625 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.625 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type L | |
| Variant FAM9R | |
| Uitvoering MU6UC4E82A02 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0014*55 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AR | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AR | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-47-NVT | 3-02-2026 | 13:48 | periodieke controle | 3-02-2027 | Nee |
Vergeet ook niet alle Renault Trafic voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-47-NVT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-47-NVT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-40-NVT | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 51.215 | 21-01-2026 | 1,9 jaar |
| V-41-NVT | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 52.514 | 21-01-2026 | 1,9 jaar |
| V-42-NVT | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 54.507 | 21-01-2026 | 5,6 jaar |
| V-43-NVT | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 42.898 | 21-01-2026 | 0,4 jaar |
| V-44-NVT | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 90.690 | 21-01-2026 | 3,2 jaar |
| V-45-NVT | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 66.513 | 21-01-2026 | 3,5 jaar |
| V-46-NVT | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 52.326 | 21-01-2026 | 2,9 jaar |
| V-47-NVB | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 61.002 | 20-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-47-NVD | Renault | Trafic | Gecond. met temperatuurreg. | € 50.572 | 27-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-47-NVF | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 38.713 | 14-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-47-NVG | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 63.041 | 29-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-47-NVH | Kia | PV5 | Gesloten opbouw | € 47.880 | 04-02-2026 | 0,3 jaar |
| V-47-NVJ | Maxus | eDeliver 9 | Gesloten opbouw | € 54.389 | 14-01-2026 | 0,9 jaar |
| V-47-NVK | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 54.571 | 03-02-2026 | 0,3 jaar |
| V-47-NVL | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 83.698 | 15-01-2026 | 1,6 jaar |
| V-47-NVN | Mercedes-Benz | eSprinter | Gesloten opbouw | € 82.060 | 29-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-47-NVP | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 54.147 | 30-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-47-NVR | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 75.210 | 19-01-2026 | 3,6 jaar |
| V-47-NVS | Kia | PV5 | Gesloten opbouw | € 45.278 | 29-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-47-NVT | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 52.373 | 21-01-2026 | 3,4 jaar |
| V-47-NVV | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 44.550 | 21-01-2026 | 4,9 jaar |
| V-47-NVX | Goupil | G4 | Kipper | € 49.185 | 23-02-2026 | 0,2 jaar |
| V-47-NVZ | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 57.632 | 28-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-48-NVT | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 91.801 | 21-01-2026 | 1,6 jaar |
| V-49-NVT | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 56.770 | 21-01-2026 | 1,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 51.147 en/of een afmeting van 548 x 196 cm en/of een gewicht van ± 1.799 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot Boxer | € 46.500 | 549 cm | 206 cm | 1.980 kg |
| Volkswagen Transporter | € 49.200 | 548 cm | 200 cm | 1.960 kg |
| Nissan Primastar | € 51.700 | 544 cm | 196 cm | 1.810 kg |
| Iveco 35C17 | € 52.000 | 552 cm | 201 cm | 1.860 kg |
| Fiat Ducato | € 48.000 | 556 cm | 205 cm | 1.980 kg |
| Nissan NV300 | € 46.800 | 540 cm | 196 cm | 1.820 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Renault TraficGoogle op afbeeldingen van de Renault Trafic
Google op reviews van de Renault Trafic
Renault Trafic Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Renault Trafic nieuws
Renault Trafic nieuws
Autoreview.nl
Renault Trafic: altijd goed voor een revolutie
Nieuwe Renault Trafic E-Tech Electric verwent je - en niet alleen met bliksemsnel laden
Test Renault Trafic E-Tech (2025): comfortabel rijden en liters koffie drinken
Nieuwe elektrische Renault-busjes: dit moet je weten over de Trafic, Estafette en Goelette E-Tech electric
Autovisie.nl
Renault laat plots nieuwe elektrische Trafic zien die tot 2.000 kg mag trekken
Alles over Renault Trafic
Na hippie-camper ook gewone Renault Trafic volledig elektrisch
Renault maakt van Trafic luxe elektrische hippie-camper met dakterras
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/renault/trafic/
Autozine.nl
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Autotest: Renault Trafic
Onze database is bijgewerkt tot 6 mei 2026.