VVG-64-F
Er rijden momenteel 52.069 Peugeot Partner's rond in Nederland. Deze Partner komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 11 maanden en 19 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Partner gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (B9HF) nog 2.197 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2011 en november 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 14.990 en € 40.265, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.557 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Partner bedraagt € 22.458 incl. BTW en BPM, deze Peugeot Partner is daardoor € 2.099 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Peugeot geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze Peugeot Partner is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40.3% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 september 2023. Het voertuig was toen 9 jaren, 3 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Partner | 2014
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Partner |
| Lengte | 4,38 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 22.458 |
| Bruto BPM | € 5.543 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Continue vermogen | 66 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 9H06 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1560cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 juni 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 11 maanden en 19 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 september 2023. Het voertuig was toen 9 jaren, 3 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 1 oktober 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.345 kg |
| Massa rijklaar | 1.445 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 545 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.990 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.990 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.140 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.080 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.080 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.050 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.050 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 685 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 685 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 7 | |
| Variant B9HF | |
| Uitvoering 0/1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0001*19 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 138 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 L | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*630/2012L | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VVG-64-F | 1-10-2024 | 11:19 | periodieke controle | 1-10-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VVG-64-F | 21-09-2023 | 14:36 | periodieke controle | 21-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 1-10-2024 | 11:19 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 1-10-2024 | 11:19 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 21-09-2023 | 14:36 | 984 | 5.*.55 | 1 | Zijrichtingaanwijzers glas gerepareerd, bewerkt of verwijder |
| 21-09-2023 | 14:36 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 21-09-2023 | 14:36 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 21-09-2023 | 14:36 | 542 | 5.*.55 | 1 | Retroreflector vertoont gebrek |
| 21-09-2023 | 14:36 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 21-09-2023 | 14:36 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 21-09-2023 | 14:36 | 310 | 5.*.31 | 1 | Remslang schuurt langs enig deel |
| 21-09-2023 | 14:36 | 241 | 5.*.28 | 1 | Schokdemper werkt niet (goed) |
| 21-09-2023 | 14:36 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Peugeot Partner voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VVG-64-F - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VVG-64-F
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VVG-61-F | Van Blitterswijk | G4 Eco-mobiliteit | Huifopbouw | € 47.000 | 11-04-2023 | 3,1 jaar |
| VVG-62-F | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 56.770 | 17-04-2023 | 7,3 jaar |
| VVG-63-F | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 89.498 | 15-08-2023 | 3,3 jaar |
| VVG-64-B | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 64.911 | 29-04-2023 | 3,1 jaar |
| VVG-64-D | Citroën | E-Berlingo | Gesloten opbouw | € 43.874 | 06-04-2023 | 3,1 jaar |
| VVG-64-F | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 22.458 | 23-09-2023 | 12 jaar |
| VVG-64-G | Iveco | 35C12 | Kipper | € 69.664 | 26-04-2023 | 4,1 jaar |
| VVG-64-H | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 40.344 | 11-05-2023 | 6,5 jaar |
| VVG-64-J | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 57.707 | 14-04-2023 | 3,1 jaar |
| VVG-64-K | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 52.564 | 20-04-2023 | 6 jaar |
| VVG-64-L | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 66.134 | 13-04-2023 | 3,1 jaar |
| VVG-64-N | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 57.769 | 19-05-2023 | 3 jaar |
| VVG-64-P | STX | Master Horsebox | Veewagen | € 35.040 | 07-04-2023 | 3,1 jaar |
| VVG-64-R | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 62.737 | 10-05-2023 | 3 jaar |
| VVG-64-S | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 39.948 | 13-04-2023 | 6,5 jaar |
| VVG-64-T | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 82.888 | 18-04-2023 | 3,1 jaar |
| VVG-64-V | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 68.752 | 18-04-2023 | 3,1 jaar |
| VVG-64-X | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 48.009 | 14-04-2023 | 3,1 jaar |
| VVG-64-Z | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 78.127 | 31-05-2023 | 3 jaar |
| VVG-65-F | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 49.564 | 24-05-2023 | 4,7 jaar |
| VVG-66-F | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 67.475 | 16-06-2023 | 3,9 jaar |
| VVG-67-F | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 74.919 | 14-10-2023 | 3,8 jaar |
| VVG-68-F | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 23.632 | 08-04-2023 | 10,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.557 en/of een afmeting van 438 x 181 cm en/of een gewicht van ± 1.345 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Citan | € 26.500 | 437 cm | 183 cm | 1.340 kg |
| Renault Kangoo | € 25.900 | 433 cm | 183 cm | 1.280 kg |
| Citroën Berlingo | € 24.800 | 439 cm | 181 cm | 1.300 kg |
| Volkswagen Caddy | € 25.300 | 448 cm | 180 cm | 1.450 kg |
| Fiat Doblò | € 24.300 | 441 cm | 183 cm | 1.290 kg |
| Ford Transit Connect | € 23.200 | 437 cm | 180 cm | 1.380 kg |
| Dacia Duster | € 22.400 | 434 cm | 182 cm | 1.300 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Peugeot PartnerGoogle op afbeeldingen van de Peugeot Partner
Google op reviews van de Peugeot Partner
Peugeot Partner Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Peugeot Partner
Autovisie.nl
Alles over Peugeot Partner
Peugeot e-Partner verbreedt Peugeots elektro-programma
Kleine range voor elektrische Peugeot Partner Tepee
Peugeot Rifter wil heus nog wel je Partner zijn
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/peugeot/partner/
Autozine.nl
Autotest: Peugeot Partner
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.