V-13-PZF
Er rijden momenteel 9.095 Mercedes-Benz V-klasse's rond in Nederland. Deze V-klasse komt uit het jaar 2018 en is nu 8 jaren, 6 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 juli 2026, dus sinds 1 maand en 7 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Mercedes-Benz V-klasse gesloten opbouw rijden er nog 6.167 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 1997 en augustus 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 34.440 en € 185.568, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 92.842 uitkomt. De nieuwwaarde van deze V-klasse bedraagt € 71.568 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz V-klasse is daardoor € 21.274 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Mercedes-Benz is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 206 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz V-klasse tot de aller-aller snelste bedrijfsauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 juli 2026. Het voertuig was toen 8 jaren, 5 maanden en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz V-klasse voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz V-klasse | 2018
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | V-klasse |
| Lengte | 5,14 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Hoogte | 1,86 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 206 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 206 km | |
| Nieuwprijs | € 71.568 |
| Bruto BPM | € 17.209 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 140 kW (190 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2143cc (2,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 februari 2018 |
| Leeftijd | 8 jaren, 6 maanden en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 juli 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 7 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 juli 2026. Het voertuig was toen 8 jaren, 5 maanden en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 29 juli 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 25 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.256 kg |
| Massa rijklaar | 2.356 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 844 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.200 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.200 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.700 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,67 m (voor) / 1,65 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 639/2 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6 l/100km (1 liter op 16,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 158 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 W | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2015/45W | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-13-PZF | 29-07-2026 | 13:41 | periodieke controle | 29-07-2027 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz V-klasse voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-13-PZF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-13-PZF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-10-PZF | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 63.918 | 27-07-2026 | 0,6 jaar |
| V-11-PZF | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 97.746 | 27-07-2026 | 1,8 jaar |
| V-12-PZF | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 97.746 | 27-07-2026 | 2,7 jaar |
| V-13-PZB | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 18.382 | 24-07-2026 | 14,8 jaar |
| V-13-PZD | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 84.396 | 27-07-2026 | 3,2 jaar |
| V-13-PZF | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 71.568 | 27-07-2026 | 8,6 jaar |
| V-13-PZG | Mercedes-Benz | eVito | Gesloten opbouw | € 66.379 | 21-08-2026 | Nieuw |
| V-13-PZH | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 83.675 | 28-07-2026 | 1,8 jaar |
| V-13-PZJ | Volkswagen | 21 | Gesloten opbouw | € 64.408 | 29-07-2026 | 0,4 jaar |
| V-13-PZK | Kia | PV5 | Gesloten opbouw | € 45.792 | 21-08-2026 | Nieuw |
| V-13-PZL | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 57.087 | 30-07-2026 | 1,8 jaar |
| V-13-PZN | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 60.579 | 30-07-2026 | 5,5 jaar |
| V-13-PZP | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 36.725 | 30-07-2026 | 2,7 jaar |
| V-13-PZR | Kia | PV5 | Gesloten opbouw | € 43.560 | 31-07-2026 | 0,2 jaar |
| V-13-PZS | Iveco | Igloocar | Gecond. met temperatuurreg. | € 62.411 | 31-07-2026 | 2,5 jaar |
| V-13-PZT | Mercedes-Benz | eSprinter | Gesloten opbouw | € 79.792 | 03-08-2026 | 1,9 jaar |
| V-13-PZV | Nissan | Townstar | Gesloten opbouw | € 41.732 | 06-08-2026 | Nieuw |
| V-13-PZX | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 59.592 | 04-08-2026 | 2,6 jaar |
| V-13-PZZ | Fiat | E-Doblò | Gesloten opbouw | € 34.781 | 27-08-2026 | Nieuw |
| V-14-PZF | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 64.831 | 27-07-2026 | 3,1 jaar |
| V-15-PZF | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 56.443 | 27-07-2026 | 7,7 jaar |
| V-16-PZF | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 33.192 | 27-07-2026 | 6,7 jaar |
| V-17-PZF | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 28.080 | 02-05-2011 | 15,4 jaar |
| V-18-PZF | Mercedes-Benz | EQV | Gesloten opbouw | € 120.495 | 24-07-2026 | 2,2 jaar |
| V-19-PZF | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 65.793 | 03-08-2026 | Nieuw |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 92.842 en/of een afmeting van 514 x 193 cm en/of een gewicht van ± 2.256 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Iveco 40C16 | € 89.300 | 517 cm | 203 cm | 2.060 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz V-klasseGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz V-klasse
Google op reviews van de Mercedes-Benz V-klasse
Autoreview.nl
Mercedes V-klasse: prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz V-klasse
Mercedes-Benz bouwt 100.000ste 'MPV'
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/v-klasse/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz V-Klasse
Onze database is bijgewerkt tot 1 september 2026.