7-VGZ-63
Er rijden momenteel 279 Iveco 50C's rond in Nederland. Deze 50C komt uit het jaar 2003 en is nu 22 jaren, 9 maanden en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Iveco 50C 50C13 Euro 3 open wagen rijden er nog 264 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1999 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 62.888 en € 64.015, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 63.452 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 50C 50C13 Euro 3 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 50C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 50C 50C13 Euro 3 | 2003
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 50C 50C13 Euro 3 |
| Breedte | 2,18 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 augustus 2003 |
| Leeftijd | 22 jaren, 9 maanden en 5 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 18 oktober 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.570 kg |
| Massa rijklaar | 2.670 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 830 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 5.200 kg |
| Maximum massa samenstelling | 8.700 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 3.700 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 7-VGZ-63 | 16-10-2023 | 10:36 | periodieke controle | 16-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 7-VGZ-63 | 12-09-2022 | 10:24 | periodieke controle | 12-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 7-VGZ-63 | 7-09-2022 | 10:36 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 7-VGZ-63 | 12-10-2021 | 11:13 | periodieke controle | 12-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 7-VGZ-63 | 29-10-2020 | 11:08 | periodieke controle | 19-12-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 7-VGZ-63 | 30-10-2019 | 16:53 | periodieke controle | 19-12-2020 | Ja, bekijk hier. |
| 7-VGZ-63 | 12-12-2018 | 14:32 | periodieke controle | 19-12-2019 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 16-10-2023 | 10:36 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2022 | |||||
| 12-09-2022 | 10:24 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 7-09-2022 | 10:36 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 7-09-2022 | 10:36 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2021 | |||||
| 12-10-2021 | 11:13 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2020 | |||||
| 29-10-2020 | 11:08 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2019 | |||||
| 30-10-2019 | 16:53 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 30-10-2019 | 16:53 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 30-10-2019 | 16:53 | 916 | 5.*.31 | 2 | Remleiding door corrosie aangetast |
| 30-10-2019 | 16:53 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
2018 | |||||
| 12-12-2018 | 14:32 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
Vergeet ook niet alle Iveco 50C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 7-VGZ-63 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
7-VGZ-63
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7-VGB-63 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 20.101 | 12-01-2010 | 16,4 jaar |
| 7-VGG-63 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 04-02-2010 | 18,5 jaar |
| 7-VGL-63 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 43.246 | 11-02-2010 | 16,3 jaar |
| 7-VGN-63 | Mercedes-Benz | Sprinter | Opleggertrekker | € 46.845 | 11-02-2010 | 16,3 jaar |
| 7-VGP-63 | Renault | Express | Gesloten opbouw | € 20.508 | 04-03-2010 | 16,2 jaar |
| 7-VGR-63 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 25.461 | 29-04-2010 | 16,1 jaar |
| 7-VGT-63 | Fiat | 230 | Kampeerwagen | Onbekend | 06-06-2001 | 31,1 jaar |
| 7-VGV-63 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 17.477 | 12-03-2010 | 16,2 jaar |
| 7-VGZ-61 | Iveco | 40C18 | Gesloten opbouw | € 33.425 | 22-04-2010 | 16,1 jaar |
| 7-VGZ-63 | Iveco | 50C | Open wagen | Onbekend | 21-08-2003 | 22,8 jaar |
| 7-VGZ-65 | Dodge | W 200 | Open wagen | Onbekend | 22-05-2001 | 53,3 jaar |
| 7-VGZ-66 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-08-2010 | 19,1 jaar |
| 7-VGZ-67 | Dodge | RAM1500 | Open wagen | Onbekend | 08-04-2010 | 22,9 jaar |
| 7-VGZ-68 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 22.427 | 30-03-2010 | 16,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 63.452 en/of breedte van 218 cm en/of een gewicht van ± 2.570 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 63.800 | 776 cm | 225 cm | 2.830 kg |
| Volkswagen Crafter | € 63.300 | 790 cm | 224 cm | 2.730 kg |
| Renault Master | € 61.400 | 722 cm | 223 cm | 2.780 kg |
| MAN TGE | € 64.300 | 705 cm | 222 cm | 2.780 kg |
| Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter | € 61.900 | 705 cm | 217 cm | 2.510 kg |
| Roelofsen Parados Sport | € 60.100 | 624 cm | 214 cm | 2.430 kg |
| Ford Transit | € 62.400 | 782 cm | 221 cm | 2.780 kg |
| Ford F 150 | € 59.100 | - | 218 cm | 2.670 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 65.500 | 665 cm | 221 cm | 2.810 kg |
| Opel Movano | € 57.700 | 613 cm | 211 cm | 2.350 kg |
| MTM Sprinter | € 59.800 | 669 cm | 217 cm | 2.810 kg |
| Nissan Interstar | € 62.600 | 664 cm | 219 cm | 2.390 kg |
| HVM Master BOX | € 57.500 | 631 cm | 210 cm | 2.630 kg |
| Renault D | € 61.900 | 630 cm | 210 cm | 2.620 kg |
| Renault/izotermy TIM Master | € 60.100 | 683 cm | 221 cm | 2.630 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.