62-VXB-4
Er rijden momenteel 3.874 Iveco 40C18's rond in Nederland. Deze 40C18 komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 7 maanden en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 juli 2012, dus sinds 13 jaren, 10 maanden en 12 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C12 Euro 4 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (ICF1A40C) nog 29 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2008 en juni 2009. De nieuwwaarde van deze Iveco 40C12 Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C12 Euro 4 | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C12 Euro 4 |
| Breedte | 2,23 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.520 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Continue vermogen | 85 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481G*A |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 oktober 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 7 maanden en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 juli 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 10 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 15 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 21 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.986 kg |
| Massa rijklaar | 3.086 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 414 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,69 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant ICF1A40C | |
| Uitvoering 12E4--B | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*01 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 62-VXB-4 | 9-07-2025 | 09:28 | periodieke controle | 15-07-2026 | Nee |
| 62-VXB-4 | 15-07-2024 | 11:02 | periodieke controle | 15-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 62-VXB-4 | 7-07-2023 | 13:04 | periodieke controle | 9-07-2024 | Nee |
| 62-VXB-4 | 5-07-2022 | 14:04 | periodieke controle | 9-07-2023 | Nee |
| 62-VXB-4 | 26-05-2021 | 08:35 | periodieke controle | 9-07-2022 | Nee |
| 62-VXB-4 | 30-06-2020 | 16:05 | periodieke controle | 9-07-2021 | Nee |
| 62-VXB-4 | 8-07-2019 | 13:10 | periodieke controle | 9-07-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 15-07-2024 | 11:02 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 62-VXB-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
62-VXB-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 62-VXB-1 | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-10-2008 | 17,6 jaar |
| 62-VXB-4 | Iveco | 40C18 | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-10-2008 | 17,6 jaar |
| 62-VXB-6 | Hyundai | H-1 | Gesloten opbouw | € 30.784 | 20-10-2008 | 17,6 jaar |
| 62-VXB-8 | Toyota | Tundra | Open wagen | Onbekend | 22-10-2008 | 19,8 jaar |
| 62-VXB-9 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-10-2008 | 17,6 jaar |
| 62-VXD-4 | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-10-2008 | 17,6 jaar |
| 62-VXG-4 | Dodge | RAM1500 | Open wagen | Onbekend | 04-11-2008 | 19 jaar |
| 62-VXJ-4 | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | Onbekend | 31-10-2008 | 17,6 jaar |
| 62-VXK-4 | Nissan | Primastar | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-11-2008 | 17,5 jaar |
| 62-VXN-4 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-11-2008 | 17,5 jaar |
| 62-VXT-4 | Iveco | 40C18-t Euro 4 | Opleggertrekker | Onbekend | 05-12-2008 | 17,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 223 cm een gewicht van ± 2.986 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | 745 cm | 227 cm | 3.280 kg |
| Volkswagen Crafter | 765 cm | 226 cm | 3.280 kg |
| MAN TGE | 717 cm | 224 cm | 3.190 kg |
| Renault Master | 826 cm | 233 cm | 3.280 kg |
| Ford Transit | 673 cm | 228 cm | 3.100 kg |
| Fuso Canter | 685 cm | 224 cm | 3.280 kg |
| Mercedes-Benz T2 | 736 cm | 224 cm | 3.220 kg |
| Mitsubishi Canter | 663 cm | 223 cm | 2.940 kg |
| Saxas Nutzfahr. Werdau AG Mkd 43-l | 669 cm | 226 cm | 2.770 kg |
| Renault Mascott | 690 cm | 223 cm | 3.010 kg |
| Renault Maxity | - | 214 cm | 3.280 kg |
| Mitsubishi Colt | 654 cm | 221 cm | 3.150 kg |
| Ford F 150 | 589 cm | 219 cm | 2.720 kg |
| RAM RAM1500 | 594 cm | 224 cm | 2.820 kg |
| Dodge RAM1500 | 592 cm | 224 cm | 2.860 kg |
| Ford F 350 | 644 cm | 222 cm | 3.010 kg |
| Mercedes-Benz 518 CDI | 675 cm | 219 cm | 3.000 kg |
| Maxus eDeliver 9 | 671 cm | 222 cm | 2.840 kg |
| Volkswagen LT46A | 660 cm | 220 cm | 2.870 kg |
| Peugeot Boxer | 603 cm | 215 cm | 2.710 kg |
| Mitsubishi Fuso Canter 3C13 | 623 cm | 218 cm | 2.800 kg |
| Fiat Ducato | - | 220 cm | 2.830 kg |
| Mitsubishi Fuso Canter 3C15 | 624 cm | 218 cm | 2.870 kg |
| Multitel Iveco | - | 220 cm | 3.250 kg |
| Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter | 699 cm | 231 cm | 2.930 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.