6-VBV-09
Er rijden momenteel 3.874 Iveco 40C18's rond in Nederland. Deze 40C18 komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren en 11 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 maart 2025, dus sinds 1 jaar, 2 maanden en 11 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35S18SV Euro 4 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (CSF1C35S) nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2009 en september 2009. De nieuwwaarde van deze Iveco 35S18SV Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S18SV Euro 4 | 2009
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S18SV Euro 4 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 14.275 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Continue vermogen | 130 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481H*B |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 mei 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 maart 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 2 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 30 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.055 kg |
| Massa rijklaar | 2.155 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.345 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,69 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CSF1C35S | |
| Uitvoering 18E4R1A | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*01 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VBV-09 | 16-05-2025 | 16:02 | periodieke controle | 30-05-2026 | Nee |
| 6-VBV-09 | 16-05-2024 | 13:17 | periodieke controle | 30-05-2025 | Nee |
| 6-VBV-09 | 16-05-2023 | 11:31 | periodieke controle | 30-05-2024 | Nee |
| 6-VBV-09 | 17-05-2022 | 14:04 | periodieke controle | 30-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VBV-09 | 30-04-2021 | 13:08 | periodieke controle | 30-05-2022 | Nee |
| 6-VBV-09 | 19-05-2020 | 15:42 | periodieke controle | 30-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VBV-09 | 21-05-2019 | 13:51 | periodieke controle | 30-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 17-05-2022 | 14:04 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 17-05-2022 | 14:04 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2020 | |||||
| 19-05-2020 | 15:42 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 19-05-2020 | 15:42 | 520 | 5.*.56 | 1 | Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
2019 | |||||
| 21-05-2019 | 13:51 | 674 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet goed |
| 21-05-2019 | 13:51 | 386 | 5.*.42 | 1 | Voorruit ernstig beschadigd in directe gezichtsveld |
| 21-05-2019 | 13:51 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VBV-09 | 23-05-2016 | Tachograaf | CONTINENTAL |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VBV-09 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VBV-09
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VBD-09 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 19.645 | 17-04-2009 | 17,1 jaar |
| 6-VBF-09 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 23.270 | 06-04-2009 | 17,2 jaar |
| 6-VBG-09 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | Onbekend | 25-03-2009 | 17,2 jaar |
| 6-VBH-09 | Citroën | Nemo | Gesloten opbouw | € 16.168 | 31-03-2009 | 17,2 jaar |
| 6-VBK-09 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 27.380 | 01-05-2009 | 17,1 jaar |
| 6-VBN-09 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 33.839 | 11-06-2009 | 17 jaar |
| 6-VBS-09 | Ford | F 150 | Open wagen | Onbekend | 16-01-2010 | 16,4 jaar |
| 6-VBV-00 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 22.202 | 02-06-2009 | 17 jaar |
| 6-VBV-04 | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 27.981 | 15-05-2009 | 17,1 jaar |
| 6-VBV-06 | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 39.866 | 14-05-2009 | 17,1 jaar |
| 6-VBV-08 | Iveco | 40C18 | Open wagen | Onbekend | 18-05-2009 | 17 jaar |
| 6-VBV-09 | Iveco | 40C18 | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-05-2009 | 17 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 200 cm een gewicht van ± 2.055 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 563 cm | 203 cm | 2.240 kg |
| Ford Transit Custom | 544 cm | 203 cm | 2.220 kg |
| Mercedes-Benz Vito | 537 cm | 193 cm | 2.230 kg |
| Volkswagen Crafter | 712 cm | 210 cm | 2.260 kg |
| Renault Master | 752 cm | 210 cm | 2.250 kg |
| Ford Transit | 592 cm | 206 cm | 2.230 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 684 cm | 210 cm | 2.260 kg |
| Fiat Ducato | 568 cm | 209 cm | 2.250 kg |
| Opel Movano | 717 cm | 210 cm | 2.260 kg |
| Peugeot Boxer | 596 cm | 210 cm | 2.150 kg |
| MAN TGE | 657 cm | 210 cm | 2.190 kg |
| Citroën Jumper | 654 cm | 210 cm | 2.230 kg |
| Mercedes-Benz eVito | 525 cm | 193 cm | 2.230 kg |
| Volkswagen Amarok | 550 cm | 195 cm | 2.250 kg |
| Renault Trafic | 542 cm | 196 cm | 2.110 kg |
| Mercedes-Benz Viano | 522 cm | 191 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen Kombi | 530 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Hyundai H-1 | 514 cm | 192 cm | 2.090 kg |
| Opel Vivaro | 540 cm | 197 cm | 2.210 kg |
| Nissan NV400 | 627 cm | 210 cm | 2.250 kg |
| Volkswagen ID. Buzz Cargo | 471 cm | 199 cm | 2.250 kg |
| Dodge W 200 | 548 cm | 201 cm | 2.250 kg |
| Kia PV5 | 470 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Mercedes-Benz 320 | 491 cm | 193 cm | 2.200 kg |
| Mercedes-Benz GLE | 495 cm | 202 cm | 2.260 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.