6-VBV-08
Er rijden momenteel 3.874 Iveco 40C18's rond in Nederland. Deze 40C18 komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 april 2025, dus sinds 1 jaar, 1 maand en 26 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 7 zitplaatsen.
Van deze Iveco 29L14D Euro 4 open wagen rijden er in dezelfde variant (CMF1A29L) nog 8 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2008 en februari 2010. De nieuwwaarde van deze Iveco 29L14D Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 29L14D Euro 4 | 2009
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 29L14D Euro 4 |
| Breedte | 2,13 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 12.987 |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Continue vermogen | 100 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481H*B |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 mei 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren en 13 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 april 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 3 juni 2026. Het voertuig moet over 3 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.920 kg |
| Massa rijklaar | 2.020 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.280 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,69 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CMF1A29L | |
| Uitvoering 14E4R1A | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*01 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VBV-08 | 3-06-2025 | 15:08 | periodieke controle | 3-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VBV-08 | 25-04-2024 | 13:42 | periodieke controle | 18-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VBV-08 | 11-05-2023 | 15:01 | periodieke controle | 18-05-2024 | Nee |
| 6-VBV-08 | 5-04-2022 | 16:16 | periodieke controle | 18-05-2023 | Nee |
| 6-VBV-08 | 21-04-2021 | 16:24 | periodieke controle | 18-05-2022 | Nee |
| 6-VBV-08 | 20-03-2020 | 14:53 | periodieke controle | 18-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VBV-08 | 12-04-2019 | 16:11 | periodieke controle | 18-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 3-06-2025 | 15:08 | 175 | 5.*.16 | 1 | Aandrijving ondeugdelijk |
| 3-06-2025 | 15:08 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
2024 | |||||
| 25-04-2024 | 13:42 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 20-03-2020 | 14:53 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VBV-08 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VBV-08
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VBB-08 | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 22-04-2010 | 32 jaar |
| 6-VBD-08 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 19.645 | 20-03-2009 | 17,2 jaar |
| 6-VBF-08 | Land Rover | Defender | Open wagen | Onbekend | 11-03-2009 | 39,7 jaar |
| 6-VBJ-08 | Renault | Master | Gesloten opbouw | Onbekend | 31-03-2009 | 17,2 jaar |
| 6-VBN-08 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 47.570 | 01-05-2009 | 17,1 jaar |
| 6-VBP-08 | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 36.409 | 19-05-2009 | 17 jaar |
| 6-VBR-08 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 45.291 | 24-04-2009 | 17,1 jaar |
| 6-VBS-08 | Dodge | RAM1500 | Pick-up truck | Onbekend | 15-05-2009 | 24,4 jaar |
| 6-VBV-00 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 22.202 | 02-06-2009 | 17 jaar |
| 6-VBV-04 | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 27.981 | 15-05-2009 | 17,1 jaar |
| 6-VBV-06 | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 39.866 | 14-05-2009 | 17,1 jaar |
| 6-VBV-08 | Iveco | 40C18 | Open wagen | Onbekend | 18-05-2009 | 17 jaar |
| 6-VBV-09 | Iveco | 40C18 | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-05-2009 | 17 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.