4-VTK-88
Er rijden momenteel 191 G.m.c. Savana's rond in Nederland. Deze Savana komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren, 1 maand en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 juni 2024, dus sinds 1 jaar, 11 maanden en 21 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op lpg & benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze G.m.c. Savana gesloten opbouw rijden er nog 86 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1996 en maart 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 27.676 en € 72.508, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 37.902 uitkomt. De nieuwwaarde van deze G.m.c. Savana is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 februari 2012. Het voertuig was toen 6 jaren, 10 maanden en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle G.m.c. Savana voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
G.m.c. Savana | 2005
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | G.m.c. |
| Handelsbenaming | Savana |
| Breedte | 2,02 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 201 kW (273 pk) |
| Brandstof | LPG & Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 5327cc (5,3 liter motor) |
| Type gasinstallatie | G2 gasinstallatie |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 5 april 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren, 1 maand en 21 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 juni 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 11 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 februari 2012. Het voertuig was toen 6 jaren, 10 maanden en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 9 november 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.181 kg |
| Massa rijklaar | 2.281 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.209 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.490 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.546 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.701 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.701 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.905 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.905 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,43 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,61 m (voor) / 1,61 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer by r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 4-VTK-88 | 9-11-2023 | 09:58 | periodieke controle | 9-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 4-VTK-88 | 24-02-2023 | 10:04 | periodieke controle | 24-02-2024 | Nee |
| 4-VTK-88 | 15-02-2022 | 16:57 | periodieke controle | 15-02-2023 | Nee |
| 4-VTK-88 | 5-02-2021 | 09:03 | periodieke controle | 15-02-2022 | Nee |
| 4-VTK-88 | 13-02-2020 | 11:09 | periodieke controle | 15-02-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 4-VTK-88 | 18-01-2019 | 14:31 | periodieke controle | 15-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 9-11-2023 | 09:58 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2020 | |||||
| 13-02-2020 | 11:09 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 13-02-2020 | 11:09 | 188 | 5.*.19 | 2 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
2019 | |||||
| 18-01-2019 | 14:31 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 4-VTK-88 | 14-02-2012 | LPG Installatie | Onbekend | Gasinstallatie tank inhoud 102 liter | G2 |
Vergeet ook niet alle G.m.c. Savana voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 4-VTK-88 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
4-VTK-88
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4-VTB-88 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 32.056 | 17-01-2012 | 14,4 jaar |
| 4-VTD-88 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 23.320 | 31-01-2012 | 14,3 jaar |
| 4-VTF-88 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-08-2012 | 20,4 jaar |
| 4-VTG-88 | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 29.980 | 22-02-2012 | 14,3 jaar |
| 4-VTH-88 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 31.116 | 02-02-2012 | 14,3 jaar |
| 4-VTJ-88 | Ford | Transit-tourneo | Gesloten opbouw | € 33.950 | 08-02-2012 | 14,3 jaar |
| 4-VTK-85 | Chevrolet | HHR | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-02-2012 | 17,7 jaar |
| 4-VTK-87 | Mercedes-Benz | Viano | Gesloten opbouw | € 99.722 | 09-02-2012 | 14,3 jaar |
| 4-VTK-88 | G.m.c. | Savana | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-02-2012 | 21,2 jaar |
| 4-VTK-89 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 58.105 | 27-02-2012 | 14,2 jaar |
| 4-VTL-88 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 42.964 | 22-02-2012 | 14,3 jaar |
| 4-VTR-88 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 40.184 | 01-03-2012 | 14,2 jaar |
| 4-VTS-88 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.440 | 04-01-2013 | 13,4 jaar |
| 4-VTV-88 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 23.173 | 22-03-2012 | 14,2 jaar |
| 4-VTX-88 | Hyundai | H-1 | Gesloten opbouw | € 28.565 | 28-03-2012 | 14,2 jaar |
| 4-VTZ-88 | Ford | Transit-tourneo | Gesloten opbouw | € 37.280 | 28-03-2012 | 14,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 37.902 en/of breedte van 202 cm en/of een gewicht van ± 2.181 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Citroën Jumper | € 39.100 | 541 cm | 210 cm | 2.310 kg |
| Ford Transit | € 40.000 | 514 cm | 204 cm | 2.230 kg |
| Peugeot Boxer | € 39.800 | 596 cm | 210 cm | 2.150 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 39.400 | 663 cm | 210 cm | 2.240 kg |
| Renault Master | € 38.700 | 518 cm | 209 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen Transporter | € 39.500 | - | 198 cm | 2.150 kg |
| Iveco 40C18 | € 38.800 | - | 200 cm | 2.280 kg |
| Opel Movano | € 39.200 | 507 cm | 209 cm | 2.260 kg |
| Volkswagen Crafter | € 40.700 | 603 cm | 209 cm | 2.220 kg |
| Renault Trafic | € 41.300 | 525 cm | 194 cm | 2.110 kg |
| Iveco 40C18-t Euro 4 | € 41.200 | - | 203 cm | 2.120 kg |
| Fiat Ducato | € 39.200 | 563 cm | 211 cm | 2.180 kg |
| Iveco 35S14 | € 36.900 | 570 cm | 212 cm | 2.210 kg |
| Nissan Cabstar | € 39.300 | - | 209 cm | 2.330 kg |
| Mitsubishi Canter | € 38.800 | 450 cm | 211 cm | 2.370 kg |
| Renault Mascott | € 41.600 | 522 cm | 206 cm | 2.260 kg |
| Hyundai H-1 | € 34.900 | - | 192 cm | 2.090 kg |
| Fuso Canter | € 41.600 | - | 205 cm | 2.400 kg |
| Opel Vivaro | € 40.500 | 540 cm | 196 cm | 2.030 kg |
| Fiat Talento | € 40.500 | 536 cm | 198 cm | 2.100 kg |
| Renault Maxity | € 41.500 | 575 cm | 200 cm | 2.380 kg |
| Ford Transit Custom | € 41.200 | 523 cm | 200 cm | 2.080 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.