V-82-PJT
Er rijden momenteel 68 Farizon SV's rond in Nederland. Deze SV komt uit het jaar 2026 en is nu 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op elektriciteit, 100% Elektrisch, ook wel Full Electric genoemd en heeft 3 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Farizon SV gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (11LA) nog 67 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2025 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 48.923 en € 70.059, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 58.965 uitkomt. De nieuwwaarde van deze SV bedraagt € 56.942 incl. BTW en BPM, deze Farizon SV is daardoor € 2.023 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Farizon haalt een maximumsnelheid van 135 km/uur. Deze Farizon SV is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 27.4% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Bekijk ook alle Farizon SV voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Farizon SV | 2026
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Farizon |
| Handelsbenaming | SV |
| Lengte | 5,49 m |
| Breedte | 1,98 m |
| Hoogte | 1,98 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 135 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 56.942 |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Elektromotor(en): 170 kW (231 pk) |
| Brandstof | Elektriciteit, 100% Elektrisch, ook wel Full Electric genoemd |
| Motorcode(s) | TZ220XSA01, TZ220XS000 |
| Werking motor(en) | Elektrische motor, Elektrische motor |
| Aantal versnellingen | 1 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 april 2026 |
| Leeftijd | 13 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 april 2030. Het voertuig moet over 3 jaren, 11 maanden en 18 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.215 kg |
| Massa rijklaar | 2.315 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.185 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.350 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,60 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type SV | |
| Variant 11LA | |
| Uitvoering 1236Y12 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2018/858*00218*01 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Actieradius snelweg elektrisch | |
| Actieradius (theoretische) WLTP-test 352 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Actieradius realistisch zomer (100 km/u) * 265 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Actieradius realistisch winter (100 km/u) * 230 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Actieradius realistisch zomer (130 km/u) * 195 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Actieradius realistisch winter (130 km/u) * 160 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Verbruik, uitstoot en geluidsniveau | |
| Elektrisch verbruik (WLTP) 24,4 kWh/100km (1 kW op 4,2km) | 0 kWh/km (zuinig) (onzuinig) 30 kWh/km |
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 67 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse AX | (schoon) (vervuilend) |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2023/443AX | |
* De WLTP-Test is een laboratorium test en komt daardoor nog steeds niet altijd overeen met de werkelijkheid. Vandaar dat wij ook (bij benadering) een meer realistische schatting maken. Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie.
Vergeet ook niet alle Farizon SV voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-82-PJT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-82-PJT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-80-PJT | Maxus | eDeliver 9 | Gesloten opbouw | € 68.304 | 21-04-2026 | 2,3 jaar |
| V-81-PJT | Renault | 4 | Gesloten opbouw | € 34.072 | 04-05-2026 | Nieuw |
| V-82-PJB | Dodge | RAM1500 | Pick-up truck | € 149.482 | 13-04-2026 | 6,7 jaar |
| V-82-PJD | Nissan | Primastar | Gesloten opbouw | € 56.436 | 14-04-2026 | 1,4 jaar |
| V-82-PJF | Citroën | Jumper | Gecond. met temperatuurreg. | € 45.755 | 14-04-2026 | 4 jaar |
| V-82-PJH | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 51.057 | 15-04-2026 | 2,9 jaar |
| V-82-PJJ | Mercedes-Benz | eSprinter | Gesloten opbouw | € 80.909 | 08-05-2026 | Nieuw |
| V-82-PJK | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 59.300 | 16-04-2026 | 1,4 jaar |
| V-82-PJL | Mercedes-Benz | Ecitan | Gesloten opbouw | € 49.543 | 30-04-2026 | Nieuw |
| V-82-PJN | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 22.743 | 17-04-2026 | 7,8 jaar |
| V-82-PJP | Iveco | 35S16 | Gesloten opbouw | € 78.646 | 20-04-2026 | 3,5 jaar |
| V-82-PJR | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 99.942 | 20-04-2026 | 1,8 jaar |
| V-82-PJS | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 63.043 | 21-04-2026 | 1,9 jaar |
| V-82-PJT | Farizon | SV | Gesloten opbouw | € 56.942 | 30-04-2026 | Nieuw |
| V-82-PJV | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 27.140 | 22-04-2026 | 4,1 jaar |
| V-82-PJX | Kia | PV5 | Gesloten opbouw | € 41.648 | 30-04-2026 | Nieuw |
| V-82-PJZ | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 36.965 | 23-04-2026 | 0,6 jaar |
| V-83-PJT | Volkswagen | LT35 | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 21-04-2026 | 40,9 jaar |
| V-85-PJT | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 64.215 | 04-05-2026 | Nieuw |
| V-88-PJT | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 59.084 | 06-05-2026 | Nieuw |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 58.965 en/of een afmeting van 549 x 198 cm en/of een gewicht van ± 2.215 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit | € 55.700 | 552 cm | 206 cm | 2.020 kg |
| Ford Ranger | € 62.600 | 544 cm | 189 cm | 2.200 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 59.100 | 556 cm | 202 cm | 2.360 kg |
| Ford Transit Custom | € 61.600 | 544 cm | 203 cm | 2.140 kg |
| Toyota Hilux | € 63.200 | 542 cm | 188 cm | 2.100 kg |
| Iveco 40C15 | € 59.400 | 545 cm | 204 cm | 2.020 kg |
| Volkswagen Transporter | € 58.300 | 540 cm | 203 cm | 2.350 kg |
| Volkswagen Amarok | € 64.000 | 550 cm | 195 cm | 2.190 kg |
| Iveco 40C21 | € 58.500 | 543 cm | 202 cm | 2.000 kg |
| Iveco 35C21 | € 62.400 | 545 cm | 202 cm | 2.020 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.