43-BNR-6
Er rijden momenteel 7.692 DAF XF 480 FT's rond in Nederland. Deze XF 480 FT komt uit het jaar 2019 en is nu 6 jaren, 7 maanden en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF XF 480 FT opleggertrekker rijden er in dezelfde variant (TE205CD6ZZZ) nog 5.430 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2017 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze DAF XF 480 FT is helaas onbekend.
Dit voertuig van DAF haalt een maximumsnelheid van 90 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze DAF XF 480 FT tot de 18.7% traagste bedrijfsauto's.
Bekijk ook alle DAF XF 480 FT voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF XF 480 FT | 2019
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | XF 480 FT |
| Lengte | 6,12 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 355 kW (483 pk) |
| Continue vermogen | 355 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | MX-13 355 H3 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12902cc (12,9 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 16 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 oktober 2019 |
| Leeftijd | 6 jaren, 7 maanden en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 oktober 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 7 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 28 november 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 5 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 8.142 kg |
| Massa rijklaar | 8.242 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 8242 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 12.258 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 20.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 13.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type H4EN3 | |
| Variant TE205CD6ZZZ | |
| Uitvoering EAA205JMLRSNNKA3355H3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0001*22 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI D | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2018/932D | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 43-BNR-6 | 24-10-2025 | 11:31 | periodieke controle | 28-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 43-BNR-6 | 13-01-2025 | 14:50 | inbouw | 13-01-2027 | Nee |
| 43-BNR-6 | 22-11-2024 | 10:17 | periodieke controle | 28-11-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 43-BNR-6 | 28-11-2023 | 13:39 | periodieke controle | 28-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 43-BNR-6 | 28-11-2023 | 10:35 | periodieke controle | 28-11-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 43-BNR-6 | 7-11-2022 | 15:58 | periodieke controle | 16-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 43-BNR-6 | 8-10-2021 | 15:27 | periodieke controle | 16-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 43-BNR-6 | 8-10-2021 | 13:20 | periodieke controle | 8-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 43-BNR-6 | 16-11-2020 | 09:12 | periodieke controle | 16-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 43-BNR-6 | 8-10-2019 | 09:15 | periodieke controle | 8-10-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 24-10-2025 | 11:31 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 24-10-2025 | 11:31 | 656 | 5.*.69 | 1 | Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
| 24-10-2025 | 11:31 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 22-11-2024 | 10:17 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 22-11-2024 | 10:17 | 656 | 5.*.69 | 1 | Speling sluitinrichting schotelkoppeling te groot |
| 22-11-2024 | 10:17 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 28-11-2023 | 13:39 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 28-11-2023 | 13:39 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 28-11-2023 | 13:39 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2022 | |||||
| 7-11-2022 | 15:58 | 987 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslichten afgeschermd |
| 7-11-2022 | 15:58 | 610 | 5.*.65 | 2 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
| 7-11-2022 | 15:58 | 581 | 5.*.53 | 2 | Stadslicht kleur wijkt af of niet toegestaan |
| 7-11-2022 | 15:58 | 307 | 5.*.31 | 1 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 7-11-2022 | 15:58 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
2021 | |||||
| 8-10-2021 | 15:27 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 8-10-2021 | 15:27 | 389 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed |
| 8-10-2021 | 15:27 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 8-10-2021 | 15:27 | 305 | 5.*.31 | 2 | Remleiding, dreigend gevaar voor defecten en breuken |
2020 | |||||
| 16-11-2020 | 09:12 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 16-11-2020 | 09:12 | 203 | 5.*.27 | 5 | Band beschadigd |
| 16-11-2020 | 09:12 | 282 | 5.*.31 | 2 | Onderdeel reminrichting ondeugdelijk bevestigd |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 43-BNR-6 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 43-BNR-6 | 13-01-2025 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle DAF XF 480 FT voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 43-BNR-6 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
43-BNR-6
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 43-BND-6 | Tadano Faun | ATF130G-5 | Mobiele kraan | Onbekend | 25-03-2019 | 7,2 jaar |
| 43-BNF-6 | Volvo | FE | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 08-04-2019 | 7,1 jaar |
| 43-BNH-6 | MAN | TGM | Huifopbouw | Onbekend | 08-05-2019 | 7,1 jaar |
| 43-BNJ-6 | Scania | P410 | Containercarrier | Onbekend | 22-05-2019 | 7 jaar |
| 43-BNK-6 | MAN | TGS | Kipper | Onbekend | 05-06-2019 | 7 jaar |
| 43-BNL-6 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 14-06-2019 | 7 jaar |
| 43-BNN-6 | Scania | R410 | Opleggertrekker | Onbekend | 05-08-2019 | 6,8 jaar |
| 43-BNP-6 | Mercedes-Benz | Atego | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-07-2019 | 6,9 jaar |
| 43-BNR-3 | Mercedes-Benz | Atego | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 07-08-2019 | 6,8 jaar |
| 43-BNR-4 | Grove | Gmk 4100 L-1 | Mobiele kraan | Onbekend | 12-08-2019 | 6,9 jaar |
| 43-BNR-5 | DAF | CF 410 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 06-11-2019 | 6,6 jaar |
| 43-BNR-6 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 11-10-2019 | 6,6 jaar |
| 43-BNR-8 | DAF | XF 460 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 06-09-2019 | 12,2 jaar |
| 43-BNR-9 | Iveco | AS440ST-p | Opleggertrekker | Onbekend | 20-09-2019 | 6,7 jaar |
| 43-BNT-6 | DAF | CF 450 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 23-10-2019 | 6,6 jaar |
| 43-BNV-6 | Mercedes-Benz | Actros | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-10-2019 | 6,6 jaar |
| 43-BNX-6 | VDL | Citea Lle-120-255 | Bus | Onbekend | 30-10-2019 | 8,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 612 x 255 cm een gewicht van ± 8.142 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FH | 614 cm | 255 cm | 8.090 kg |
| Mercedes-Benz Actros | 621 cm | 252 cm | 7.920 kg |
| MAN TGX | 615 cm | 255 cm | 7.830 kg |
| Scania R460 | 603 cm | 255 cm | 8.140 kg |
| Scania R410 | 622 cm | 255 cm | 8.340 kg |
| Scania S500 | 616 cm | 255 cm | 8.830 kg |
| Scania R500 | 602 cm | 255 cm | 8.650 kg |
| Scania R520 | 603 cm | 255 cm | 8.700 kg |
| Scania S530 | 606 cm | 255 cm | 8.870 kg |
| Scania R530 | 604 cm | 255 cm | 8.600 kg |
| Scania G410 | 603 cm | 255 cm | 7.770 kg |
| Scania S520 | 605 cm | 255 cm | 8.930 kg |
| Scania S590 | 608 cm | 255 cm | 8.910 kg |
| Scania R580 | 604 cm | 255 cm | 8.820 kg |
| Volvo 460 | 605 cm | 255 cm | 8.150 kg |
| Scania G450 | 602 cm | 255 cm | 7.830 kg |
| Scania R450 | 612 cm | 255 cm | 8.510 kg |
| Scania R590 | 608 cm | 255 cm | 8.600 kg |
| Volvo FH16 | 617 cm | 254 cm | 8.650 kg |
| Scania R490 | 603 cm | 255 cm | 8.270 kg |
| Scania R540 | 602 cm | 255 cm | 8.290 kg |
| Scania R660 | 618 cm | 255 cm | 8.620 kg |
| Iveco AS440T-p | 610 cm | 255 cm | 7.910 kg |
| Scania R650 | 608 cm | 255 cm | 8.720 kg |
| Scania PRT | 615 cm | 255 cm | 8.340 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.