BG-DR-47
Er rijden momenteel 112 DAF AE75RC's rond in Nederland. Deze AE75RC komt uit het jaar 1998 en is nu 28 jaren, 2 maanden en 16 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze DAF AE 75 RC kolkenzuiger rijden er nog 100 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1992 en april 2000. De nieuwwaarde van deze DAF AE 75 RC is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF AE75RC voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF AE 75 RC | 1998
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | AE 75 RC |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kolkenzuiger |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 200 kW (272 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 maart 1998 |
| Leeftijd | 28 jaren, 2 maanden en 16 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 13.290 kg |
| Massa rijklaar | 13.390 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 13390 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 6.610 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 20.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 8.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 8.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 2 / EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BG-DR-47 | 13-01-2021 | 16:12 | periodieke controle | 30-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BG-DR-47 | 12-01-2021 | 12:17 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| BG-DR-47 | 23-01-2020 | 12:12 | periodieke controle | 30-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BG-DR-47 | 11-01-2019 | 11:43 | periodieke controle | 30-01-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 13-01-2021 | 16:12 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 12-01-2021 | 12:17 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 12-01-2021 | 12:17 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 12-01-2021 | 12:17 | 421 | 5.*.47 | 1 | Oprolmechanisme gordel werkt niet |
| 12-01-2021 | 12:17 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 12-01-2021 | 12:17 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 12-01-2021 | 12:17 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 12-01-2021 | 12:17 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2020 | |||||
| 23-01-2020 | 12:12 | 332 | 5.*.35 | 1 | Meerkringsbeveiligingsventiel werkt niet goed |
| 23-01-2020 | 12:12 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 23-01-2020 | 12:12 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 23-01-2020 | 12:12 | 316 | 5.*.31 | 2 | Remcilinder defect/ondeugdelijk/kans op scheuren |
| 23-01-2020 | 12:12 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 23-01-2020 | 12:12 | 589 | 5.*.55 | 4 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 23-01-2020 | 12:12 | 433 | 5.*.48 | 2 | Zijdelingse afscherming niet volgens voorschriften |
2019 | |||||
| 11-01-2019 | 11:43 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 11-01-2019 | 11:43 | 433 | 5.*.48 | 1 | Zijdelingse afscherming niet volgens voorschriften |
| 11-01-2019 | 11:43 | 589 | 5.*.55 | 5 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BG-DR-47 | 19-03-2004 | Tachograaf | KIENZLE 1318.27 |
Vergeet ook niet alle DAF AE75RC voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BG-DR-47 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BG-DR-47
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 255 cm een gewicht van ± 13.290 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FH | 1120 cm | 260 cm | 14.280 kg |
| Volvo FM | 1069 cm | 260 cm | 14.590 kg |
| Mercedes-Benz Actros | 1075 cm | 260 cm | 13.650 kg |
| MAN TGS | 1136 cm | 260 cm | 14.450 kg |
| Scania R450 | 1057 cm | 260 cm | 13.980 kg |
| Scania S500 | 1053 cm | 260 cm | 13.810 kg |
| Volvo FE | 1072 cm | 260 cm | 12.510 kg |
| Scania P370 | 1141 cm | 260 cm | 13.740 kg |
| MAN TGX | 1058 cm | 260 cm | 14.360 kg |
| Volvo FH16 | 918 cm | 255 cm | 14.380 kg |
| Scania R500 | 1001 cm | 260 cm | 13.690 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 1062 cm | 260 cm | 12.930 kg |
| Renault T | 1036 cm | 255 cm | 12.540 kg |
| Scania P320 | 1121 cm | 260 cm | 14.160 kg |
| Renault D Wide | 991 cm | 260 cm | 14.080 kg |
| Scania R410 | 1077 cm | 260 cm | 13.020 kg |
| Scania G410 | 903 cm | 255 cm | 13.640 kg |
| Scania S660 | 1042 cm | 260 cm | 13.930 kg |
| Scania S530 | 1044 cm | 260 cm | 14.080 kg |
| Scania S450 | 1042 cm | 260 cm | 13.660 kg |
| Scania G450 | 998 cm | 255 cm | 12.790 kg |
| Mercedes-Benz Metago PRO | 983 cm | 255 cm | 13.730 kg |
| Scania R520 | 1078 cm | 260 cm | 14.320 kg |
| Scania P410 | 895 cm | 254 cm | 13.280 kg |
| Scania S460 | 1064 cm | 260 cm | 13.560 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.