V-13-PLV
Er rijden momenteel 11.046 Citroën Jumper's rond in Nederland. Deze Jumper komt uit het jaar 2024 en is nu 2 jaren en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 mei 2026, dus sinds 3 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Citroën Jumper gecond. met temperatuurreg. rijden er nog 3.127 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1994 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.410 en € 81.021, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 42.556 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Jumper bedraagt € 79.543 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Citroën Jumper € 36.987 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Citroën geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze Citroën Jumper is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40.3% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 mei 2026. Het voertuig was toen 2 jaren en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Citroën Jumper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Citroën Jumper | 2024
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Citroën |
| Handelsbenaming | Jumper |
| Breedte | 2,05 m |
| Hoogte | 2,52 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 79.543 |
| Bruto BPM | € 19.104 |
| Inrichting | gecond. met temperatuurreg. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 121 kW (165 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2179cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 2024 |
| Leeftijd | 2 jaren en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 mei 2026. Het voertuig was toen 2 jaren en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 19 april 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 4 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.557 kg |
| Massa rijklaar | 2.657 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 843 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Y | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 9.9 l/100km (1 liter op 10,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 259 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 70 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AR | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AR | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Citroën Jumper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-13-PLV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-13-PLV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-10-PLV | Mercedes-Benz | Sprinter | Speciale groep | € 68.869 | 13-05-2026 | 2,6 jaar |
| V-11-PLV | Mercedes-Benz | Sprinter | Neerklapbare zijschotten | € 58.173 | 13-05-2026 | 6,5 jaar |
| V-12-PLV | Citroën | Jumper | Gecond. met temperatuurreg. | € 79.543 | 13-05-2026 | 2,1 jaar |
| V-13-PLD | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 65.553 | 06-05-2026 | 7,9 jaar |
| V-13-PLH | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 26.804 | 27-03-2014 | 15,4 jaar |
| V-13-PLK | Iveco | 35S14 | Gesloten opbouw | € 68.553 | 08-05-2026 | 1,9 jaar |
| V-13-PLV | Citroën | Jumper | Gecond. met temperatuurreg. | € 79.543 | 13-05-2026 | 2,1 jaar |
| V-14-PLV | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 85.223 | 13-05-2026 | 1,6 jaar |
| V-15-PLV | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 97.482 | 13-05-2026 | 2 jaar |
| V-16-PLV | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 43.589 | 13-05-2026 | 1,7 jaar |
| V-17-PLV | Ford | Tourneo Connect | Speciale groep | € 47.437 | 13-05-2026 | Nieuw |
| V-18-PLV | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 70.259 | 13-05-2026 | 2,2 jaar |
| V-19-PLV | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 70.259 | 13-05-2026 | 2,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 42.556 en/of breedte van 205 cm en/of een gewicht van ± 2.557 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Dodge RAM1500 | € 42.700 | 603 cm | 203 cm | 2.580 kg |
| Dodge Dodge | € 42.800 | 592 cm | 206 cm | 2.780 kg |
| Volkswagen Crafter | € 45.400 | 751 cm | 213 cm | 2.730 kg |
| Renault Master | € 44.500 | 769 cm | 215 cm | 2.570 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 42.600 | 720 cm | 213 cm | 2.560 kg |
| Peugeot Boxer | € 43.700 | 609 cm | 215 cm | 2.710 kg |
| Chevrolet Express | € 42.300 | 589 cm | 203 cm | 2.670 kg |
| Opel Movano | € 45.200 | 611 cm | 212 cm | 2.480 kg |
| Chevrolet Avalanche | € 44.900 | 562 cm | 202 cm | 2.650 kg |
| Fiat Ducato | € 43.300 | 607 cm | 213 cm | 2.530 kg |
| Ford Transit | € 42.200 | 605 cm | 212 cm | 2.500 kg |
| Fuso Canter | € 42.300 | 490 cm | 205 cm | 2.460 kg |
| Renault Maxity | € 42.900 | 575 cm | 214 cm | 2.590 kg |
| Iveco 40C18 | € 43.000 | - | 200 cm | 2.440 kg |
| G.m.c. Savana | € 40.500 | 569 cm | 202 cm | 2.610 kg |
| Iveco 35C12 | € 45.900 | 679 cm | 214 cm | 2.700 kg |
| Ford Econoline | € 39.300 | - | 202 cm | 2.470 kg |
| Toyota Tundra | € 40.400 | - | 202 cm | 2.670 kg |
| Iveco 35S13 | € 46.700 | - | 207 cm | 2.450 kg |
| Iveco 35S11 | € 44.900 | - | 210 cm | 2.330 kg |
| Iveco 35C15 | € 46.100 | - | 215 cm | 2.810 kg |
| Nissan Cabstar | € 41.600 | - | 205 cm | 2.330 kg |
| Chevrolet Silverado | € 40.700 | - | 208 cm | 2.470 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.