FXJ-87-R
Er rijden momenteel 345 Zundapp Famel KS Super's rond in Nederland. Deze KS Super komt uit het jaar 1990 en is nu 35 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 mei 2026, dus sinds 10 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Zundapp Famel KS Super rijden er nog 341 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1976 en augustus 2005. De nieuwwaarde van deze Zundapp Famel KS Super is helaas onbekend.
Dit voertuig van Zundapp Famel haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 15 mei 2026. Het voertuig was toen 35 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Zundapp Famel KS Super voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Zundapp Famel KS Super | 1990
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Zundapp Famel |
| Handelsbenaming | KS Super |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.45 kW (2 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 50cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1990 |
| Leeftijd | 35 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 35 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 mei 2026. Het voertuig was toen 35 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 83 kg |
| Massa rijklaar | 90 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,23 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Zundapp Famel KS Super voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FXJ-87-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FXJ-87-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FXJ-86-R | Honda | MTX75R | 15-05-2026 | 38,2 jaar |
| FXJ-87-D | Honda | Super Cub | 08-05-2026 | 5,5 jaar |
| FXJ-87-F | Stromer | ST7 | 11-05-2026 | 1,6 jaar |
| FXJ-87-G | Honda | Super Cub | 11-05-2026 | 28,9 jaar |
| FXJ-87-K | Opel | Rocks-e | 16-05-2026 | Nieuw |
| FXJ-87-L | Senzo | Riva LUX | 19-05-2026 | Nieuw |
| FXJ-87-R | Zundapp Famel | KS Super | 15-05-2026 | 35,9 jaar |
| FXJ-87-T | Tomos | AT 50 | 19-05-2026 | 38,9 jaar |
| FXJ-87-Z | Piaggio | Runner | 20-05-2026 | 25 jaar |
| FXJ-89-R | Derbi | Senda | 15-05-2026 | 17,9 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 83 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Piaggio ZIP | 170 cm | 75 cm | 90 kg |
| Kymco Agility 50 | 192 cm | 69 cm | 90 kg |
| Peugeot Kisbee | 182 cm | 67 cm | 90 kg |
| Peugeot Vivacity | - | 70 cm | 90 kg |
| SYM HU05W | - | - | 80 kg |
| AGM VX 50 | 182 cm | 69 cm | 90 kg |
| BTC Riva | 182 cm | 69 cm | 90 kg |
| Zündapp 517 | 221 cm | 57 cm | 80 kg |
| SYM Mio | 176 cm | 71 cm | 80 kg |
| LA Souris Sourini | 189 cm | 70 cm | 90 kg |
| GTS Toscana | 183 cm | 67 cm | 90 kg |
| Senzo Riva LUX | 189 cm | 69 cm | 90 kg |
| AGM V641 | 189 cm | 88 cm | 90 kg |
| Turbho RL-50 | 183 cm | 69 cm | 90 kg |
| Fosti FT50QT-e.25 | - | - | 90 kg |
| Niu Nqi Sharing | 180 cm | 74 cm | 80 kg |
| LA Souris City | 189 cm | 69 cm | 90 kg |
| Peugeot Vclic | - | - | 80 kg |
| LA Souris Sourini S | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| LA Souris Sourini R | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| Zündapp 529-05 | - | - | 80 kg |
| LA Souris Sourini RS | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| Derbi Senda | 203 cm | 84 cm | 90 kg |
| LA Souris Vespelini | - | - | 90 kg |
| Yamaha YN50FU | - | - | 90 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.