F-628-TJ
Er rijden momenteel 82 Zerobikes City's rond in Nederland. Deze City komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 1 maand en 23 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 mei 2024, dus sinds 2 jaren en 19 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op elektriciteit, 100% Elektrisch, ook wel Full Electric genoemd en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Zerobikes ZB City E-01L rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 81 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2011 en september 2019. De nieuwwaarde van deze Zerobikes ZB City E-01L is helaas onbekend.
Dit voertuig van Zerobikes haalt een maximumsnelheid van 25 km/uur.
Bekijk ook alle Zerobikes City voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Zerobikes ZB City E-01L | 2014
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Zerobikes |
| Handelsbenaming | ZB City E-01L |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 25 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 april 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 1 maand en 23 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 mei 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 87 kg |
| Massa rijklaar | 87 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 110 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 197 kg |
| Technische max massa voertuig | 197 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,20 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type ZERO E-01L | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering N/A | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*1566*00 | |
| Plaats chassisnummer r. frame onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Zerobikes City voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van F-628-TJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
F-628-TJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| F-623-TJ | Piaggio | Vespa Primavera | 26-03-2014 | 12,2 jaar |
| F-624-TJ | AGM | V641 | 27-03-2014 | 12,2 jaar |
| F-625-TJ | Piaggio | Vespa Primavera | 22-03-2014 | 12,2 jaar |
| F-626-TJ | Piaggio | Vespa Primavera | 28-10-2015 | 10,6 jaar |
| F-627-TJ | Piaggio | Vespa Primavera | 11-07-2014 | 11,9 jaar |
| F-628-TB | Piaggio | 04-09-2014 | 11,7 jaar | |
| F-628-TD | Znen | ZN50QT-hs | 07-04-2014 | 12,2 jaar |
| F-628-TG | Turbho | RG-50 | 24-05-2014 | 12 jaar |
| F-628-TH | Piaggio | Vespa Primavera | 21-03-2014 | 12,2 jaar |
| F-628-TJ | Zerobikes | City | 07-04-2014 | 12,2 jaar |
| F-628-TK | Razzo | Light 50 | 25-10-2014 | 11,6 jaar |
| F-628-TL | Kymco | Like | 03-04-2014 | 12,2 jaar |
| F-628-TN | Piaggio | Vespa Primavera | 27-01-2016 | 10,3 jaar |
| F-628-TP | BTC | Light 50 | 07-05-2014 | 12,1 jaar |
| F-628-TR | Kaptein | Mobylette | 09-04-2014 | 54 jaar |
| F-628-TS | Sparta | E-speed | 09-05-2014 | 12,1 jaar |
| F-628-TZ | Riese Und Mueller | Cruiser | 07-05-2014 | 12,1 jaar |
| F-629-TJ | Kymco | Agility 50 | 18-04-2014 | 12,1 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 87 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Piaggio ZIP | 170 cm | 75 cm | 90 kg |
| SYM Fiddle | 188 cm | 70 cm | 100 kg |
| Kymco Agility 50 | 192 cm | 69 cm | 90 kg |
| Peugeot Kisbee | 182 cm | 67 cm | 90 kg |
| Peugeot Vivacity | - | 70 cm | 100 kg |
| SYM HU05W | - | - | 80 kg |
| AGM VX 50 | 182 cm | 69 cm | 90 kg |
| BTC Riva | 182 cm | 69 cm | 90 kg |
| SYM XS50QT | 187 cm | 70 cm | 100 kg |
| SYM Mio | 176 cm | 71 cm | 80 kg |
| LA Souris Sourini | 189 cm | 70 cm | 90 kg |
| GTS Toscana | 183 cm | 67 cm | 90 kg |
| Senzo Riva LUX | 189 cm | 69 cm | 90 kg |
| AGM V641 | 189 cm | 88 cm | 90 kg |
| Turbho RL-50 | 183 cm | 69 cm | 90 kg |
| Fosti FT50QT-e.25 | - | - | 90 kg |
| Zündapp 517 | 192 cm | 57 cm | 80 kg |
| Niu Nqi Sharing | 180 cm | 74 cm | 80 kg |
| Yamaha SA14 | 174 cm | 69 cm | 90 kg |
| LA Souris City | 189 cm | 69 cm | 90 kg |
| SYM XS50QT-2 | - | - | 100 kg |
| SYM Allo | 192 cm | 86 cm | 100 kg |
| Peugeot Vclic | - | - | 80 kg |
| LA Souris Sourini S | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| Peugeot Fight | - | - | 90 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.