DBG-71-T
Er rijden momenteel 93 Razzo Latina's rond in Nederland. Deze Latina komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 november 2022, dus sinds 3 jaren, 6 maanden en 20 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Razzo Latina rijden er in dezelfde variant (HT50QT-41A-1) nog 6 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2015 en september 2016. De nieuwwaarde van deze Razzo Latina is helaas onbekend.
Dit voertuig van Razzo haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur.
Bekijk ook alle Razzo Latina voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Razzo Latina | 2015
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Razzo |
| Handelsbenaming | Latina |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 2.2 kW (3 pk) |
| Continue vermogen | 2.2 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 139QMB |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 49cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 mei 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 november 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 6 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 78 kg |
| Massa rijklaar | 83 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 150 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 233 kg |
| Technische max massa voertuig | 233 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,24 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type HT50QT-41A | |
| Variant HT50QT-41A-1 | |
| Uitvoering N/A | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*1748*02 | |
| Plaats chassisnummer r. frame onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Razzo Latina voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DBG-71-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DBG-71-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| DBG-70-T | Riese Und Mueller | Charger | 11-03-2015 | 11,2 jaar |
| DBG-71-B | Senzo | Riva LUX | 03-03-2015 | 11,3 jaar |
| DBG-71-F | Santini | San Remo | 02-03-2015 | 11,3 jaar |
| DBG-71-H | SYM | XS50QT | 18-07-2015 | 10,9 jaar |
| DBG-71-J | Stromer | 24-03-2015 | 11,2 jaar | |
| DBG-71-K | Peugeot | Vclic | 05-03-2015 | 11,2 jaar |
| DBG-71-L | Piaggio | Sprint | 05-03-2015 | 11,2 jaar |
| DBG-71-N | Piaggio | 21-03-2015 | 11,2 jaar | |
| DBG-71-R | SYM | Allo | 09-04-2015 | 11,2 jaar |
| DBG-71-T | Razzo | Latina | 23-05-2015 | 11 jaar |
| DBG-71-V | Piaggio | 04-04-2015 | 11,2 jaar | |
| DBG-71-X | Killerbee | VXL | 07-03-2015 | 11,2 jaar |
| DBG-72-T | Kymco | Vitality | 05-03-2015 | 11,2 jaar |
| DBG-75-T | Piaggio | 10-06-2015 | 11 jaar | |
| DBG-76-T | Piaggio | 16-04-2015 | 11,1 jaar | |
| DBG-79-T | VOM | Venice | 07-04-2015 | 11,2 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 78 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Peugeot Kisbee | 182 cm | 67 cm | 90 kg |
| SYM HU05W | - | - | 80 kg |
| Zündapp 517 | 221 cm | 57 cm | 80 kg |
| SYM Mio | 176 cm | 71 cm | 80 kg |
| BTC Riva | 182 cm | 69 cm | 90 kg |
| AGM VX 50 | 182 cm | 69 cm | 90 kg |
| Senzo Riva LUX | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| Niu Nqi Sharing | 180 cm | 74 cm | 80 kg |
| LA Souris City | 189 cm | 69 cm | 90 kg |
| Peugeot Ludix | 171 cm | 67 cm | 70 kg |
| LA Souris Sourini | 189 cm | 70 cm | 90 kg |
| Peugeot Vclic | - | - | 80 kg |
| Zündapp 529-05 | - | - | 80 kg |
| Peugeot Zenith | - | - | 80 kg |
| Kymco Agility 50 | - | - | 90 kg |
| Puch Zip 25 | 167 cm | 65 cm | 80 kg |
| Piaggio ZIP | 170 cm | 72 cm | 90 kg |
| Kymco Sento | 170 cm | - | 90 kg |
| Peugeot FB50QT-6A | - | - | 80 kg |
| Segway E110S | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| LA Souris Vespelini | - | - | 90 kg |
| Segway E125S | 186 cm | 68 cm | 80 kg |
| LA Souris Sourini S | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| Djjd Cashmere | 183 cm | 69 cm | 90 kg |
| Segway E110SE | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.