DZ-27-45
OLDTIMER
Er rijden momenteel 135 Volkswagen Speedster's rond in Nederland. Deze witte Speedster komt uit het jaar 1957 en is nu 69 jaren en 7 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 januari 2017, dus sinds 9 jaren, 4 maanden en 25 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Volkswagen 1/11 Speedster Replica cabriolet rijden er nog 135 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1955 en oktober 1983. De nieuwwaarde van deze Volkswagen 1/11 Speedster Replica is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 januari 2017. Het voertuig was toen 59 jaren, 7 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Speedster voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen 1/11 Speedster Replica | 1957
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | 1/11 Speedster Replica |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 22 kW (30 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1200cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 mei 1957 |
| Leeftijd | 69 jaren en 7 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 69 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 januari 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 4 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 januari 2017. Het voertuig was toen 59 jaren, 7 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 576 kg |
| Massa rijklaar | 676 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,14 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,29 m (voor) / 1,35 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer v. achterzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2016 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Volkswagen Speedster voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DZ-27-45 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DZ-27-45
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DZ-22-45 | Mercedes-Benz | 280 | Cabriolet | Onbekend | 03-10-2016 | 58,4 jaar | |
| DZ-23-45 | Jeep | Jeep Viasa Cj-6B | Cabriolet | Onbekend | 20-10-2016 | 63,7 jaar | |
| DZ-24-45 | Volkswagen | Type 1 | Hatchback | Onbekend | 09-11-2016 | 65,4 jaar | |
| DZ-25-45 | Volkswagen | K 70 | Sedan | Onbekend | 24-11-2016 | 55,5 jaar | |
| DZ-27-41 | BMW | 3-Serie | Sedan | Onbekend | 05-01-2017 | 86,6 jaar | |
| DZ-27-42 | Triumph | TR 2 | Cabriolet | Onbekend | 17-03-2017 | 73 jaar | |
| DZ-27-43 | Citroën | SM | Coupe | Onbekend | 05-01-2017 | 53,7 jaar | |
| DZ-27-45 | Volkswagen | Speedster | Cabriolet | Onbekend | 05-01-2017 | 69,1 jaar | |
| DZ-27-46 | MG | A | Cabriolet | Onbekend | 06-01-2017 | 67,2 jaar | |
| DZ-27-49 | Plymouth | Plymouth 6 | Sedan | Onbekend | 20-01-2017 | 92,3 jaar | |
| DZ-29-45 | Ford | Mustang | Hatchback | Onbekend | 22-02-2017 | 57 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een gewicht van ± 576 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Citroën 2CV | 388 cm | 150 cm | 600 kg |
| Mini 1000 | 305 cm | 142 cm | 620 kg |
| Suzuki Alto | - | - | 620 kg |
| Mini 1000E K9 | - | - | 620 kg |
| Fiat 600L | - | - | 610 kg |
| Citroën Dyane | - | - | 610 kg |
| Rover Mini | 305 cm | 142 cm | 620 kg |
| Mini Special 1100 | - | - | 620 kg |
| Trabant 601 | - | - | 630 kg |
| Mini 850 | - | - | 610 kg |
| Citroën Mehari | 352 cm | 160 cm | 570 kg |
| Fiat 126 | - | - | 600 kg |
| Mini 1300 | - | - | 630 kg |
| Fiat 500 | - | - | 610 kg |
| Subaru Vivio | 330 cm | - | 630 kg |
| Fiat 600E | - | - | 610 kg |
| N.s.u. Prinz 4 | - | - | 550 kg |
| Fiat 600 | - | - | 600 kg |
| Zastava 750 | - | - | 620 kg |
| Renault R 1062 | - | - | 630 kg |
| Westfield Sports | 347 cm | 163 cm | 610 kg |
| Fiat 500L | - | - | 520 kg |
| Mini Clubman 1100 | - | - | 610 kg |
| Fiat 500C | - | - | 590 kg |
| Renault R 1123 | - | - | 630 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.