KX-047-D
Er rijden momenteel 7.121 Volkswagen Jetta's rond in Nederland. Deze grijze Jetta komt uit het jaar 1990 en is nu 35 jaren, 11 maanden en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 november 2025, dus sinds 6 maanden en 10 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Volkswagen Jetta sedan rijden er nog 1.691 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 1979 en november 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.821 en € 73.618, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 36.684 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Volkswagen Jetta is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 december 2016. Het voertuig was toen 26 jaren, 5 maanden en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Jetta voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Jetta | 1990
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Jetta |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 51 kW (69 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1595cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 juni 1990 |
| Leeftijd | 35 jaren, 11 maanden en 9 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 35 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 november 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 december 2016. Het voertuig was toen 26 jaren, 5 maanden en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 16 november 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 910 kg |
| Massa rijklaar | 1.010 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 440 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.450 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.450 kg |
| Maximum massa samenstelling | 2.650 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 740 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 740 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,46 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,41 m (voor) / 1,43 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. schutbord motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| KX-047-D | 16-11-2023 | 15:02 | periodieke controle | 16-11-2025 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 16-11-2023 | 15:02 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Volkswagen Jetta voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van KX-047-D - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
KX-047-D
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KX-040-D | Giottiline | Therry T32 | Kampeerwagen | Onbekend | 22-12-2016 | 13,1 jaar | |
| KX-041-D | BMW | 3-Serie | Cabriolet | Onbekend | 08-12-2016 | 18,6 jaar | |
| KX-042-D | Mazda | CX-3 | Stationwagen | € 28.835 | 15-12-2016 | 10 jaar | |
| KX-043-D | Seat | Leon | Stationwagen | € 24.440 | 10-02-2017 | 11 jaar | |
| KX-044-D | Opel | Insignia | Stationwagen | € 32.078 | 06-01-2017 | 16,4 jaar | |
| KX-045-D | Fiat | 500 | Hatchback | € 16.550 | 02-01-2017 | 14,5 jaar | |
| KX-047-B | Subaru | Forester | Stationwagen | € 41.789 | 15-12-2016 | 9,5 jaar | |
| KX-047-D | Volkswagen | Jetta | Sedan | Onbekend | 08-12-2016 | 36 jaar | |
| KX-047-F | Opel | Karl | Hatchback | € 12.390 | 14-12-2016 | 9,5 jaar | |
| KX-047-G | Hymer | B 524 | Kampeerwagen | Onbekend | 28-01-2017 | 20,5 jaar | |
| KX-047-K | Renault | Clio | Stationwagen | € 18.285 | 30-12-2016 | 9,4 jaar | |
| KX-047-P | Peugeot | 108 | Hatchback | € 12.380 | 21-12-2016 | 9,4 jaar | |
| KX-047-R | Toyota | Auris | MPV | € 30.190 | 24-12-2016 | 10,4 jaar | |
| KX-047-S | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 37.406 | 22-12-2016 | 9,4 jaar | |
| KX-047-T | Kia | Sportage | MPV | € 30.290 | 02-01-2017 | 9,4 jaar | |
| KX-047-V | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 31.795 | 15-12-2016 | 15,7 jaar | |
| KX-047-X | Volvo | V60 | Stationwagen | € 52.990 | 21-12-2016 | 9,4 jaar | |
| KX-047-Z | Jaguar | XJ | Cabriolet | Onbekend | 16-12-2016 | 37,3 jaar | |
| KX-048-D | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 43.301 | 19-12-2016 | 10,6 jaar | |
| KX-049-D | Volkswagen | Scirocco | Coupe | Onbekend | 14-01-2017 | 17,4 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 36.684 en/of een gewicht van ± 910 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mazda MX-5 | € 38.500 | 399 cm | 174 cm | 980 kg |
| Toyota MR 2 | € 34.600 | 390 cm | 170 cm | 970 kg |
| Mazda 2 | € 36.800 | - | 170 cm | 940 kg |
| Fiat 500 Abarth | € 34.500 | - | - | 990 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Volkswagen JettaGoogle op afbeeldingen van de Volkswagen Jetta
Google op reviews van de Volkswagen Jetta
Volkswagen Jetta Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Autotest: Volkswagen Jetta 2.0 TSI SE dsg (US-spec)
Autotest: Volkswagen Jetta 1.2 TSI
Autoblog.nl
Volkswagen Jetta nieuws
Volkswagen Jetta nieuws
Autoreview.nl
Volkswagen Jetta Hybrid
Autovisie.nl
Alles over Volkswagen Jetta
Geen Europese carriere voor Volkswagen Jetta
Onder de hamer: Volkswagen Jetta uit Fast and Furious
Volkswagen Jetta gaat voor snelheidsrecord op Bonneville
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/volkswagen/jetta/
Autozine.nl
Autotest: Volkswagen Jetta (2005 - 2011)
Autotest: Volkswagen Jetta
Autotest: Volkswagen Jetta Hybrid
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.