HKR-53-X
Er rijden momenteel 17.778 Opel Insignia's rond in Nederland. Deze grijze Insignia komt uit het jaar 2018 en is nu 8 jaren, 3 maanden en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 mei 2025, dus sinds 1 jaar en 13 dagen. Deze personenauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Opel Insignia Sports Tourer stationwagen rijden er in dezelfde variant (DA0FEBC12) nog 72 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2017 en augustus 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.714 en € 51.341, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 41.972 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Insignia Sports Tourer bedraagt € 40.954 incl. BTW en BPM, deze Opel Insignia Sports Tourer is daardoor € 1.018 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Opel is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 212 km/uur. Daardoor behoort deze Opel Insignia Sports Tourer tot de snelste 19.5% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 april 2025. Het voertuig was toen 7 jaren, 2 maanden en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle Opel Insignia voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Insignia Sports Tourer | 2018
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Insignia Sports Tourer |
| Lengte | 4,99 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 212 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 40.954 |
| Bruto BPM | € 9.367 |
| Inrichting | stationwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Continue vermogen | 100 100 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | B16DTH, LVL |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt , Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 januari 2018 |
| Leeftijd | 8 jaren, 3 maanden en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 2 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 april 2025. Het voertuig was toen 7 jaren, 2 maanden en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 29 april 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 15 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.437 kg |
| Massa rijklaar | 1.537 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 603 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.140 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.140 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.520 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.075 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.075 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.075 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.075 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 1.405 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 1.360 kg trekken en ongeremd tot 750 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, maar met dit voertuig mag je een geremde aanhanger tot 1.405 kg trekken.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,83 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,61 m (voor) / 1,61 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Z-B | |
| Variant DA0FEBC12 | |
| Uitvoering BA1K7JFKA5 | |
| Typegoedkeuringsnummer e8*2007/46*0264*03 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 119 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 ZA | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2016/646ZA | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| HKR-53-X | 21-04-2026 | 14:15 | periodieke controle | 29-04-2027 | Nee |
| HKR-53-X | 29-04-2025 | 15:56 | periodieke controle | 29-04-2026 | Nee |
Vergeet ook niet alle Opel Insignia voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HKR-53-X - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HKR-53-X
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HKR-50-X | Peugeot | 3008 | MPV | € 44.459 | 08-04-2025 | 2,9 jaar | |
| HKR-51-X | Peugeot | 2008 | MPV | € 38.908 | 12-04-2025 | 6,3 jaar | |
| HKR-52-X | BMW | X5 | Stationwagen | € 99.282 | 27-05-2025 | 6 jaar | |
| HKR-53-B | Arctic Cat | Alterra | Niet geregistreerd | ? | € 9.471 | 12-05-2025 | 9,7 jaar |
| HKR-53-D | Kia | EV3 | MPV | € 36.815 | 18-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HKR-53-F | BMW | X1 | Stationwagen | € 58.893 | 18-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HKR-53-G | Volkswagen | Tayron | Stationwagen | € 54.005 | 16-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HKR-53-H | Infiniti | Q50 | Sedan | € 88.430 | 04-04-2025 | 7,9 jaar | |
| HKR-53-J | CUPRA | Formentor | Stationwagen | € 58.800 | 04-04-2025 | 4,8 jaar | |
| HKR-53-K | Toyota | Yaris Cross | MPV | € 30.317 | 10-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HKR-53-L | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 47.892 | 05-04-2025 | 4,5 jaar | |
| HKR-53-N | Nissan | X-Trail | MPV | € 61.550 | 11-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HKR-53-P | Volkswagen | T-Roc | Cabriolet | € 53.387 | 09-05-2025 | 4,9 jaar | |
| HKR-53-R | Kia | Rio | MPV | € 17.428 | 14-06-2025 | 10,3 jaar | |
| HKR-53-S | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 37.731 | 20-06-2025 | 3,6 jaar | |
| HKR-53-T | Skoda | Kamiq | Hatchback | € 34.433 | 13-02-2026 | 4 jaar | |
| HKR-53-V | Hyundai | Tucson | MPV | € 42.706 | 19-04-2025 | 6,5 jaar | |
| HKR-53-X | Opel | Insignia | Stationwagen | € 40.954 | 07-04-2025 | 8,3 jaar | |
| HKR-53-Z | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 73.922 | 19-04-2025 | 2 jaar | |
| HKR-54-X | Renault | Clio | Hatchback | € 31.794 | 17-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HKR-55-X | Renault | Captur | Hatchback | € 40.194 | 10-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HKR-56-X | Renault | Captur | Hatchback | € 32.295 | 10-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HKR-57-X | Renault | Scenic | Hatchback | € 50.045 | 07-05-2025 | 1 jaar | |
| HKR-58-X | Renault | Captur | Hatchback | € 36.022 | 11-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HKR-59-X | Renault | Scenic | Hatchback | € 47.995 | 11-04-2025 | 1,1 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 41.972 en/of een afmeting van 499 x 186 cm en/of een gewicht van ± 1.437 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Passat CC | € 46.000 | 489 cm | 186 cm | 1.440 kg |
| Toyota Camry | € 45.500 | 489 cm | 184 cm | 1.570 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.