SB-001-J
Er rijden momenteel 34 Mercedes-Benz SLR's rond in Nederland. Deze witte SLR komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 maart 2018, dus sinds 8 jaren, 2 maanden en 10 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLR coupe rijden er nog 8 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2004 en juli 2011. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLR is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 19 maart 2018. Het voertuig was toen 10 jaren, 10 maanden en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLR voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLR | 2007
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLR |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 84.795 |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 460 kW (625 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 5439cc (5,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 mei 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren en 18 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 maart 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 2 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 maart 2018. Het voertuig was toen 10 jaren, 10 maanden en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 15 maart 2020. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.668 kg |
| Massa rijklaar | 1.768 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 172 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.940 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.940 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 946 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.091 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,64 m (voor) / 1,57 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 199 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op dwarsbalk v. r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2019 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 20.9 l/100km (1 liter op 4,8km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 20.9 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 10.8 l/100km (1 liter op 9,3km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.8 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 14.5 l/100km (1 liter op 6,9km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 14.5 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 348 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 348 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 100 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 100 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| SB-001-J | 15-02-2019 | 09:23 | periodieke controle | 15-03-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLR voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van SB-001-J - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
SB-001-J
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SB-001-B | Kia | Picanto | MPV | € 17.915 | 08-03-2018 | 8,2 jaar | |
| SB-001-D | Nissan | Qashqai | MPV | € 32.191 | 09-03-2018 | 8,2 jaar | |
| SB-001-F | Kia | Picanto | MPV | € 13.785 | 20-04-2018 | 8,1 jaar | |
| SB-001-G | Toyota | Auris | MPV | € 26.498 | 14-05-2018 | 10,4 jaar | |
| SB-001-H | Skoda | Octavia | Sedan | € 25.634 | 22-05-2018 | 13,4 jaar | |
| SB-001-J | Mercedes-Benz | SLR | Coupe | Onbekend | 19-03-2018 | 19,1 jaar | |
| SB-001-K | Fiat | Panda | MPV | € 13.989 | 08-03-2018 | 8,2 jaar | |
| SB-001-L | Audi | A5 | Hatchback | € 53.358 | 19-03-2018 | 8,2 jaar | |
| SB-001-N | Renault | Zoe | Hatchback | € 34.200 | 15-03-2018 | 8,2 jaar | |
| SB-001-P | Kia | Stonic | Stationwagen | € 24.775 | 20-03-2018 | 8,2 jaar | |
| SB-001-R | Renault | Captur | Hatchback | € 27.059 | 14-03-2018 | 8,2 jaar | |
| SB-001-S | Volvo | V60 | Stationwagen | € 37.914 | 20-03-2018 | 8,2 jaar | |
| SB-001-V | Peugeot | 5008 | MPV | € 48.000 | 29-03-2018 | 8,2 jaar | |
| SB-001-X | Renault | Captur | Hatchback | € 26.154 | 11-04-2018 | 9,1 jaar | |
| SB-001-Z | Toyota | Yaris | MPV | € 21.120 | 30-03-2018 | 8,2 jaar | |
| SB-002-J | Ford | Ka | MPV | € 12.495 | 01-05-2018 | 12,7 jaar | |
| SB-004-J | Mercedes-Benz | SL63 AMG | Cabriolet | € 235.619 | 09-03-2018 | 13,9 jaar | |
| SB-005-J | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 30.910 | 08-03-2018 | 16 jaar | |
| SB-006-J | Ford | Fiesta | Hatchback | € 12.743 | 09-07-2018 | 15,4 jaar | |
| SB-007-J | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 58.876 | 05-03-2018 | 11,5 jaar | |
| SB-008-J | Skoda | Fabia | Hatchback | Onbekend | 05-03-2018 | 17 jaar | |
| SB-009-J | Mercedes-Benz | 560 | Cabriolet | Onbekend | 05-03-2018 | 40,3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 481.886 en/of een gewicht van ± 1.668 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ferrari 812 | € 487.200 | 469 cm | 197 cm | 1.770 kg |
| Ferrari 296 GTS | € 436.900 | 457 cm | 196 cm | 1.730 kg |
| Ferrari 599 | € 471.500 | 471 cm | 196 cm | 1.580 kg |
| Lamborghini Aventador | € 494.200 | 482 cm | 204 cm | 1.660 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLRGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLR
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLR
Topgear.nl
Uitgelicht: Mercedes SLR 722
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLR
Vanillevlafan? Dan lust je deze twee Mercedes SLR McLarens ook
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slr-mclaren/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.