HHR-12-Z
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze grijze SLK komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren, 1 maand en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 maart 2025, dus sinds 1 jaar, 2 maanden en 4 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor cabriolet rijden er nog 1.486 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1996 en december 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.439 en € 135.527, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 68.899 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor is helaas onbekend.
Deze Mercedes-Benz is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 220 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor tot de snelste 13.2% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 maart 2025. Het voertuig was toen 20 jaren, 11 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 200 Kompressor | 2004
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 200 Kompressor |
| Lengte | 4,01 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,24 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 220 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 17.593 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 120 kW (163 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1998cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 april 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren, 1 maand en 10 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 maart 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 2 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 maart 2025. Het voertuig was toen 20 jaren, 11 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 20 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 25 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.285 kg |
| Massa rijklaar | 1.385 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 240 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.625 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.625 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 815 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 815 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 810 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 810 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,55 m (voor) / 1,55 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 221 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| HHR-12-Z | 10-03-2026 | 16:57 | periodieke controle | 20-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| HHR-12-Z | 20-03-2025 | 15:32 | periodieke controle | 20-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 10-03-2026 | 16:57 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2025 | |||||
| 20-03-2025 | 15:32 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HHR-12-Z - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HHR-12-Z
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HHR-10-Z | Hyundai | Kona | MPV | € 32.094 | 19-03-2025 | 3,1 jaar | |
| HHR-11-Z | Suzuki | Vitara | Hatchback | € 24.757 | 21-03-2025 | 9 jaar | |
| HHR-12-B | Challenger | 268 | Kampeerwagen | € 53.992 | 13-03-2025 | 5,1 jaar | |
| HHR-12-D | Land Rover | Range Rover Evoque | Stationwagen | € 73.782 | 11-04-2025 | 1,9 jaar | |
| HHR-12-F | Renault | Kangoo | MPV | € 24.279 | 15-03-2025 | 12,1 jaar | |
| HHR-12-G | Renault | Kadjar | Stationwagen | € 33.630 | 21-05-2025 | 9,4 jaar | |
| HHR-12-H | Mercedes-Benz | GLE | Stationwagen | € 106.831 | 13-03-2025 | 5,4 jaar | |
| HHR-12-J | Toyota | C-HR | Hatchback | € 41.987 | 14-03-2025 | 1,9 jaar | |
| HHR-12-K | Toyota | Corolla | Stationwagen | € 40.097 | 19-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HHR-12-L | Audi | Q8 | Hatchback | € 143.265 | 10-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HHR-12-N | Peugeot | 3008 | MPV | € 36.053 | 26-02-2026 | 5,7 jaar | |
| HHR-12-P | Suzuki | Swift | Hatchback | € 24.444 | 01-04-2025 | 1,5 jaar | |
| HHR-12-R | Ford | Focus | Stationwagen | € 40.777 | 07-04-2025 | 2 jaar | |
| HHR-12-S | Volkswagen | ID.4 | Stationwagen | € 46.685 | 22-04-2025 | 4,5 jaar | |
| HHR-12-T | BMW | X1 | Stationwagen | € 63.114 | 17-04-2025 | 3,1 jaar | |
| HHR-12-V | Mercedes-Benz | EQB | Stationwagen | € 46.604 | 19-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HHR-12-X | BMW | 1-Serie | Hatchback | € 48.245 | 14-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HHR-12-Z | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 22-03-2025 | 22,1 jaar | |
| HHR-13-Z | Renault | Austral | Stationwagen | € 40.945 | 13-03-2025 | 2,5 jaar | |
| HHR-14-Z | Ford | Kuga | MPV | € 46.735 | 13-03-2025 | 2,9 jaar | |
| HHR-15-Z | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 51.123 | 18-03-2025 | 4,4 jaar | |
| HHR-16-Z | Volkswagen | Touareg | Stationwagen | € 95.969 | 14-03-2025 | 5,4 jaar | |
| HHR-17-Z | Knaus | R18 | Kampeerwagen | € 54.231 | 15-03-2025 | 3,3 jaar | |
| HHR-18-Z | Zeekr | X | Hatchback | € 47.490 | 20-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HHR-19-Z | Capron | T67/T448 | Kampeerwagen | € 96.530 | 03-04-2025 | 1,1 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 68.899 en/of een afmeting van 401 x 171 cm en/of een gewicht van ± 1.285 kg.
Swipe voor complete tabel
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.