X-156-SK
Er rijden momenteel 8.108 Mercedes-Benz S-klasse's rond in Nederland. Deze grijze S-klasse komt uit het jaar 2024 en is nu 2 jaren, 3 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze personenauto rijdt op benzine & elektriciteit, oftewel een Benzine (Plug-in Hybride) en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Amg S 63 E Performance sedan rijden er in dezelfde variant (I18YTB) nog 198 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2023 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 227.295 en € 364.968, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 288.917 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Amg S 63 E Performance bedraagt € 328.395 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mercedes-Benz Amg S 63 E Performance € 39.478 duurder dan gemiddeld.
Dit racemonster van Mercedes-Benz gaat hard! De maximumsnelheid ligt maar liefst op 290 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz Amg S 63 E Performance tot de aller-aller snelste personenauto's van Nederland.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz S-klasse voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Amg S 63 E Performance | 2024
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Amg S 63 E Performance |
| Lengte | 5,34 m |
| Breedte | 1,95 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 290 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 328.395 |
| Bruto BPM | € 13.112 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 450 kW (612 pk) Elektromotor(en): 140 kW (190 pk) |
| Continue vermogen | 450 kW |
| Brandstof | Benzine & Elektriciteit, oftewel een Benzine (Plug-in Hybride) |
| Motorcode(s) | 177880 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 3982cc (4,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 9 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 januari 2024 |
| Leeftijd | 2 jaren, 3 maanden en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 januari 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 3 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja. Zie terugroepactie uit het verleden. |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 16 januari 2028. Het voertuig moet over 1 jaar, 8 maanden en 6 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.495 kg |
| Massa rijklaar | 2.595 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3000 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 550 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.145 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.145 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.460 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.460 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.735 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.735 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,22 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,67 m (voor) / 1,64 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type R2S | |
| Variant I18YTB | |
| Uitvoering TZAB05VA | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*2115*11 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Actieradius snelweg elektrisch | |
| Actieradius (theoretische) WLTP-test 33 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Actieradius realistisch zomer (100 km/u) * 25 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Actieradius realistisch winter (100 km/u) * 20 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Actieradius realistisch zomer (130 km/u) * 20 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Actieradius realistisch winter (130 km/u) * 15 km | 0 km (beperkt) (ver) 750 km |
| Verbruik, uitstoot en geluidsniveau | |
| Elektrisch verbruik (WLTP) 21,4 kWh/100km (1 kW op 4,8km) | 0 kWh/km (zuinig) (onzuinig) 30 kWh/km |
| Verbruik gewogen verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 4.4 l/100km (1 liter op 22,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gewogen gecombineerd (WLTP) 100 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AP | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Klasse Hybride Elektrisch Voertuig OVC-HEV | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AP | |
* De WLTP-Test is een laboratorium test en komt daardoor nog steeds niet altijd overeen met de werkelijkheid. Vandaar dat wij ook (bij benadering) een meer realistische schatting maken. Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie.
Terugroep actie
Motorrijtuigen en aanhangwagens - elektrische installatie
Openstaande terugroepactie
Mercedes-Benz Nederland B.V. (Cars)1 december 0002
Referentiecode RDW: MGP240117
Referentiecode producent: 8297011
Aantal getroffen voertuigen in Nederland: 933
Totaal aantal voertuigen terugroepactie wereldwijd: 8.122
Bij bepaalde 80A zekeringen kan mogelijk een onderbreking of een overgangsweerstand optreden. Hierdoor kunnen systemen die aan de zekering aangesloten zijn uitvallen. Het voertuig kan onder andere plotseling zijn aandrijving verliezen of functies op het instrumentenpaneel zouden beïnvloed kunnen worden. De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer. Uit voorzorg zal de zekeringskast vervangen worden.
Meer informatie via: 00800 12 777 777.
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz S-klasse voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van X-156-SK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
X-156-SK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| X-150-SK | Ferrari | 328 | Cabriolet | Onbekend | 26-01-2024 | 37,8 jaar | |
| X-151-SK | BMW | Z-reihe | Cabriolet | Onbekend | 12-01-2024 | 19,8 jaar | |
| X-152-SK | Nissan | NV200 | MPV | € 36.031 | 12-01-2024 | 12,6 jaar | |
| X-153-SK | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 33.663 | 12-01-2024 | 6,5 jaar | |
| X-154-SK | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 31.395 | 12-01-2024 | 6,5 jaar | |
| X-155-SK | Mercedes-Benz | ML63 AMG | Stationwagen | Onbekend | 12-01-2024 | 17,1 jaar | |
| X-156-SB | Mowag | B300 A8 | Kampeerwagen | Onbekend | 31-03-2021 | 37,6 jaar | |
| X-156-SF | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 34.892 | 12-01-2024 | 2,3 jaar | |
| X-156-SG | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 41.882 | 15-01-2024 | 3,4 jaar | |
| X-156-SH | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 61.834 | 23-01-2024 | 2,3 jaar | |
| X-156-SJ | Ford | Fiesta | Hatchback | € 29.248 | 20-01-2024 | 7,5 jaar | |
| X-156-SK | Mercedes-Benz | S-klasse | Sedan | € 328.395 | 16-01-2024 | 2,3 jaar | |
| X-156-SL | Hymer | B 674 | Kampeerwagen | Onbekend | 20-01-2024 | 20,8 jaar | |
| X-156-SN | Dacia | Sandero | Hatchback | € 24.130 | 03-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-156-SP | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 50.519 | 19-02-2024 | 2,2 jaar | |
| X-156-SR | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 37.778 | 05-03-2024 | 7,9 jaar | |
| X-156-ST | Volkswagen | ID.7 | Hatchback | € 61.500 | 23-01-2024 | 2,3 jaar | |
| X-156-SV | Capron | T58 | Kampeerwagen | € 41.137 | 02-02-2024 | 12,1 jaar | |
| X-156-SX | Mini | Cooper | Stationwagen | € 43.837 | 18-01-2024 | 5,6 jaar | |
| X-156-SZ | Mitsubishi | Eclipse Cross | Stationwagen | € 46.615 | 08-02-2024 | 3,4 jaar | |
| X-157-SK | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 12.505 | 12-01-2024 | 11,6 jaar | |
| X-158-SK | Renault | Clio | Hatchback | € 18.199 | 12-01-2024 | 7 jaar | |
| X-159-SK | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 64.695 | 12-01-2024 | 11,4 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.