AR-04-96
OLDTIMER
Er rijden momenteel 252 MG C's rond in Nederland. Deze rode C komt uit het jaar 1957 en is nu 68 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 maart 2019, dus sinds 7 jaren, 1 maand en 27 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze MG A Coupe coupe rijden er nog 252 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1927 en maart 2014. De nieuwwaarde van deze MG A Coupe is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 juli 2010. Het voertuig was toen 53 jaren en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle MG C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MG A Coupe | 1957
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MG |
| Handelsbenaming | A Coupe |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 50 kW (68 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1500cc (1,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1957 |
| Leeftijd | 68 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 68 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 maart 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 1 maand en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 juli 2010. Het voertuig was toen 53 jaren en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 950 kg |
| Massa rijklaar | 1.050 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,38 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,23 m (voor) / 1,24 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. dwarsbalk v. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle MG C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van AR-04-96 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
AR-04-96
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AR-02-96 | Dodge | Coronet | Sedan | Onbekend | 23-06-2010 | 76 jaar | |
| AR-03-96 | MG | A | Cabriolet | Onbekend | 07-07-2010 | 66,1 jaar | |
| AR-04-90 | Volkswagen | Karmann Ghia | Coupe | Onbekend | 19-07-2010 | 54,9 jaar | |
| AR-04-91 | Volkswagen | Kever | Sedan | Onbekend | 19-07-2010 | 67 jaar | |
| AR-04-92 | Ford | Mustang | Niet geregistreerd | Onbekend | 17-07-1987 | 53,9 jaar | |
| AR-04-93 | Peugeot | 403L | Stationwagen | Onbekend | 20-07-2010 | 69,2 jaar | |
| AR-04-94 | Jaguar | XK120 SE | Cabriolet | Onbekend | 27-07-2010 | 72 jaar | |
| AR-04-95 | Citroën | 1 D19 P | Niet geregistreerd | Onbekend | 28-08-1985 | 67,9 jaar | |
| AR-04-96 | MG | C | Coupe | Onbekend | 20-07-2010 | 68,9 jaar | |
| AR-04-98 | Citroën | DS4 | Sedan | Onbekend | 20-07-2010 | 53,5 jaar | |
| AR-04-99 | Austin-Healey | Sprite | Cabriolet | Onbekend | 20-07-2010 | 60,9 jaar | |
| AR-07-96 | Fiat | 500D | Hatchback | Onbekend | 03-09-2010 | 62,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 36.187 en/of een gewicht van ± 950 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mazda MX-5 | € 35.700 | 399 cm | 174 cm | 1.030 kg |
| Fiat 500 | € 34.600 | 366 cm | 163 cm | 1.040 kg |
| Toyota MR 2 | € 34.600 | 390 cm | 170 cm | 970 kg |
| Mini Mini | € 37.100 | 370 cm | 168 cm | 1.040 kg |
| Fiat 124 Spider | € 39.800 | 408 cm | 174 cm | 1.030 kg |
| Mazda 2 | € 36.800 | - | 170 cm | 940 kg |
| Volkswagen Polo | € 34.700 | 372 cm | - | 1.020 kg |
| Toyota Corolla | € 33.500 | 433 cm | 176 cm | 1.040 kg |
| Fiat 500 Abarth | € 34.400 | 366 cm | 163 cm | 1.040 kg |
| Volkswagen Scirocco | € 33.900 | - | - | 1.010 kg |
| Think Th!nk City | € 33.700 | 314 cm | 166 cm | 1.010 kg |
| Volkswagen Jetta | € 39.700 | 425 cm | 163 cm | 1.030 kg |
| Volkswagen Golf | € 35.200 | - | - | 1.010 kg |
| Honda Civic | € 39.100 | 419 cm | 170 cm | 1.000 kg |
| Citroën DS3 | € 37.800 | - | - | 1.040 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.