ZF-83-49
OLDTIMER
Er rijden momenteel 53 Harley-Davidson U's rond in Nederland. Deze U komt uit het jaar 1942 en is nu 83 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 oktober 2016, dus sinds 9 jaren, 7 maanden en 9 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson U rijden er nog 52 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1938 en januari 2009. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson U is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 12 september 2014. Het voertuig was toen 72 jaren, 2 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson U voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson U | 1942
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | U |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1209cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1942 |
| Leeftijd | 83 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 83 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 oktober 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 7 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 12 september 2014. Het voertuig was toen 72 jaren, 2 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 238 kg |
| Massa rijklaar | 250 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,53 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer frame onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson U voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ZF-83-49 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ZF-83-49
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| ZF-80-49 | BSA | A 10 | Onbekend | 18-03-2014 | 71,6 jaar |
| ZF-81-49 | Ducati | 250 Mark 3 | Onbekend | 08-05-2014 | 56,9 jaar |
| ZF-83-40 | Vespa | 150 Sprint | Onbekend | 08-09-2014 | 57,9 jaar |
| ZF-83-41 | Zündapp | DB 200 | Onbekend | 09-09-2014 | 88 jaar |
| ZF-83-43 | Heinkel | Tourist 102 | Onbekend | 11-09-2014 | 62 jaar |
| ZF-83-45 | D.k.w. | RT | Onbekend | 12-09-2014 | 71 jaar |
| ZF-83-46 | Kreidler | Kreidler K 54/53 CH | Onbekend | 19-09-2014 | 55,9 jaar |
| ZF-83-47 | Triumph | Speed Twin | Onbekend | 12-09-2014 | 75,4 jaar |
| ZF-83-49 | Harley-Davidson | U | Onbekend | 12-09-2014 | 84 jaar |
| ZF-84-49 | Vespa | 125 | Onbekend | 19-12-2014 | 56,9 jaar |
| ZF-85-49 | D.k.w. | RT 125 | Onbekend | 30-03-2015 | 82 jaar |
| ZF-86-49 | Heinkel | 103 A-2 | Onbekend | 19-05-2015 | 63,9 jaar |
| ZF-87-49 | Zündapp | 517 | Onbekend | 15-04-2006 | 54,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 238 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 226 cm | 100 cm | 260 kg |
| BMW R 1250 | 227 cm | 98 cm | 260 kg |
| BMW R 1100 | 221 cm | 77 cm | 240 kg |
| BMW R 1150 | 226 cm | 94 cm | 250 kg |
| Yamaha XJ 900 | - | - | 260 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| BMW K 100 | 225 cm | 91 cm | 260 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | 227 cm | 94 cm | 250 kg |
| Suzuki VS 1400 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 260 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| BMW R 100 | - | - | 260 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | 235 cm | 98 cm | 240 kg |
| Honda ADV750 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
| Honda VT1100C | - | - | 220 kg |
| Kawasaki Vulcan S | 231 cm | 88 cm | 220 kg |
| BMW K 75 | - | - | 240 kg |
| BMW K 1100 | - | - | 260 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 89 cm | 220 kg |
| Suzuki GSF 650 | 211 cm | 77 cm | 240 kg |
| BMW R 1300 | 221 cm | 100 cm | 230 kg |
| Yamaha TDM 850 | - | - | 230 kg |
| Suzuki VL 800 | - | - | 260 kg |
| Honda VT 700 C | - | - | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.