X-178-XH
Er rijden momenteel 50.307 Renault Master's rond in Nederland. Deze witte Master komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 2 maanden en 21 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze camper rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Renault Master kampeerwagen rijden er nog 2.704 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 1982 en maart 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.914 en € 90.528, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.029 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Master bedraagt € 46.436 incl. BTW en BPM, deze Renault Master is daardoor € 593 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Renault Master voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Renault Master | 2012
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Renault |
| Handelsbenaming | Master |
| Lengte | 5,55 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 46.436 |
| Bruto BPM | € 11.376 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 februari 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 2 maanden en 21 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 juni 2026. Het voertuig moet over 23 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.515 kg |
| Massa rijklaar | 2.615 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 885 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.8 l/100km (1 liter op 11,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.9 l/100km (1 liter op 12,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 210 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 69 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| X-178-XH | 14-05-2025 | 09:30 | periodieke controle | 6-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| X-178-XH | 6-06-2024 | 15:40 | periodieke controle | 6-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 14-05-2025 | 09:30 | 177 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
2024 | |||||
| 6-06-2024 | 15:40 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Renault Master voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van X-178-XH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
X-178-XH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| X-170-XH | Volkswagen | LT40 4X4 | Kampeerwagen | Onbekend | 24-11-2022 | 36,3 jaar | |
| X-171-XH | Volkswagen | Crafter | Kampeerwagen | € 50.168 | 17-07-2012 | 13,8 jaar | |
| X-172-XH | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 46.454 | 26-01-2018 | 8,3 jaar | |
| X-173-XH | Citroën | Jumper | Kampeerwagen | € 47.611 | 15-07-2011 | 14,8 jaar | |
| X-174-XH | DAF | MB 200 | Kampeerwagen | Onbekend | 03-03-1983 | 43,2 jaar | |
| X-175-XH | Volkswagen | ID. Buzz | Kampeerwagen | € 69.066 | 30-11-2022 | 3,5 jaar | |
| X-176-XH | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | € 38.796 | 08-09-2016 | 9,7 jaar | |
| X-177-XH | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | € 48.517 | 23-12-2021 | 6,9 jaar | |
| X-178-XB | Skoda | Superb | Stationwagen | € 50.172 | 13-02-2024 | 3,1 jaar | |
| X-178-XD | BMW | i4 | Sedan | € 63.839 | 16-02-2024 | 2,2 jaar | |
| X-178-XF | Toyota | Corolla | Hatchback | € 34.957 | 04-03-2024 | 2,2 jaar | |
| X-178-XG | Skoda | Kodiaq | Stationwagen | € 44.610 | 25-04-2024 | 8,2 jaar | |
| X-178-XH | Renault | Master | Kampeerwagen | € 46.436 | 22-02-2012 | 14,2 jaar | |
| X-178-XJ | Toyota | Yaris Cross | Hatchback | € 35.872 | 11-03-2024 | 2,2 jaar | |
| X-178-XK | Kia | Niro | Stationwagen | € 44.845 | 27-02-2024 | 2,2 jaar | |
| X-178-XL | CUPRA | Formentor | Stationwagen | € 56.136 | 16-02-2024 | 3,1 jaar | |
| X-178-XN | Ford | Mustang Mach-E | Hatchback | € 56.198 | 24-02-2024 | 2,2 jaar | |
| X-178-XP | Ford | B-Max | MPV | € 24.495 | 16-02-2024 | 12,8 jaar | |
| X-178-XR | Volvo | C40 | Stationwagen | € 57.880 | 23-02-2024 | 2,2 jaar | |
| X-178-XS | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 37.029 | 29-02-2024 | 5,5 jaar | |
| X-178-XT | Volkswagen | ID.3 | Stationwagen | € 34.904 | 24-05-2024 | 4,6 jaar | |
| X-178-XV | Hyundai | i10 | Hatchback | € 19.300 | 26-02-2024 | 2,2 jaar | |
| X-178-XX | Ford | Puma | MPV | € 38.248 | 20-02-2024 | 3,7 jaar | |
| X-178-XZ | Mitsubishi | Colt | Hatchback | € 38.599 | 07-03-2024 | 2,2 jaar | |
| X-179-XH | Toyota | C-HR | Hatchback | € 38.978 | 20-02-2024 | 3,2 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.029 en/of een afmeting van 555 x 207 cm en/of een gewicht van ± 2.515 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | € 46.800 | 561 cm | 209 cm | 2.570 kg |
| Peugeot Boxer | € 43.800 | 560 cm | 205 cm | 2.560 kg |
| Citroën Jumper | € 43.600 | 557 cm | 205 cm | 2.500 kg |
| Opel Movano | € 45.800 | 555 cm | 204 cm | 2.350 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 47.500 | 563 cm | 199 cm | 2.420 kg |
| Chevrolet Express | € 50.700 | 563 cm | 201 cm | 2.760 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.