GNX-12-N
Er rijden momenteel 16.792 Peugeot Boxer's rond in Nederland. Deze grijze Boxer komt uit het jaar 2001 en is nu 24 jaren, 11 maanden en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 augustus 2025, dus sinds 9 maanden en 9 dagen. Deze camper rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Boxer 310CS 2.0 kampeerwagen rijden er nog 3.182 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1994 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.143 en € 90.046, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 45.094 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Peugeot Boxer 310CS 2.0 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Boxer 310CS 2.0 | 2001
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Boxer 310CS 2.0 |
| Lengte | 4,70 m |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 80 kW (109 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1998cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juni 2001 |
| Leeftijd | 24 jaren, 11 maanden en 30 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 augustus 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 12 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 12 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.956 kg |
| Massa rijklaar | 2.056 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.194 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.250 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.250 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.250 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.690 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.690 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.750 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,85 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,71 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| GNX-12-N | 4-06-2025 | 11:59 | periodieke controle | 12-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 4-06-2025 | 11:59 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 4-06-2025 | 11:59 | 307 | 5.*.31 | 1 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
Vergeet ook niet alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van GNX-12-N - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
GNX-12-N
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GNX-10-N | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | Onbekend | 07-10-2024 | 30,9 jaar | |
| GNX-11-N | Mercedes-Benz | 435AL | Kampeerwagen | Onbekend | 30-10-2015 | 40,9 jaar | |
| GNX-12-B | Suzuki | Swift | Hatchback | € 27.694 | 11-10-2024 | 1,6 jaar | |
| GNX-12-D | Volvo | XC90 | MPV | € 103.403 | 11-10-2024 | 1,6 jaar | |
| GNX-12-F | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 82.302 | 17-10-2024 | 1,6 jaar | |
| GNX-12-H | Kia | Picanto | MPV | € 22.910 | 12-10-2024 | 1,6 jaar | |
| GNX-12-J | Hyundai | Tucson | MPV | € 53.245 | 14-11-2024 | 1,5 jaar | |
| GNX-12-K | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 37.535 | 09-10-2024 | 1,6 jaar | |
| GNX-12-L | Audi | Q4 e-tron | Stationwagen | € 56.305 | 30-10-2024 | 1,6 jaar | |
| GNX-12-N | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | Onbekend | 01-06-2001 | 25 jaar | |
| GNX-12-P | Ford | Kuga | MPV | € 52.445 | 18-10-2024 | 1,6 jaar | |
| GNX-12-R | Renault | Rafale | Stationwagen | € 53.520 | 11-10-2024 | 1,6 jaar | |
| GNX-12-S | Ford | Fiesta | Hatchback | € 17.515 | 11-10-2024 | 11,1 jaar | |
| GNX-12-T | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 68.046 | 11-06-2025 | 2,1 jaar | |
| GNX-12-V | Toyota | Yaris | MPV | € 21.387 | 19-03-2025 | 9,5 jaar | |
| GNX-12-X | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 22.466 | 28-01-2026 | 13,9 jaar | |
| GNX-12-Z | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 59.538 | 08-10-2024 | 3 jaar | |
| GNX-13-N | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 15-04-2008 | 18,1 jaar | |
| GNX-14-N | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 27.810 | 07-12-2024 | 8,5 jaar | |
| GNX-15-N | Citroën | E-C4 X | Sedan | € 38.115 | 03-01-2025 | 3,1 jaar | |
| GNX-16-N | Renault | Kadjar | Stationwagen | € 37.034 | 12-10-2024 | 3,9 jaar | |
| GNX-17-N | Citroën | C4 Picasso | Stationwagen | € 36.789 | 11-01-2025 | 9,7 jaar | |
| GNX-18-N | Land Rover | Range Rover Sport | Stationwagen | € 157.120 | 11-10-2024 | 1,6 jaar | |
| GNX-19-N | Land Rover | Range Rover Sport | Stationwagen | € 128.235 | 14-10-2024 | 1,6 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 45.094 en/of een afmeting van 470 x 200 cm en/of een gewicht van ± 1.956 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen California | € 41.100 | 474 cm | 190 cm | 2.090 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.