KV-037-G
Er rijden momenteel 278 Pössl KW 20's rond in Nederland. Deze witte KW 20 komt uit het jaar 2016 en is nu 10 jaren en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 september 2024, dus sinds 1 jaar, 8 maanden en 20 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Pössl KW 20/22 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (CKG7FE) nog 11 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2015 en augustus 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 37.567 en € 41.376, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 40.476 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Pössl KW 20/22 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 januari 2017. Het voertuig was toen 8 maanden en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle Pössl KW 20 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Pössl KW 20/22 | 2016
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Pössl |
| Handelsbenaming | KW 20/22 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.980 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 81 kW (110 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 mei 2016 |
| Leeftijd | 10 jaren en 24 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 september 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 8 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 januari 2017. Het voertuig was toen 8 maanden en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 23 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 27 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.635 kg |
| Massa rijklaar | 2.735 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 764 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.499 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.499 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.999 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.950 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,83 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant CKG7FE | |
| Uitvoering G1GL0004DTG080 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0416*19 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.5 l/100km (1 liter op 10,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.4 l/100km (1 liter op 15,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 199 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| KV-037-G | 11-05-2026 | 16:08 | periodieke controle | 23-05-2027 | Nee |
| KV-037-G | 23-05-2025 | 15:44 | periodieke controle | 23-05-2026 | Nee |
| KV-037-G | 9-04-2024 | 15:50 | periodieke controle | 3-05-2025 | Nee |
| KV-037-G | 20-04-2023 | 13:29 | periodieke controle | 3-05-2024 | Nee |
| KV-037-G | 21-04-2022 | 15:43 | periodieke controle | 3-05-2023 | Nee |
| KV-037-G | 13-04-2021 | 10:31 | periodieke controle | 3-05-2022 | Nee |
| KV-037-G | 14-04-2020 | 12:03 | periodieke controle | 3-05-2021 | Nee |
| KV-037-G | 5-04-2019 | 10:26 | periodieke controle | 3-05-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Pössl KW 20 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van KV-037-G - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
KV-037-G
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KV-030-G | BMW | 3-Serie | Sedan | Onbekend | 11-01-2017 | 24,5 jaar | |
| KV-031-G | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 17.028 | 05-12-2016 | 11 jaar | |
| KV-032-G | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 34.428 | 16-02-2017 | 18 jaar | |
| KV-033-G | Opel | Corsa | MPV | € 16.589 | 09-12-2016 | 11,8 jaar | |
| KV-035-G | Saab | 9-5 | Stationwagen | Onbekend | 02-12-2016 | 23,6 jaar | |
| KV-036-G | Volkswagen | California | Kampeerwagen | Onbekend | 06-12-2016 | 10,1 jaar | |
| KV-037-B | Nissan | Note | MPV | € 18.806 | 30-11-2016 | 9,5 jaar | |
| KV-037-D | Peugeot | 108 | Hatchback | € 14.010 | 30-11-2016 | 9,5 jaar | |
| KV-037-G | Pössl | KW 20 | Kampeerwagen | Onbekend | 04-01-2017 | 10,1 jaar | |
| KV-037-H | Renault | Captur | Hatchback | € 23.575 | 05-12-2016 | 9,5 jaar | |
| KV-037-J | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 26.962 | 10-01-2017 | 9,4 jaar | |
| KV-037-K | Kia | Rio | MPV | € 18.495 | 06-01-2017 | 9,4 jaar | |
| KV-037-L | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 56.340 | 08-12-2016 | 9,5 jaar | |
| KV-037-N | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 31.817 | 07-12-2016 | 12,7 jaar | |
| KV-037-S | Kia | Ceed | Stationwagen | € 25.890 | 08-12-2016 | 9,5 jaar | |
| KV-037-T | Renault | Captur | Hatchback | € 25.580 | 15-12-2016 | 9,5 jaar | |
| KV-037-V | Renault | Espace | Hatchback | € 50.489 | 16-12-2016 | 10,9 jaar | |
| KV-037-X | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 51.966 | 23-12-2016 | 9,4 jaar | |
| KV-037-Z | Toyota | Yaris | MPV | € 21.790 | 28-03-2017 | 9,6 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 40.476 en/of een gewicht van ± 2.635 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot Boxer | € 41.300 | 598 cm | 209 cm | 2.560 kg |
| Citroën Jumper | € 41.100 | 620 cm | 212 cm | 2.540 kg |
| Renault Master | € 42.400 | 573 cm | 205 cm | 2.410 kg |
| Ford Transit | € 41.000 | 587 cm | 199 cm | 2.390 kg |
| MC Louis P700 | € 40.400 | 738 cm | 235 cm | 2.890 kg |
| Knaus R11 | € 39.100 | 686 cm | 220 cm | 2.820 kg |
| Capron T337 | € 40.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Bürstner BUT620 | € 41.700 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Adria Matrix M 670 SC | € 39.100 | 748 cm | 230 cm | 2.900 kg |
| Capron T68 | € 43.500 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Adria Coral S 690 SC | € 40.900 | 740 cm | 231 cm | 2.860 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | € 43.200 | 741 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T449 | € 41.200 | 743 cm | 233 cm | 2.820 kg |
| MC Louis M700 | € 39.300 | 712 cm | 235 cm | 2.870 kg |
| Mobilvetta P 600 | € 40.600 | 725 cm | 232 cm | 2.800 kg |
| Knaus R16 | € 41.700 | 708 cm | 232 cm | 2.900 kg |
| Adria Coral S 670 SLT | € 43.500 | 743 cm | 230 cm | 2.890 kg |
| Fiat Ducato | € 40.500 | 600 cm | 209 cm | 2.600 kg |
| Roller Team Livingstone 2 | € 41.200 | 600 cm | 205 cm | 2.810 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 41.800 | 588 cm | 199 cm | 2.460 kg |
| Knaus R07 | € 41.100 | 594 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Eura Mobil Profila | € 41.500 | 689 cm | 232 cm | 2.900 kg |
| Adria Twin 640 SLX | € 43.300 | 636 cm | 205 cm | 2.890 kg |
| Dethleffs T 5841 | € 41.700 | 610 cm | 233 cm | 2.540 kg |
| Capron T69L | € 43.300 | 743 cm | 233 cm | 2.850 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.