80-RGJ-2
Er rijden momenteel 278 Pössl KW 20's rond in Nederland. Deze gele KW 20 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 april 2024, dus sinds 2 jaren, 1 maand en 2 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Pössl KW 020 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (FKF2FE) nog 7 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2010 en augustus 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 50.730 en € 51.751, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 51.241 uitkomt. De nieuwwaarde van deze KW 020 bedraagt € 51.751 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Pössl KW 020 € 510 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Pössl KW 20 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Pössl KW 020 | 2011
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Pössl |
| Handelsbenaming | KW 020 |
| Lengte | 5,41 m |
| Kleur | GEEL |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 150 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 51.751 |
| Bruto BPM | € 8.669 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Continue vermogen | 88 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481D |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 mei 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 april 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 1 maand en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 23 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 26 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.615 kg |
| Massa rijklaar | 2.715 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 585 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 1.900 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 2,00 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant FKF2FE | |
| Uitvoering G1DG1G0ADTB080 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0416*07 | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 80-RGJ-2 | 15-04-2026 | 14:48 | periodieke controle | 23-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 80-RGJ-2 | 22-04-2025 | 14:52 | periodieke controle | 23-04-2026 | Nee |
| 80-RGJ-2 | 23-04-2024 | 15:13 | periodieke controle | 23-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 80-RGJ-2 | 13-04-2023 | 11:18 | periodieke controle | 13-04-2024 | Nee |
| 80-RGJ-2 | 25-03-2022 | 14:29 | periodieke controle | 25-03-2023 | Nee |
| 80-RGJ-2 | 5-05-2021 | 11:47 | periodieke controle | 26-05-2022 | Nee |
| 80-RGJ-2 | 26-05-2020 | 13:11 | periodieke controle | 26-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 80-RGJ-2 | 2-01-2019 | 13:56 | periodieke controle | 2-01-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 15-04-2026 | 14:48 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2024 | |||||
| 23-04-2024 | 15:13 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 26-05-2020 | 13:11 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 2-01-2019 | 13:56 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Pössl KW 20 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 80-RGJ-2 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
80-RGJ-2
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 80-RGB-2 | De Tomaso | Pantera | Cabriolet | Onbekend | 12-03-2015 | 38,1 jaar | |
| 80-RGD-2 | Hyundai | i10 | MPV | € 10.110 | 27-05-2011 | 15 jaar | |
| 80-RGF-2 | Toyota | Prius | Hatchback | € 35.940 | 16-05-2011 | 15 jaar | |
| 80-RGH-2 | Audi | A3 | Stationwagen | € 39.350 | 18-05-2011 | 15 jaar | |
| 80-RGJ-1 | Hyundai | Trajet | MPV | Onbekend | 11-05-2011 | 20,1 jaar | |
| 80-RGJ-2 | Pössl | KW 20 | Kampeerwagen | € 51.751 | 19-05-2011 | 15 jaar | |
| 80-RGJ-5 | Mazda | MX-5 | Cabriolet | € 30.989 | 14-05-2011 | 15 jaar | |
| 80-RGJ-8 | Hymer | T 654 CL | Kampeerwagen | € 72.164 | 19-05-2011 | 15 jaar | |
| 80-RGJ-9 | Volvo | S60 | Sedan | € 40.085 | 14-06-2011 | 15 jaar | |
| 80-RGK-2 | Hyundai | ix20 | MPV | € 19.015 | 14-05-2011 | 15 jaar | |
| 80-RGL-2 | BMW | Z4 | Coupe | Onbekend | 12-05-2011 | 19,1 jaar | |
| 80-RGP-2 | Opel | Agila | Stationwagen | € 11.665 | 19-05-2011 | 15 jaar | |
| 80-RGS-2 | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 30.370 | 26-05-2011 | 15 jaar | |
| 80-RGT-2 | Seat | Altea XL | MPV | € 22.420 | 18-05-2011 | 15 jaar | |
| 80-RGV-2 | Audi | A4 | Stationwagen | Onbekend | 28-05-2011 | 21,3 jaar | |
| 80-RGX-2 | Nissan | Note | MPV | € 18.116 | 20-05-2011 | 15 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 51.241 en/of lengte van 541 cm en/of een gewicht van ± 2.615 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Adria Twin 540 SPT | € 48.900 | 541 cm | 205 cm | 2.610 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.