51-RFH-2
Er rijden momenteel 88 Mobilvetta P 600's rond in Nederland. Deze witte P 600 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren en 23 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 oktober 2011, dus sinds 14 jaren, 7 maanden en 10 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze camper bedraagt € 34.676 incl. BTW en BPM.
Bekijk ook alle Mobilvetta P 600 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mobilvetta P600 | 2011
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Mobilvetta |
| Handelsbenaming | P600 |
| Lengte | 6,95 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 155 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 34.676 |
| Bruto BPM | € 8.550 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Continue vermogen | 74 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 4HV |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 mei 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren en 23 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 oktober 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 7 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 4 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 10 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.773 kg |
| Massa rijklaar | 2.873 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 627 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,98 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type ZC7C | |
| Variant CASD | |
| Uitvoering 695UC0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2001/116*0214*09 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 51-RFH-2 | 4-05-2026 | 08:54 | periodieke controle | 4-05-2027 | Nee |
| 51-RFH-2 | 31-03-2025 | 14:35 | periodieke controle | 29-04-2026 | Nee |
| 51-RFH-2 | 29-04-2024 | 09:57 | periodieke controle | 29-04-2025 | Nee |
| 51-RFH-2 | 15-05-2023 | 10:38 | periodieke controle | 13-07-2024 | Nee |
| 51-RFH-2 | 13-07-2022 | 09:59 | periodieke controle | 13-07-2023 | Nee |
| 51-RFH-2 | 31-05-2021 | 13:19 | periodieke controle | 12-06-2022 | Nee |
| 51-RFH-2 | 12-06-2020 | 09:17 | periodieke controle | 12-06-2021 | Nee |
| 51-RFH-2 | 4-04-2019 | 12:59 | periodieke controle | 4-05-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mobilvetta P 600 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 51-RFH-2 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
51-RFH-2
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 51-RFD-2 | Kia | Picanto | MPV | € 9.745 | 19-08-2011 | 14,8 jaar | |
| 51-RFG-2 | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 39.291 | 16-05-2011 | 15 jaar | |
| 51-RFH-1 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 11.505 | 14-05-2011 | 15 jaar | |
| 51-RFH-2 | Mobilvetta | P 600 | Kampeerwagen | € 34.676 | 02-05-2011 | 15,1 jaar | |
| 51-RFH-3 | Fiat | 230 L | Kampeerwagen | Onbekend | 02-05-2011 | 24,2 jaar | |
| 51-RFH-5 | Fiat | Panda | MPV | € 11.180 | 06-05-2011 | 15,1 jaar | |
| 51-RFH-7 | Renault | Twingo | Hatchback | € 10.985 | 09-05-2011 | 15,1 jaar | |
| 51-RFH-8 | Renault | Megane | Coupe | € 24.095 | 14-05-2011 | 15 jaar | |
| 51-RFH-9 | Mazda | 6 | Hatchback | € 34.484 | 10-05-2011 | 15,1 jaar | |
| 51-RFJ-2 | Peugeot | 5008 | MPV | € 31.770 | 19-05-2011 | 15 jaar | |
| 51-RFK-2 | Toyota | Verso-S | Hatchback | € 19.224 | 06-05-2011 | 15,1 jaar | |
| 51-RFN-2 | Opel | Corsa | MPV | € 16.788 | 11-05-2011 | 15 jaar | |
| 51-RFP-2 | Citroën | C1 | Hatchback | € 10.010 | 09-05-2011 | 15,1 jaar | |
| 51-RFR-2 | Opel | Astra | MPV | € 29.430 | 13-05-2011 | 15 jaar | |
| 51-RFS-2 | Peugeot | 508 | Stationwagen | € 30.250 | 12-05-2011 | 15 jaar | |
| 51-RFT-2 | Opel | Corsa | MPV | € 19.060 | 12-05-2011 | 15 jaar | |
| 51-RFV-2 | Renault | Clio | Hatchback | € 15.315 | 17-05-2011 | 15 jaar | |
| 51-RFX-2 | Hyundai | i10 | MPV | € 9.600 | 12-05-2011 | 15 jaar | |
| 51-RFZ-2 | Opel | Insignia | MPV | € 30.695 | 18-05-2011 | 15 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 34.676 en/of lengte van 695 cm en/of een gewicht van ± 2.773 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Hymer B 654 SL | € 35.700 | 699 cm | 235 cm | 3.010 kg |
| Knaus R11 | € 37.500 | 686 cm | 220 cm | 2.800 kg |
| Capron T337 | € 35.600 | 693 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Hymer B 614 CL | € 32.600 | 698 cm | 235 cm | 3.010 kg |
| MC Louis P700 | € 37.700 | 704 cm | 235 cm | 2.890 kg |
| Capron T66 | € 37.500 | 686 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Hymer B 614 SL | € 36.900 | 699 cm | 235 cm | 2.980 kg |
| Joint S | € 35.700 | 702 cm | 235 cm | 2.860 kg |
| Trigano Granduca | € 33.900 | 700 cm | 231 cm | 2.990 kg |
| Knaus R17 | € 37.200 | 699 cm | 234 cm | 3.020 kg |
| Hymer T 654 SL | € 35.800 | 687 cm | 235 cm | 2.950 kg |
| Laika Caravans S.p.a. X660R | € 33.400 | 699 cm | 230 cm | 2.920 kg |
| Hobby 500 | € 37.300 | 695 cm | 224 cm | 2.930 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.