P-856-NG
Er rijden momenteel 71.050 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze grijze Vito komt uit het jaar 2006 en is nu 19 jaren, 11 maanden en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 april 2024, dus sinds 2 jaren, 1 maand en 9 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Vito kampeerwagen rijden er nog 1.329 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1969 en juli 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.614 en € 87.106, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.581 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz Vito is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 oktober 2012. Het voertuig was toen 6 jaren, 4 maanden en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Vito | 2006
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Vito |
| Breedte | 1,86 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 21.691 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 80 kW (109 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2148cc (2,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 juni 2006 |
| Leeftijd | 19 jaren, 11 maanden en 19 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 april 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 1 maand en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 oktober 2012. Het voertuig was toen 6 jaren, 4 maanden en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 13 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.080 kg |
| Massa rijklaar | 2.180 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 590 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.770 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.770 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.770 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.470 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.470 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.470 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.470 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,63 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. schutbord |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-856-NG | 30-06-2025 | 16:25 | periodieke controle | 13-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
| P-856-NG | 14-06-2024 | 15:21 | periodieke controle | 13-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| P-856-NG | 13-07-2023 | 13:06 | periodieke controle | 13-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| P-856-NG | 1-06-2022 | 15:48 | periodieke controle | 1-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 30-06-2025 | 16:25 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2024 | |||||
| 14-06-2024 | 15:21 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 14-06-2024 | 15:21 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
2023 | |||||
| 13-07-2023 | 13:06 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2022 | |||||
| 1-06-2022 | 15:48 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-856-NG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-856-NG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-850-NG | Fiat | Ecovip H600 | Kampeerwagen | Onbekend | 21-04-2022 | 22,8 jaar | |
| P-851-NG | Volkswagen | Crafter | Kampeerwagen | € 82.054 | 24-11-2017 | 9,5 jaar | |
| P-852-NG | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | € 50.969 | 14-02-2018 | 8,3 jaar | |
| P-853-NG | Volkswagen | 2DF-ANJ2-c | Kampeerwagen | Onbekend | 09-05-2006 | 20,8 jaar | |
| P-854-NG | Land Rover | Defender | Kampeerwagen | Onbekend | 21-05-2004 | 26 jaar | |
| P-855-NG | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 32.053 | 14-05-2021 | 10,6 jaar | |
| P-856-NB | Ford | EcoSport | Hatchback | € 25.515 | 07-05-2022 | 6,7 jaar | |
| P-856-ND | Toyota | C-HR | Hatchback | € 42.701 | 03-05-2022 | 4,1 jaar | |
| P-856-NF | Mercedes-Benz | GLC | Stationwagen | € 71.861 | 29-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-856-NG | Mercedes-Benz | Vito | Kampeerwagen | Onbekend | 25-10-2012 | 20 jaar | |
| P-856-NH | Land Rover | Range Rover Velar | Stationwagen | € 107.930 | 23-12-2022 | 7,3 jaar | |
| P-856-NJ | Citroën | C3 | Hatchback | € 24.769 | 28-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-856-NK | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 12.790 | 26-04-2022 | 14,6 jaar | |
| P-856-NL | MG | MG5 | Stationwagen | € 36.140 | 29-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-856-NN | Opel | Crossland | MPV | € 32.317 | 29-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-856-NP | Polestar | 2 | Sedan | € 57.400 | 06-05-2022 | 4,1 jaar | |
| P-856-NR | Nissan | Qashqai | MPV | € 39.041 | 29-04-2022 | 4,1 jaar | |
| P-856-NT | Mazda | MX-30 | Stationwagen | € 33.900 | 12-05-2022 | 4 jaar | |
| P-856-NV | Hyundai | i20 | Hatchback | € 21.242 | 14-09-2022 | 3,7 jaar | |
| P-856-NX | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 16.327 | 03-05-2022 | 11,1 jaar | |
| P-856-NZ | Hyundai | i10 | Hatchback | € 17.366 | 24-05-2022 | 4 jaar | |
| P-857-NG | Renault | Trafic | Kampeerwagen | Onbekend | 26-07-2006 | 19,8 jaar | |
| P-858-NG | Iveco | 35S11 | Kampeerwagen | € 66.331 | 28-01-2016 | 10,3 jaar | |
| P-859-NG | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 38.428 | 31-05-2012 | 14 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.581 en/of breedte van 186 cm en/of een gewicht van ± 2.080 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 46.700 | 531 cm | 191 cm | 2.290 kg |
| Volkswagen Ventje | € 48.000 | 500 cm | 190 cm | 2.280 kg |
| Volkswagen Caravelle | € 49.600 | 514 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen Kombi | € 49.800 | 518 cm | 194 cm | 2.070 kg |
| Ford Transit | € 45.000 | 556 cm | 196 cm | 2.110 kg |
| Volkswagen Multivan | € 50.900 | 490 cm | 190 cm | 2.190 kg |
| Land Rover Defender | € 43.700 | 459 cm | 186 cm | 2.260 kg |
| Citroën Jumpy | € 44.800 | 514 cm | 192 cm | 2.100 kg |
| Toyota ProAce | € 43.900 | 514 cm | 192 cm | 2.080 kg |
| Renault Trafic | € 42.900 | 536 cm | 196 cm | 2.070 kg |
| Hyundai H-1 | € 45.900 | - | 192 cm | 2.190 kg |
| Ford Nugget | € 51.200 | 494 cm | 196 cm | 2.280 kg |
| Peugeot Expert | € 45.700 | 510 cm | 192 cm | 2.000 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz VitoGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Vito
Google op reviews van de Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Review Mercedes-Benz Vito 4x4 (2025): natte en besneeuwde wegen maken geen indruk
Waar komt 'Vito' in de naam Mercedes-Benz Vito vandaan?
De nieuwe Mercedes-Benz Vito: 9-persoons peoplemover
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Vito
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/vito/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.