2-ZLJ-83
Er rijden momenteel 115 Mercedes-Benz 220's rond in Nederland. Deze blauwe 220 komt uit het jaar 1999 en is nu 27 jaren, 2 maanden en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 maart 2023, dus sinds 3 jaren, 1 maand en 30 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz V220 CDI kampeerwagen rijden er nog 13 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1999 en juni 2003. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz V220 CDI is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 maart 2015. Het voertuig was toen 15 jaren, 11 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 220 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz V220 CDI | 1999
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | V220 CDI |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.450 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 90 kW (122 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2151cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 maart 1999 |
| Leeftijd | 27 jaren, 2 maanden en 8 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 27 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 maart 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 1 maand en 30 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 maart 2015. Het voertuig was toen 15 jaren, 11 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 5 december 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 12 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.044 kg |
| Massa rijklaar | 2.144 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 556 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.700 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.700 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.420 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.330 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,62 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. bodemplaat by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 2-ZLJ-83 | 5-12-2025 | 13:55 | periodieke controle | 5-12-2026 | Nee |
| 2-ZLJ-83 | 21-09-2023 | 11:14 | periodieke controle | 21-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 2-ZLJ-83 | 14-09-2023 | 08:36 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 2-ZLJ-83 | 28-04-2020 | 15:32 | periodieke controle | 28-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 2-ZLJ-83 | 27-03-2019 | 09:52 | periodieke controle | 28-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 21-09-2023 | 11:14 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 21-09-2023 | 11:14 | 314 | 5.*.31 | 1 | Rem- of parkeerremkabel / buitenkabel ondeugdelijk |
| 21-09-2023 | 11:14 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 14-09-2023 | 08:36 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2020 | |||||
| 28-04-2020 | 15:32 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 28-04-2020 | 15:32 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2019 | |||||
| 27-03-2019 | 09:52 | 224 | 5.*.28 | 1 | Veer gebroken of gescheurd |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 220 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 2-ZLJ-83 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
2-ZLJ-83
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2-ZLD-83 | Opel | Meriva | MPV | € 23.751 | 22-01-2015 | 12,3 jaar | |
| 2-ZLF-83 | Volkswagen | Golf Plus | Stationwagen | € 34.369 | 14-01-2015 | 12,5 jaar | |
| 2-ZLG-83 | Opel | Mokka | MPV | € 29.152 | 17-01-2015 | 11,4 jaar | |
| 2-ZLJ-80 | Ford | C-Max | MPV | € 24.000 | 31-01-2015 | 12,6 jaar | |
| 2-ZLJ-83 | Mercedes-Benz | 220 | Kampeerwagen | Onbekend | 05-03-2015 | 27,2 jaar | |
| 2-ZLJ-84 | Seat | Leon | MPV | € 19.745 | 28-01-2015 | 14,2 jaar | |
| 2-ZLJ-86 | Mini | Mini | Hatchback | Onbekend | 14-01-2015 | 23,5 jaar | |
| 2-ZLJ-87 | Volkswagen | Polo | Hatchback | Onbekend | 14-02-2015 | 19,8 jaar | |
| 2-ZLJ-88 | Toyota | Aygo | Hatchback | Onbekend | 17-01-2015 | 17,1 jaar | |
| 2-ZLK-83 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 16.609 | 15-01-2015 | 14,4 jaar | |
| 2-ZLL-83 | Volvo | XC70 | Stationwagen | € 63.039 | 23-01-2015 | 11,3 jaar | |
| 2-ZLN-83 | Mitsubishi | Outlander | Stationwagen | € 48.989 | 22-01-2015 | 11,3 jaar | |
| 2-ZLP-83 | Nissan | Qashqai | MPV | Onbekend | 20-03-2015 | 18,2 jaar | |
| 2-ZLR-83 | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 42.075 | 23-01-2015 | 11,3 jaar | |
| 2-ZLS-83 | BMW | 3-Serie | Sedan | € 45.910 | 10-02-2015 | 11,3 jaar | |
| 2-ZLX-83 | Fiat | Panda | MPV | € 13.272 | 02-03-2016 | 13 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een gewicht van ± 2.044 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 531 cm | 211 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen California | 519 cm | 194 cm | 2.230 kg |
| Volkswagen Kombi | 518 cm | 194 cm | 2.250 kg |
| Volkswagen Multivan | 498 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen Kampeerauto | - | - | 2.250 kg |
| Renault Trafic | 536 cm | 196 cm | 2.150 kg |
| Ford Transit | 580 cm | 223 cm | 2.210 kg |
| Opel Vivaro | 528 cm | 196 cm | 2.080 kg |
| Volkswagen Caravelle | 528 cm | 192 cm | 2.240 kg |
| Ford Transit Custom | 517 cm | 203 cm | 2.240 kg |
| Ford Transit-tourneo | 553 cm | 199 cm | 2.220 kg |
| Fiat 280 | - | 225 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen 70X0B | 466 cm | 186 cm | 2.030 kg |
| Peugeot Expert | 514 cm | 192 cm | 2.050 kg |
| Ford Transit-euroline-nugget | 483 cm | 197 cm | 2.240 kg |
| Renault Master | 544 cm | 199 cm | 2.240 kg |
| Fiat Ducato | - | 202 cm | 2.240 kg |
| Citroën Jumpy | 515 cm | 192 cm | 2.100 kg |
| Peugeot Kampeerauto | - | - | 2.190 kg |
| Fiat 290 | - | 223 cm | 2.210 kg |
| Volkswagen 70X02A | - | 184 cm | 2.040 kg |
| Volkswagen 70X0BL | - | 184 cm | 2.050 kg |
| Volkswagen 7DW | - | 184 cm | 2.170 kg |
| Toyota ProAce | 525 cm | 192 cm | 2.080 kg |
| Volkswagen LT | - | 210 cm | 2.230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.