SZ-381-J
Er rijden momenteel 243 Mercedes-Benz 208's rond in Nederland. Deze gele 208 komt uit het jaar 1981 en is nu 44 jaren, 10 maanden en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 juni 2018, dus sinds 7 jaren, 11 maanden en 5 dagen. Deze camper rijdt op benzine en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Hymer 208 kampeerwagen rijden er nog 45 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1981 en juni 2006. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz Hymer 208 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 juni 2018. Het voertuig was toen 36 jaren, 11 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 208 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Hymer 208 | 1981
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Hymer 208 |
| Kleur | GEEL |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 63 kW (86 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2307cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 1981 |
| Leeftijd | 44 jaren, 10 maanden en 24 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 44 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 juni 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 11 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 juni 2018. Het voertuig was toen 36 jaren, 11 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 december 2026. Het voertuig moet over 7 maanden en 7 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.220 kg |
| Massa rijklaar | 2.320 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 480 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.800 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.680 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,05 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,61 m (voor) / 1,62 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| SZ-381-J | 30-12-2024 | 10:48 | periodieke controle | 30-12-2026 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 30-12-2024 | 10:48 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
| 30-12-2024 | 10:48 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 30-12-2024 | 10:48 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| 30-12-2024 | 10:48 | 422 | 5.*.47 | 1 | Verplichte gordel ontbreekt |
| 30-12-2024 | 10:48 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 208 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van SZ-381-J - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
SZ-381-J
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SZ-380-J | Volkswagen | Eos | Cabriolet | € 47.490 | 25-06-2018 | 18,8 jaar | |
| SZ-381-B | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 34.320 | 25-06-2018 | 7,9 jaar | |
| SZ-381-D | BMW | 2-Serie | Stationwagen | € 42.778 | 26-06-2018 | 7,9 jaar | |
| SZ-381-F | Knaus | R06 | Kampeerwagen | Onbekend | 24-06-2018 | 19,9 jaar | |
| SZ-381-G | Mercedes-Benz | CLA | Sedan | € 39.956 | 28-06-2018 | 7,9 jaar | |
| SZ-381-H | BMW | 6-Serie | Sedan | € 104.744 | 25-06-2018 | 7,9 jaar | |
| SZ-381-J | Mercedes-Benz | 208 | Kampeerwagen | Onbekend | 20-06-2018 | 44,9 jaar | |
| SZ-381-K | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 38.024 | 26-06-2018 | 7,9 jaar | |
| SZ-381-L | BMW | 4-Serie | Sedan | € 53.246 | 14-08-2018 | 7,8 jaar | |
| SZ-381-N | Toyota | Aygo | Hatchback | € 13.860 | 28-06-2018 | 7,9 jaar | |
| SZ-381-P | Audi | S5 | Cabriolet | € 98.638 | 22-06-2018 | 9,1 jaar | |
| SZ-381-R | Opel | Astra | Stationwagen | € 30.720 | 29-06-2018 | 7,9 jaar | |
| SZ-381-S | Peugeot | 2008 | Stationwagen | € 24.820 | 26-06-2018 | 11,9 jaar | |
| SZ-381-T | Nissan | Pulsar | MPV | € 26.456 | 03-07-2018 | 7,9 jaar | |
| SZ-381-V | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 13.310 | 29-06-2018 | 7,9 jaar | |
| SZ-381-X | Opel | Astra | Stationwagen | € 25.172 | 28-06-2018 | 7,9 jaar | |
| SZ-381-Z | Hyundai | i20 | Hatchback | € 18.347 | 07-07-2018 | 7,9 jaar | |
| SZ-382-J | BMW | 2-Serie | Stationwagen | € 39.079 | 28-06-2018 | 11,5 jaar | |
| SZ-383-J | Nissan | Qashqai | MPV | € 31.589 | 10-08-2018 | 13,5 jaar | |
| SZ-384-J | BMW | 3-Serie | Coupe | € 77.405 | 20-06-2018 | 13,6 jaar | |
| SZ-387-J | Mini | Mini | Stationwagen | € 42.473 | 22-06-2018 | 15,7 jaar | |
| SZ-388-J | Ford | Mustang | Hatchback | Onbekend | 20-06-2018 | 38,3 jaar | |
| SZ-389-J | Renault | Master | Kampeerwagen | Onbekend | 31-05-2011 | 15 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een gewicht van ± 2.220 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen California | 519 cm | 194 cm | 2.430 kg |
| Volkswagen Transporter | 531 cm | 211 cm | 2.320 kg |
| Fiat 280 | - | 225 cm | 2.400 kg |
| Volkswagen Multivan | 509 cm | 190 cm | 2.380 kg |
| Renault Master | 599 cm | 207 cm | 2.440 kg |
| Volkswagen Kombi | 518 cm | 194 cm | 2.300 kg |
| Renault Trafic | 536 cm | 196 cm | 2.250 kg |
| Fiat Ducato | 545 cm | 223 cm | 2.440 kg |
| Ford Transit | 587 cm | 225 cm | 2.410 kg |
| Peugeot Boxer | 564 cm | 209 cm | 2.440 kg |
| Peugeot 280 L | 563 cm | 224 cm | 2.430 kg |
| Ford Transit-Nugget | 497 cm | 197 cm | 2.310 kg |
| Volkswagen Kampeerauto | - | - | 2.420 kg |
| Ford Transit Custom | 518 cm | 203 cm | 2.440 kg |
| Opel Vivaro | 528 cm | 196 cm | 2.080 kg |
| Citroën Jumper | 551 cm | 209 cm | 2.430 kg |
| Fiat 290 | - | 226 cm | 2.420 kg |
| Opel Movano | 583 cm | 207 cm | 2.420 kg |
| Ford Transit-tourneo | 574 cm | 199 cm | 2.320 kg |
| Volkswagen Ventje | 510 cm | 190 cm | 2.280 kg |
| Westfalia Nugget | 497 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Volkswagen Caravelle | 526 cm | 192 cm | 2.240 kg |
| Peugeot Kampeerauto | - | - | 2.440 kg |
| Ford Transit-euroline-nugget | 483 cm | 197 cm | 2.260 kg |
| Chevrolet Chevy Van | - | 207 cm | 2.420 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.