P-208-RX
Er rijden momenteel 243 Mercedes-Benz 208's rond in Nederland. Deze rode 208 komt uit het jaar 2005 en is nu 20 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 mei 2022, dus sinds 4 jaren en 4 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 901.6 208CDi kampeerwagen rijden er nog 45 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1981 en juni 2006. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 901.6 208CDi is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 208 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 901.6 208CDi | 2005
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 901.6 208CDi |
| Breedte | 1,93 m |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 8.810 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 60 kW (82 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2148cc (2,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 juni 2005 |
| Leeftijd | 20 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 mei 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 2 november 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 10 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.071 kg |
| Massa rijklaar | 2.171 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 419 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.590 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.590 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.590 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.460 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.460 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,63 m (voor) / 1,64 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer boven r. balk tegen voorwielscherm 020 cm a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-208-RX | 7-10-2025 | 11:50 | periodieke controle | 2-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| P-208-RX | 27-09-2023 | 08:55 | periodieke controle | 2-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| P-208-RX | 31-10-2022 | 14:49 | periodieke controle | 2-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 7-10-2025 | 11:50 | 307 | 5.*.31 | 2 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 7-10-2025 | 11:50 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 27-09-2023 | 08:55 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| 27-09-2023 | 08:55 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 31-10-2022 | 14:49 | 563 | 5.*.51 | 1 | Remlichten ontbreken |
| 31-10-2022 | 14:49 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 208 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-208-RX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-208-RX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-200-RX | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 10-02-2007 | 19,3 jaar | |
| P-201-RX | Opel | Vivaro | Kampeerwagen | € 34.750 | 09-07-2014 | 11,9 jaar | |
| P-202-RX | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 36.172 | 15-10-2013 | 15 jaar | |
| P-203-RX | Volkswagen | Crafter | Kampeerwagen | € 48.706 | 03-05-2012 | 14,1 jaar | |
| P-204-RX | Volkswagen | LT | Kampeerwagen | Onbekend | 18-04-2005 | 21,1 jaar | |
| P-205-RX | Citroën | Jumper | Kampeerwagen | € 35.734 | 31-07-2013 | 12,8 jaar | |
| P-206-RX | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | Onbekend | 03-08-2011 | 17,3 jaar | |
| P-207-RX | Volkswagen | LT35 | Kampeerwagen | Onbekend | 16-07-2004 | 21,9 jaar | |
| P-208-RB | Porsche | Macan | Stationwagen | € 125.394 | 28-05-2022 | 4 jaar | |
| P-208-RD | Fiat | PaNDA4X4 | Hatchback | Onbekend | 13-05-2022 | 33,7 jaar | |
| P-208-RF | Toyota | Yaris | Hatchback | € 25.392 | 05-07-2022 | 3,9 jaar | |
| P-208-RG | BMW | 5-Serie | Sedan | € 72.017 | 18-05-2022 | 4 jaar | |
| P-208-RH | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 46.327 | 26-10-2022 | 11,1 jaar | |
| P-208-RJ | Volkswagen | ID.3 | Stationwagen | € 42.155 | 24-05-2022 | 4 jaar | |
| P-208-RK | Hyundai | i10 | Hatchback | € 19.161 | 24-05-2022 | 4,1 jaar | |
| P-208-RL | Seat | Tarraco | Stationwagen | € 42.137 | 24-05-2022 | 4 jaar | |
| P-208-RN | Suzuki | Swift | Hatchback | € 20.998 | 01-08-2022 | 14,3 jaar | |
| P-208-RP | Skoda | Enyaq | Stationwagen | € 59.145 | 25-05-2022 | 4 jaar | |
| P-208-RR | Skoda | Citigo | Hatchback | € 10.910 | 11-07-2022 | 11,2 jaar | |
| P-208-RS | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 26.480 | 30-05-2022 | 4 jaar | |
| P-208-RT | BMW | 2-Serie | Cabriolet | € 65.197 | 03-10-2023 | 5,2 jaar | |
| P-208-RV | Kia | Picanto | MPV | € 15.615 | 30-05-2022 | 4 jaar | |
| P-208-RX | Mercedes-Benz | 208 | Kampeerwagen | Onbekend | 29-06-2005 | 20,9 jaar | |
| P-208-RZ | Skoda | Kodiaq | Stationwagen | € 45.584 | 20-06-2022 | 3,9 jaar | |
| P-209-RX | Volkswagen | Caravelle | Kampeerwagen | € 45.327 | 17-04-2013 | 13,1 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met breedte van 193 cm een gewicht van ± 2.071 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 531 cm | 191 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen California | 519 cm | 194 cm | 2.230 kg |
| Volkswagen Kombi | 518 cm | 194 cm | 2.250 kg |
| Renault Trafic | 536 cm | 196 cm | 2.250 kg |
| Volkswagen Multivan | 498 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Opel Vivaro | 528 cm | 196 cm | 2.060 kg |
| Ford Transit | 580 cm | 201 cm | 2.170 kg |
| Volkswagen Caravelle | 528 cm | 192 cm | 2.240 kg |
| Ford Transit Custom | 517 cm | 203 cm | 2.260 kg |
| Volkswagen Ventje | 510 cm | 190 cm | 2.280 kg |
| Ford Transit-tourneo | 553 cm | 199 cm | 2.220 kg |
| Renault Master | 544 cm | 199 cm | 2.280 kg |
| Volkswagen 70X0B | 466 cm | 186 cm | 2.030 kg |
| Ford Transit-euroline-nugget | 483 cm | 197 cm | 2.260 kg |
| Ford Transit-Nugget | - | 197 cm | 2.270 kg |
| Peugeot Expert | 511 cm | 192 cm | 2.050 kg |
| Citroën Jumpy | 515 cm | 192 cm | 2.100 kg |
| Volkswagen 70X02A | - | 184 cm | 2.040 kg |
| Volkswagen 70X0BL | - | 184 cm | 2.050 kg |
| Toyota ProAce | 525 cm | 192 cm | 2.080 kg |
| Fiat Ducato | - | 203 cm | 2.280 kg |
| Volkswagen 70X0A | - | 184 cm | 1.930 kg |
| Volkswagen Smallander | 490 cm | 190 cm | 2.280 kg |
| Ford EUS | - | 196 cm | 2.170 kg |
| Volkswagen 7DB | 475 cm | 184 cm | 2.050 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.