S-841-TH
Er rijden momenteel 56 MC Louis SPA M110's rond in Nederland. Deze witte M110 komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 1 maand en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 december 2023, dus sinds 2 jaren, 5 maanden en 18 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze MC Louis SPA M 110 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (CZAG) nog 6 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2005 en maart 2007. De nieuwwaarde van deze MC Louis SPA M 110 is helaas onbekend.
Dit voertuig van MC Louis SPA haalt een maximumsnelheid van 159 km/uur. Daardoor behoort deze MC Louis SPA M 110 tot de snelste 18.2% campers van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 april 2023. Het voertuig was toen 16 jaren en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle MC Louis SPA M110 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MC Louis SPA M 110 | 2007
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | MC Louis SPA |
| Handelsbenaming | M 110 |
| Lengte | 7,16 m |
| Breedte | 2,32 m |
| Hoogte | 3,05 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 159 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 8.520 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Continue vermogen | 107 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 8140.43N |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 maart 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 1 maand en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 december 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 5 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 april 2023. Het voertuig was toen 16 jaren en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 3 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 8 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.842 kg |
| Massa rijklaar | 2.942 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 558 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.120 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.120 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,05 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CZAG | |
| Uitvoering 720RB0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2001/116*0124*03 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 / EURO III | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 88/77*2001/27A | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| S-841-TH | 6-03-2026 | 13:58 | periodieke controle | 3-04-2027 | Nee |
| S-841-TH | 12-03-2025 | 15:53 | periodieke controle | 3-04-2026 | Nee |
| S-841-TH | 8-03-2024 | 11:15 | periodieke controle | 3-04-2025 | Nee |
| S-841-TH | 3-04-2023 | 16:32 | periodieke controle | 3-04-2024 | Nee |
Vergeet ook niet alle MC Louis SPA M110 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van S-841-TH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
S-841-TH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S-840-TH | BMW | X1 | Stationwagen | € 58.474 | 17-05-2023 | 8,2 jaar | |
| S-841-TB | Kia | EV6 | MPV | € 57.260 | 28-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-841-TD | Fiat | 500 | Hatchback | € 39.940 | 31-03-2023 | 3,2 jaar | |
| S-841-TF | MG | ZS | Hatchback | € 39.540 | 31-03-2023 | 3,2 jaar | |
| S-841-TG | Kia | Sportage | MPV | € 48.875 | 29-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-841-TH | MC Louis SPA | M110 | Kampeerwagen | Onbekend | 03-04-2023 | 19,2 jaar | |
| S-841-TJ | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 47.164 | 03-04-2023 | 3,5 jaar | |
| S-841-TK | Renault | Captur | Hatchback | € 35.959 | 07-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-841-TL | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 39.590 | 06-10-2023 | 5,7 jaar | |
| S-841-TN | Hyundai | Kona | MPV | € 41.000 | 17-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-841-TP | Kia | Xceed | Hatchback | € 39.040 | 11-04-2023 | 5,5 jaar | |
| S-841-TR | Renault | Master | Kampeerwagen | € 46.827 | 25-08-2015 | 10,8 jaar | |
| S-841-TS | Weinsberg | R58 | Kampeerwagen | € 97.130 | 14-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-841-TT | Skoda | Kamiq | Hatchback | € 28.960 | 14-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-841-TV | Toyota | Auris | MPV | € 28.902 | 07-04-2023 | 8,1 jaar | |
| S-841-TX | Toyota | Yaris | Hatchback | € 25.482 | 08-06-2023 | 3 jaar | |
| S-841-TZ | Volvo | C40 | Stationwagen | € 50.065 | 01-05-2023 | 3,1 jaar | |
| S-842-TH | Audi | A3 | Stationwagen | € 29.884 | 10-04-2023 | 14,1 jaar | |
| S-843-TH | Volkswagen | Passat CC | Sedan | € 42.890 | 09-05-2023 | 14,9 jaar | |
| S-844-TH | Ford | Fiesta | Hatchback | € 29.377 | 24-06-2023 | 3,3 jaar | |
| S-845-TH | Ford | Fiesta | Hatchback | € 29.377 | 14-08-2023 | 3,2 jaar | |
| S-846-TH | Opel | Astra | Stationwagen | € 38.369 | 24-12-2024 | 5,8 jaar | |
| S-847-TH | BMW | X6 M | Sedan | € 255.031 | 15-05-2023 | 4,2 jaar | |
| S-848-TH | BMW | 5-Serie | Sedan | € 76.674 | 12-08-2023 | 7,4 jaar | |
| S-849-TH | Toyota | Yaris Cross | Hatchback | € 39.597 | 04-04-2023 | 3,7 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een afmeting van 716 x 232 cm een gewicht van ± 2.842 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Knaus R16 | 709 cm | 232 cm | 2.900 kg |
| Fiat 230 | 711 cm | 229 cm | 2.910 kg |
| Fiat Ducato | 715 cm | 226 cm | 2.930 kg |
| Hymer B600MC | 720 cm | 228 cm | 2.940 kg |
| Knaus R22 | 722 cm | 234 cm | 2.990 kg |
| Bürstner BT7263 | 715 cm | 230 cm | 2.860 kg |
| Rapido S6 | 707 cm | 235 cm | 2.910 kg |
| Knaus R21 | 718 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Adria Coral S 600 SL | 709 cm | 237 cm | 2.890 kg |
| Chausson 777 | 720 cm | 233 cm | 3.020 kg |
| Weinsberg R58 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Chausson Welcome | 721 cm | 230 cm | 2.980 kg |
| LMC T672 | 726 cm | 232 cm | 2.850 kg |
| Hymer B 614 SL | 719 cm | 235 cm | 3.020 kg |
| Hymer B 674 SL | 717 cm | 235 cm | 3.050 kg |
| Rapido S8 | 720 cm | 235 cm | 3.030 kg |
| Hymer T 674 CL | 720 cm | 235 cm | 2.900 kg |
| Chausson Allegro | 717 cm | 230 cm | 3.050 kg |
| Elnagh P 200 | 724 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Hobby T65 GE | 708 cm | 234 cm | 2.880 kg |
| Weinsberg R50 | 714 cm | 232 cm | 2.860 kg |
| Knaus R15 | 724 cm | 232 cm | 2.850 kg |
| Knaus R12 | 717 cm | 232 cm | 2.880 kg |
| Chausson 788 | 721 cm | 232 cm | 3.040 kg |
| Hymer T 674 SL | 720 cm | 235 cm | 2.980 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.