HLB-37-S
Er rijden momenteel 231 MC Louis MC4's rond in Nederland. Deze witte MC4 komt uit het jaar 2025 en is nu 1 jaar en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze MC Louis MC4 865 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (G1FFM) nog 8 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2025 en februari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 54.707 en € 60.420, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 58.278 uitkomt. De nieuwwaarde van deze MC4 865 bedraagt € 58.992 incl. BTW en BPM, daardoor is deze MC Louis MC4 865 € 714 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van MC Louis haalt een maximumsnelheid van 130 km/uur. Van alle Nederlandse campers behoort deze MC Louis MC4 865 tot de 14.4% traagste campers.
Bekijk ook alle MC Louis MC4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MC Louis MC4 865 | 2025
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | MC Louis |
| Handelsbenaming | MC4 865 |
| Lengte | 6,99 m |
| Breedte | 2,35 m |
| Hoogte | 2,95 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 130 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 58.992 |
| Bruto BPM | € 14.222 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 103 kW (140 pk) |
| Continue vermogen | 103 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 46356294 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2184cc (2,2 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 2025 |
| Leeftijd | 1 jaar en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 april 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 22 april 2028. Het voertuig moet over 1 jaar, 11 maanden en 7 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.828 kg |
| Massa rijklaar | 2.928 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 572 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.650 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.960 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.960 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type CJA8 | |
| Variant G1FFM | |
| Uitvoering BAPL215 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2018/858*00136*09 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 9.8 l/100km (1 liter op 10,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 256 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 EA | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2023/443EA | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle MC Louis MC4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HLB-37-S - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HLB-37-S
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HLB-30-S | Volkswagen | Kombi | Kampeerwagen | € 52.935 | 10-04-2025 | 3,2 jaar | |
| HLB-31-S | Seat | Ateca | Stationwagen | € 42.876 | 10-04-2025 | 5,3 jaar | |
| HLB-32-S | Hyundai | Accent | Sedan | € 32.169 | 10-04-2025 | 10,1 jaar | |
| HLB-33-S | Audi | A1 | Hatchback | € 28.477 | 10-04-2025 | 6,4 jaar | |
| HLB-34-S | Mercedes-Benz | 320 | Cabriolet | Onbekend | 01-05-2025 | 31,2 jaar | |
| HLB-35-S | Mini | Clubman | Stationwagen | € 63.090 | 10-04-2025 | 4,6 jaar | |
| HLB-36-S | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | Onbekend | 10-04-2025 | 39,9 jaar | |
| HLB-37-B | BMW | X2 | Stationwagen | € 201.884 | 16-04-2025 | 7 jaar | |
| HLB-37-D | Mercedes-Benz | CLA | Stationwagen | € 54.019 | 19-04-2025 | 4,9 jaar | |
| HLB-37-F | Dethleffs | Trend T 7057 Dbm-eb | Kampeerwagen | € 56.055 | 19-04-2025 | 6 jaar | |
| HLB-37-G | BMW | X5 | Stationwagen | € 108.944 | 10-10-2025 | 1,7 jaar | |
| HLB-37-H | Kia | EV6 | MPV | € 44.790 | 18-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLB-37-J | Mini | Cooper E | Hatchback | € 38.340 | 17-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLB-37-K | Polestar | 4 | Hatchback | € 63.200 | 22-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLB-37-L | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 38.872 | 29-04-2025 | 1 jaar | |
| HLB-37-N | Peugeot | 208 | Hatchback | € 25.904 | 22-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLB-37-P | Skoda | Enyaq | Stationwagen | € 57.690 | 16-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLB-37-R | Skoda | Elroq | Hatchback | € 42.570 | 17-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLB-37-S | MC Louis | MC4 | Kampeerwagen | € 58.992 | 22-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLB-37-T | Alfa Romeo | Giulietta | Sedan | Onbekend | 10-04-2025 | 47 jaar | |
| HLB-37-V | BMW | 1-Serie | Hatchback | € 49.522 | 16-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLB-37-X | Dacia | Sandero | Hatchback | € 20.300 | 18-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HLB-37-Z | Kia | Picanto | MPV | € 9.744 | 11-04-2025 | 14,3 jaar | |
| HLB-38-S | Renault | Kangoo | MPV | € 37.421 | 19-08-2025 | 3 jaar | |
| HLB-39-S | Ford | Focus | Stationwagen | € 23.736 | 10-04-2025 | 10,9 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 58.278 en/of een afmeting van 699 x 235 cm en/of een gewicht van ± 2.828 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Knaus R16 | € 62.300 | 709 cm | 232 cm | 2.830 kg |
| Adria TIK | € 59.100 | 690 cm | 227 cm | 2.860 kg |
| Chausson 640 | € 56.800 | 700 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Capron T338 | € 62.100 | 696 cm | 232 cm | 2.710 kg |
| Bürstner BT6903 | € 58.100 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Chausson 627 GA | € 54.800 | 701 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| Challenger 260 | € 52.900 | 700 cm | 230 cm | 2.900 kg |
| Weinsberg R58 | € 59.100 | 709 cm | 231 cm | 2.710 kg |
| Dethleffs Just T 6812 EB | € 63.200 | 696 cm | 233 cm | 2.760 kg |
| Bürstner BT6904 | € 59.900 | 699 cm | 230 cm | 2.800 kg |
| Capron T337 | € 54.600 | 690 cm | 232 cm | 2.700 kg |
| Dethleffs T 6611 | € 59.800 | 696 cm | 233 cm | 2.850 kg |
| LMC T662 | € 54.100 | 701 cm | 232 cm | 2.870 kg |
| Bürstner BT6901 | € 57.200 | 689 cm | 230 cm | 2.780 kg |
| Chausson 630 | € 61.400 | 700 cm | 233 cm | 3.000 kg |
| Hymer B 578 | € 55.700 | 700 cm | 235 cm | 3.020 kg |
| Capron T67S | € 54.600 | 696 cm | 232 cm | 2.700 kg |
| Hymer T 654 CL | € 55.500 | 690 cm | 235 cm | 2.870 kg |
| Bürstner BT6851 | € 52.900 | 698 cm | 230 cm | 2.820 kg |
| Hymer T 568 SL | € 62.000 | 699 cm | 235 cm | 2.860 kg |
| Dethleffs T 66 | € 55.000 | 697 cm | 233 cm | 2.630 kg |
| Weinsberg R59 | € 59.900 | 706 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Knaus R21 | € 60.700 | 703 cm | 232 cm | 2.890 kg |
| Challenger 287 GA | € 53.000 | 700 cm | 230 cm | 2.880 kg |
| Bürstner BT6802 | € 58.100 | 689 cm | 230 cm | 2.910 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.