XT-575-T
Er rijden momenteel 140 MC Louis M700's rond in Nederland. Deze witte M700 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 april 2021, dus sinds 5 jaren, 1 maand en 12 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze MC Louis M700 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (CEAB) nog 10 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2009 en juni 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 37.637 en € 42.017, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 39.097 uitkomt. De nieuwwaarde van deze M700 bedraagt € 37.637 incl. BTW en BPM, deze MC Louis M700 is daardoor € 1.460 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 maart 2019. Het voertuig was toen 7 jaren, 11 maanden en 21 dagen oud.
Bekijk ook alle MC Louis M700 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MC Louis M700 | 2011
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | MC Louis |
| Handelsbenaming | M700 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 155 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 37.637 |
| Bruto BPM | € 9.254 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 95.5 kW (130 pk) |
| Continue vermogen | 95.5 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481N |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 april 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 1 maand en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 maart 2019. Het voertuig was toen 7 jaren, 11 maanden en 21 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 27 mei 2027. Het voertuig moet over 1 jaar en 11 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.875 kg |
| Massa rijklaar | 2.975 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 525 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type ZGVC | |
| Variant CEAB | |
| Uitvoering 650RA0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2001/116*0210*09 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.4 l/100km (1 liter op 10,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.9 l/100km (1 liter op 12,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.5 l/100km (1 liter op 11,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 224 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| XT-575-T | 7-04-2026 | 16:22 | periodieke controle | 27-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| XT-575-T | 8-04-2025 | 15:39 | periodieke controle | 27-05-2026 | Nee |
| XT-575-T | 4-04-2024 | 14:12 | periodieke controle | 27-05-2025 | Nee |
| XT-575-T | 23-05-2023 | 15:37 | periodieke controle | 27-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| XT-575-T | 12-04-2022 | 13:44 | periodieke controle | 27-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| XT-575-T | 29-03-2021 | 15:49 | periodieke controle | 27-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| XT-575-T | 27-05-2020 | 09:27 | periodieke controle | 27-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| XT-575-T | 26-03-2019 | 13:06 | periodieke controle | 26-03-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 7-04-2026 | 16:22 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 7-04-2026 | 16:22 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 7-04-2026 | 16:22 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
2023 | |||||
| 23-05-2023 | 15:37 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 23-05-2023 | 15:37 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2022 | |||||
| 12-04-2022 | 13:44 | 285 | 5.*.31 | 1 | Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt |
| 12-04-2022 | 13:44 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 29-03-2021 | 15:49 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 29-03-2021 | 15:49 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2020 | |||||
| 27-05-2020 | 09:27 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| 27-05-2020 | 09:27 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
Vergeet ook niet alle MC Louis M700 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van XT-575-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
XT-575-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XT-570-T | Ford | Fiesta | Hatchback | Onbekend | 06-04-2019 | 16,7 jaar | |
| XT-571-T | Volvo | XC90 | MPV | Onbekend | 13-07-2019 | 21,9 jaar | |
| XT-572-T | Rimor | Kampeerwagen | € 38.107 | 28-03-2019 | 14,5 jaar | ||
| XT-573-T | Audi | A3 | Sedan | € 36.810 | 20-06-2019 | 11,2 jaar | |
| XT-574-T | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 35.584 | 11-09-2019 | 12,2 jaar | |
| XT-575-B | Opel | Corsa | Hatchback | € 19.838 | 22-03-2019 | 10,1 jaar | |
| XT-575-D | Mazda | 3 | Hatchback | € 33.299 | 14-03-2019 | 7,2 jaar | |
| XT-575-G | Skoda | Fabia | Hatchback | € 16.775 | 19-03-2019 | 7,2 jaar | |
| XT-575-H | BMW | 3-Serie | Stationwagen | Onbekend | 18-03-2019 | 16,9 jaar | |
| XT-575-J | Adria | Matrix 670 SL | Kampeerwagen | € 87.851 | 25-03-2019 | 7,1 jaar | |
| XT-575-K | Tesla | Model 3 | Sedan | € 65.700 | 29-03-2019 | 7,1 jaar | |
| XT-575-L | Renault | Captur | Hatchback | € 22.569 | 25-03-2019 | 8 jaar | |
| XT-575-R | Citroën | C3 | Hatchback | Onbekend | 25-05-2019 | 17,2 jaar | |
| XT-575-T | MC Louis | M700 | Kampeerwagen | € 37.637 | 28-03-2019 | 15,1 jaar | |
| XT-575-V | Tesla | Model 3 | Sedan | € 65.700 | 26-03-2019 | 7,1 jaar | |
| XT-575-X | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 20.341 | 10-04-2019 | 8,1 jaar | |
| XT-575-Z | Peugeot | 3008 | MPV | € 40.790 | 29-03-2019 | 7,1 jaar | |
| XT-578-T | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 52.386 | 19-03-2019 | 12,4 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 39.097 en/of een gewicht van ± 2.875 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Adria Matrix M 670 SC | € 39.600 | 750 cm | 234 cm | 2.930 kg |
| Knaus R11 | € 39.100 | 686 cm | 220 cm | 2.820 kg |
| Adria Coral S 690 SC | € 40.900 | 740 cm | 231 cm | 2.860 kg |
| Hymer B 674 SL | € 38.100 | 730 cm | 235 cm | 3.120 kg |
| Hymer B 514 SL | € 36.000 | 660 cm | 235 cm | 2.920 kg |
| Hymer B 654 SL | € 35.700 | 699 cm | 235 cm | 3.010 kg |
| Hobby T 500 Gfsc | € 36.100 | 605 cm | 212 cm | 2.740 kg |
| Bürstner BT7342 | € 42.200 | 749 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Elnagh P 200 | € 41.100 | 724 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Mobilvetta P 600 | € 40.600 | 725 cm | 232 cm | 2.800 kg |
| Chausson 718 XLB | € 41.800 | 747 cm | 231 cm | 2.950 kg |
| Capron T68 | € 42.900 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Hymer B 614 SL | € 38.000 | 730 cm | 235 cm | 3.110 kg |
| Bürstner BIT734 | € 41.700 | 739 cm | 230 cm | 2.990 kg |
| Eura Mobil Profila | € 41.500 | 689 cm | 232 cm | 2.900 kg |
| Bürstner BT7002 | € 42.000 | 699 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| Chausson 728 EB | € 40.000 | 747 cm | 232 cm | 3.030 kg |
| Rapido 696F | € 41.400 | 748 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Challenger 398 XLB | € 40.100 | 747 cm | 230 cm | 2.950 kg |
| Hobby 500 | € 39.300 | 695 cm | 224 cm | 2.930 kg |
| Knaus R07 | € 39.600 | 594 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Capron T66 | € 39.000 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Knaus R16 | € 39.800 | 708 cm | 230 cm | 2.900 kg |
| Dethleffs T 6501 B | € 39.600 | - | 233 cm | 2.850 kg |
| Knaus R22 | € 39.400 | 694 cm | 230 cm | 2.990 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.