L-440-FV
Er rijden momenteel 41 Hobby T65 FL's rond in Nederland. Deze witte T65 FL komt uit het jaar 2016 en is nu 10 jaren en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 mei 2021, dus sinds 5 jaren en 4 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Hobby T65 FL kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (NAMT) nog 4 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2015 en juli 2016. De nieuwwaarde van deze camper bedraagt € 52.707 incl. BTW en BPM.
Dit voertuig van Hobby haalt een maximumsnelheid van 148 km/uur. Deze Hobby T65 FL is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 46.3% snellere campers in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 mei 2021. Het voertuig was toen 5 jaren en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Hobby T65 FL voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hobby T65 FL | 2016
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Hobby |
| Handelsbenaming | T65 FL |
| Breedte | 2,33 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 148 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 52.707 |
| Bruto BPM | € 12.727 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 109 kW (148 pk) |
| Continue vermogen | 3600 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE3481E |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 april 2016 |
| Leeftijd | 10 jaren en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 mei 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 mei 2021. Het voertuig was toen 5 jaren en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 19 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 25 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.843 kg |
| Massa rijklaar | 2.943 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 557 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type F3 | |
| Variant NAMT | |
| Uitvoering CSBL24435S00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*0199*11 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.6 l/100km (1 liter op 11,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.5 l/100km (1 liter op 15,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.3 l/100km (1 liter op 13,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 192 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| L-440-FV | 27-03-2026 | 11:46 | periodieke controle | 19-05-2027 | Nee |
| L-440-FV | 23-04-2025 | 16:06 | periodieke controle | 19-05-2026 | Nee |
| L-440-FV | 3-05-2024 | 09:15 | periodieke controle | 19-05-2025 | Nee |
| L-440-FV | 2-05-2023 | 10:42 | periodieke controle | 19-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| L-440-FV | 18-05-2022 | 14:37 | periodieke controle | 19-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| L-440-FV | 19-05-2021 | 09:35 | periodieke controle | 19-05-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 2-05-2023 | 10:42 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2-05-2023 | 10:42 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 18-05-2022 | 14:37 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Hobby T65 FL voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van L-440-FV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
L-440-FV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L-440-FD | Skoda | Kamiq | Hatchback | € 27.930 | 05-05-2021 | 5,1 jaar | |
| L-440-FF | Nissan | Qashqai | MPV | € 35.990 | 18-06-2021 | 6,4 jaar | |
| L-440-FG | Skoda | Enyaq | Stationwagen | € 60.735 | 30-04-2021 | 5,1 jaar | |
| L-440-FH | Peugeot | 2008 | MPV | € 40.150 | 30-04-2021 | 5,1 jaar | |
| L-440-FJ | Peugeot | 2008 | MPV | € 29.700 | 30-04-2021 | 5,1 jaar | |
| L-440-FK | Audi | A3 | Cabriolet | € 46.211 | 01-05-2021 | 11,9 jaar | |
| L-440-FL | Hyundai | Kona | MPV | € 29.632 | 03-06-2021 | 5 jaar | |
| L-440-FN | Toyota | Aygo | Hatchback | € 14.690 | 11-05-2021 | 5 jaar | |
| L-440-FP | Opel | Adam | Hatchback | € 17.834 | 22-05-2021 | 13,3 jaar | |
| L-440-FS | Renault | Captur | Hatchback | € 30.202 | 15-05-2021 | 5 jaar | |
| L-440-FT | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 18.993 | 07-05-2021 | 12,2 jaar | |
| L-440-FV | Hobby | T65 FL | Kampeerwagen | € 52.707 | 21-05-2021 | 10,1 jaar | |
| L-440-FZ | Ford | Fiesta | Hatchback | € 22.207 | 06-05-2021 | 6,3 jaar | |
| L-442-FV | Toyota | Yaris | Hatchback | Onbekend | 11-08-2021 | 22,2 jaar | |
| L-443-FV | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 38.408 | 04-05-2021 | 5,9 jaar | |
| L-444-FV | Volkswagen | Beetle | Cabriolet | € 42.051 | 04-05-2021 | 11,8 jaar | |
| L-446-FV | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 29.587 | 04-05-2021 | 7,9 jaar | |
| L-447-FV | Opel | Astra | MPV | € 21.517 | 03-12-2021 | 13,3 jaar | |
| L-448-FV | Mazda | MX-5 | Cabriolet | Onbekend | 04-05-2021 | 19,8 jaar | |
| L-449-FV | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 22.145 | 04-05-2021 | 7,6 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 52.707 en/of breedte van 233 cm en/of een gewicht van ± 2.843 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat 230 | € 50.100 | 748 cm | 227 cm | 2.830 kg |
| Weinsberg R58 | € 49.700 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Chausson 640 | € 52.400 | 700 cm | 232 cm | 2.930 kg |
| Knaus R21 | € 55.800 | 718 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Adria Coral S 670 SL | € 51.500 | 750 cm | 234 cm | 2.910 kg |
| Benimar Tessoro | € 50.000 | 743 cm | 231 cm | 3.020 kg |
| Chausson 627 GA | € 54.800 | 701 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| Bürstner BT7284 | € 56.800 | 749 cm | 230 cm | 2.920 kg |
| Challenger 260 | € 52.900 | 700 cm | 230 cm | 2.900 kg |
| Rapido S8 | € 52.900 | 720 cm | 235 cm | 3.030 kg |
| Bürstner BUT728 | € 53.400 | 744 cm | 232 cm | 2.970 kg |
| Benimar Tessoro 463 | € 54.200 | 744 cm | 231 cm | 2.940 kg |
| Hymer B 694 SL | € 47.700 | 730 cm | 235 cm | 3.040 kg |
| Hymer T 674 CL | € 52.200 | 729 cm | 235 cm | 2.920 kg |
| Rapido S80 | € 55.800 | 741 cm | 235 cm | 3.080 kg |
| Hymer T 698 CL | € 47.500 | 742 cm | 235 cm | 2.930 kg |
| Bürstner BUT660 | € 50.000 | 679 cm | 230 cm | 2.760 kg |
| Chausson 788 | € 55.000 | 721 cm | 232 cm | 3.040 kg |
| Capron T337 | € 54.600 | 690 cm | 232 cm | 2.700 kg |
| Bürstner BT7264 | € 50.600 | 714 cm | 230 cm | 2.860 kg |
| Niesmann-Bischoff Ismove 6.9E | € 50.400 | 701 cm | 229 cm | 2.810 kg |
| LMC T662 | € 54.100 | 701 cm | 232 cm | 2.870 kg |
| Capron T135 | € 51.900 | 595 cm | 232 cm | 2.600 kg |
| Bürstner BT6901 | € 57.200 | 689 cm | 230 cm | 2.780 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 52.100 | 738 cm | 233 cm | 2.890 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.